بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
مطمئنی؟
واسه من که چه وطنی چه اجنبی.. هر دوش روی 2 مگابیت محدود شده
برای منم فقط خارجی محدود شده
داخلی 7 مگ سرعت خارجی 250 کیلوبایت
یه سیم کارت دیگه هم مسفرش پایین بود تست زدم دو ساعتی سرعتش کامل بود بعد روی 1مگ قفل شد

من که دیگه از همراه اول خرید نمیکنم، خاک تو سرشون

• Like
Reactions: saeed_sg

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,364
از سیم کارت ـت نیست احتمالا، با یه سیم دیگه (که با کد ملی خودت نباشه) هم تست کن ببین همین اتفاق می افته یا نه :D همراه اول دو سه روزه شبکه اش شدید مطلب خورده، جدای از اون طبق تجربه خودم معمولا این داستان رو برای دکل ها انجام میده همراه اول و بعد چند روز درست میشه.
ببین چه جوریه نتیجه رو بگو :D
داخلی راحت 20 مگ میره ولی خارجی 250 کیلو تهشه دیگه
نگا کردم این ماه 1.2 ترا بایت هات اسپات گوشی دانلود کرده بودم 8-|
حالا حقم بوده محدودیت ولی حداقل میومدن 450 گیگ که تموم میشد میگفت حجم شما تمام شده نه اینکه سرعتتو محدود کنن دیشب بسته غیر فعال کردم باز فعال کردم یکی دیگه باز 250 کیلوبایته
فکر کنم من دیگه رفتم تو لیست سیاه دیگه:))
تنها راهی که پیدا کردم میشه دورش زد اینکه لینک خارجی تو اپلودر های ایرانی لییچ کنی دانلود کنی:)):-bd

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
سلام دوستان
اینترنت همراه اول نامحدود شبانه چرا اینطوری شده ؟
200 کیلوبایت بیشتر سرعت دانلود نمیده
فقط دو روز اول تونستم کلا 90 گیگ دانلود کنم
از سایت دانلودها هم نمیشه دانلود کرد؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
برای منم فقط خارجی محدود شده
داخلی 7 مگ سرعت خارجی 250 کیلوبایت
یه سیم کارت دیگه هم مسفرش پایین بود تست زدم دو ساعتی سرعتش کامل بود بعد روی 1مگ قفل شد

من که دیگه از همراه اول خرید نمیکنم، خاک تو سرشون
داداش داخلی منظورت کدوم سایتها؟
الان سایت دانلودها که لینک دانلود گذاشته برای بازیها این جزء کدوم میشه؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سلام دوستان
اینترنت همراه اول نامحدود شبانه چرا اینطوری شده ؟
200 کیلوبایت بیشتر سرعت دانلود نمیده
فقط دو روز اول تونستم کلا 90 گیگ دانلود کنم
از سایت دانلودها هم نمیشه دانلود کرد؟
نت خارجی شبانه روی 2 مگابیت (250 کیلوبایت) محدود شده. سایتهای داخلی مشکلی ندارن.

• Like
Reactions: tokio_hotel

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,364
داداش داخلی منظورت کدوم سایتها؟
الان سایت دانلودها که لینک دانلود گذاشته برای بازیها این جزء کدوم میشه؟
سایت هایی که هاستشون ایرانه سرعت کامل بهت میده مثل soft98 download.ir

• Like
Reactions: tokio_hotel

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,858
نام
مهراد
دوستان حساسیت به خرج ندید ... مشکل از شما نیست که خیلی دانلود کردید مشکل از همراه اول هست ... فقط روی باند سه و هفت سرعت آنلاک هست من خودم هر شب دارم ماکسیموم با سرعت 8 مگابایت دانلود میکنم، اگر مودم دارید و هواوی هست از برنامه LTEWatch برای سوئیچ روی این دو باند استفاده کنید اگر گوشی تون روت هست هم میشه با برنامه اوکی کرد. در غیر این صورت که هیچی فعلا

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من چند روز پیش همراه اول رو تست کردم اوکی بود ولی فردا صبح دوباره چک میکنم ببینم چطور هست. ولی اگر این حرکت رو زده باشن دیگه شبانه نمیگیرم. وقتی خیلی ها دیگه بسته رو شارژ نکنند اینها با ضرر مواجه میشن و مجبور میشن دوباره به حالت عادی برگردند. ولی شما هم خداییش دیگه ناجوانمردانه استفاده کردید :D ماهی 1 ترا 2 ترا آخه؟

ALI_BABA

کاربر سایت
Feb 6, 2021
33
دوستان حساسیت به خرج ندید ... مشکل از شما نیست که خیلی دانلود کردید مشکل از همراه اول هست ... فقط روی باند سه و هفت سرعت آنلاک هست من خودم هر شب دارم ماکسیموم با سرعت 8 مگابایت دانلود میکنم، اگر مودم دارید و هواوی هست از برنامه LTEWatch برای سوئیچ روی این دو باند استفاده کنید اگر گوشی تون روت هست هم میشه با برنامه اوکی کرد. در غیر این صورت که هیچی فعلا
میشه لطفا اسم برنامه رو برای گوشی بگین

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
دوست عزیز کلا فورجی همراه اول غیر این دو تا باند رو باند دیگه ای کلا ارائه نمیشه که بخوان قفل باشن یا نباشن. احتمالا سیمکارت شما محدود نشده که می تونید با نهایت سرعت دانلود کنید چون اینا میان پهنای باند خود سیم رو محدود می کنن و این کارها و تجمیع رو یه فرکانس و باقی مسائل جواب نمیده. چون محدودیت از دکل اعمال نشده که این کارا جواب بده. تو همین لحظه محدودیت با یه سیمکارت جدید رو همون مثلا فرکانس 1800 باند 3 و 2600 روی باند 7 یا تجمیع هر دو آدم میبینه تا چند ساعت حداکثر سرعت رو میده و بعدش محدود رو یک مگابایت بر ثانیه میشه و بعدش هم 256 کیلوبایت بر ثانیه.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
اگر سامسونگ دارید (بدون روت) با این برنامه می تونید باند رو خودتون تغییر بدید:

How to Manually Switch to a Different LTE Band on Any Samsung Galaxy Phone

تست کنید و خبرش رو بدید
جواب نداد بازم سرعت روی ۲۸۰ کیلو بیت قفله
میگم اگه با یه سیم کارت دیگه دوباره بسته شبانه بگیرم محدودیت دانلودم چقدره البته با سرعت بالا؟
چون واقعا با سرعت ۲۸۰ از ۱ تا ۱۱ فقط ۶ گیگ دانلود میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر