بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
سلام، خوشبختانه این فروم رو تو گوگل پیدا کردم. یعنی داشتم توهم پیدا می کردم، خودشون که زیربار نمی رفتن و میگفتن همچین چیزی نیست و مشکل از آنتن دهی مکانتون هستش یچ جایی هم پیدا نمی کردم که یوزری این مطلب رو عنوان کنه.
راستش فعالیت منم در زمینه دانلود فیلم های بلو-ری اصلی هست و شبی حدود 150 گیگ دانلود می کردم تا چهار شب پیش که شب اولش سرعتم رو 8 مگابیت بر ثانیه ( سرعت دانلود حدود 1 مگابایت بر ثانیه ) و از شب بعدش روی 2 مگابیت بر ثانیه ( سرعت دانلود حدود 256 کیلوبایت بر ثانیه ) قفل شد و اون سیمکارتم تا الان هم که دارم این متن رو می نویسم درست نشده. خیلی جالبه 5 دقیقه مونده به ساعت یک اسپید تست می گیرم سرعت های 30 تا 40 مگابیت بر ثانیه ثبت میشه ولی درست ساعت یک قفل میشه رو سرعت محدود شده. خلاصه از حدود نیم ساعت پیش سیمکارت جدید انداختم رو مودم و فعلا که اوکیه و با حدود 5-6 مگابایت بر ثانیه دارم دانلود می کنم. تا ببینیم که چی میشه.

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام مجدد، امشب رو سرعت 1 مگابایت بر ثانیه محدود شده سیمکارت جدیدم هم.
بله دوست عزیز.. متاسفانه سیم کارت دومی هم که من براش بسته خریدم فقط یک روز به صورت نرمال کار کرد و بعدش روی 8 مگابیت قفل شد و بعد دو روز روی سرعت 2 مگا بیت...
موندم از این به بعد دیتای بازی هامونو چجوری باید دانلود کنیم

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
الان دقیقا 1.5 ساعته دارم باهاشون کل کل می کنم زیربار نمیرن که محدودیت عمدیه. یکیش میگه چرا باید محدود کنه وقتی رضایت مشتری اولویت اوله همراه اوله!

• Smile
Reactions: saeed_sg

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
حالا جالب این جاست دوست من که اصفهان زندگی میکنه هیچ مشکل کمبود سرعتی تجربه نکرده
همین پریشب بتل ۲۰۴۲ رو تو تقریبا دو ساعت دانلود کرد کامل

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

این مشکل همراه اول برای شیراز هم اتفاق اتفاده و خودم و بعضی از دوستان دیگه تو نقاط مختلف این مشکل رو داریم - با سیم کارت های دیگه هم تست کردم نشد - با مودم و گوشی مختلف هم نشد

فعلا هنوز راه حلی پیدا نشده :(

• Like

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
دوستان بنده امروز هم کلی باهاشون بحث کردم اپراتورها زیربار نمیرن که محدود شده یا خودشون خبر ندارن خلاصه گفتن واسه منطقه مکانیت تیکت ثبت کردن بررسی بشه. می دونم احتمالا به نتیجه نمی رسیم ولی همین که سعی در قبول نکردنش دارن خودش کورسوی امیده. خواهشا همه دوستان فشار بیارن.

• Like
Reactions: akbar.wesker

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
این قضیه هم عادی میشه مثل خیلی چیزای دیگه
فکر نکنم اعتراض هم فایده ای داشته باشه در هر صورت منم انجام میدم

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
والا این قضیه تا جایی که من میدونم چیز جدیدی نبوده من فک کنم دو سه سال پیش همینطوری بیش از حد دانلود کردم محدود شدم
حدش هم مشخص نیست ... یعنی خیلیا ممکنه از اون حد 350 گیگ که خود همراه اول مشخص کرده رد بشن ولی اتفاقی نیوفته ولی بعد شاید یک ترا محدود بشن
فقط الان بنظر میاد افراد بیشتری رو محدود میکنن نسبت به قبل ... سرعت هم که نسبت به قبل بطور کلی اومده سوای محدودیت

• Like

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
میگم این وزیر جدید توییتری چیزی نداره بریزیم توش شاید جواب داد!!
اگرچه حدس میزنم این دولت هم مثل دولت احمدی نژاد یا حاشا کنه یا کلا بزنه صورت مسئله رو پاک کنه...!!
ولی بازم بهتر از اینه که هیچ حرکتی نکنیم...چون حالا فیلم سریال رو میشه یه گلی به سر گرفت برای اینکه ماهی نهایت سه چهار تا فیلم به درد بخور میاد که میشه یه کاریش کرد ولی بدون دانلود شبانه واقعا باید فاتحه بازی ها جدید با این حجم های کزاییشون رو خوند!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Snake.eyes

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
دوستان رایتل رو دریابید و سرویس دانلود نامحدود 3 تا 9 صبح به قیمت 15 تومن. هر چند سقف مصرف منصفانه 150 گیگ داره و اکانتینگش هم کار می کنه و از حجم کم می کنه ولی بازم خیلی عالیه.

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
منم سرعتم به 250 رسیده و جالب اینه که بعضی روزها وقتی سیم کارتو فعال و غیرفعال میکنم دوباره سرعت برمیگرده به حالت اول و با چند مگ دانلود می کنم
اینم امتحان کنید شاید برای برخی ها جواب داد :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر