بحث عملی در رابطه با قدرت گرافيک xbox360 در بازيهای انجام شده

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
آقایون چرا دارین چرت میگین ؟؟؟;)
امتیاز هر بازی نسبت به قدرت کنسول داده میشه . مگه بازی های PS2 نبودن که مثلا 9 گرفتن ؟ یک بازی که در PS3 امتیاز 8 میگیره و در X360 امتیاز 8.5 میگیره یعنی قدرت PS3 بیشتره . گرفتین ؟

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
من یه pc دارم که 360 نصف اونم قدرت نداره :laughing:
الکیم فن بوی بازی در نیارید تا چند سال دیگه به اخرین قدرتش میرسن ولی ps3 هنوز نصفشم استفاده نکردن

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
فکر کنم بعد از اومدن GOWII دوباره بحث تاپیک داغ بشه... :cool:
ولی خدایی بار علمیه تاپیک خیلی بالا هست... من هیچی نمی فهمم :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
باید قبول کرد که PS3 شکست خورد. کاریشم نمیشه کرد. .
تا کی میخواید بگید که بزار بازیاش بیاد- صبر کن- دو ماه دیگه -سه ماه دیگه -mgs و ...
قدرت یه کنسولم به پیروزیه اون هیچ ربطی نداره. تو نسل قبل هم XBOX از PS2 قوی تر بود ولی Ps2 با اختلاف فاحش پیروز شد. من خودم عاشق ps2 بودم و حالم از Xbox به هم میخورد:sick: ولی الان میبینم 360 بهتر بوده و به نفع تره خریدش.(حزب بادم:biggrin1:) مگه میخوان بهتون جایزه بدن که تا آخر عمر میخواید از یه کنسول حمایت کنید. باید فقط به فکر خودتون باشید.
کار PS3 تمومه.:laughing:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
من یه pc دارم که 360 نصف اونم قدرت نداره
تور و خدا pc رو وارد نکن که دیگه حالم ازش بهم میخوره.. ;)

1. جدا از اینکه باید 4 ساعت وقتتو بگیری و بشینی بازی نصب کنی با عوض کردن ویندوز یا با به وجود اومدن کوچکترین مشکلی می تونه برای بازی مورد نظر مشکل پیش بیاد..
2. یهو دیدی داری میری، از بازی میپره بیرون چرا ؟ چون patch می خواد.. حالا بگرد وصله پیدا کن.
3. با اومدن یه بازی جدید ممکنه نیاز باشه که کل سیستم عوض بشه..
4. ممکنه چند تا بازی با بعضی کارت های گرافیک سازگار نباشه و باید تنظیمات رو رو حالت پایین بذاریم.
5. تنوع بازی های کنسول رو به هیچ عنوان نداره.. من تا اونجایی که می دونم 90 در صد بازی های کامپیوتری shooter هستن. بقیه شونم چرندن. البته خودش یه چند تا عنوان خوب داره.. اگه نداشت که به درد هیچی نمی خورد.
6. بازی هایی هم که از 360 یا دیگر کنسول ها براش کانورت میشن از لحاظ کیفیت خیلی پایین تر از خود کنسولن. نمونه کاملا بارز RE4...
7. و هزار تا مشکل دیگه..

در مورد مقایسه 360 و پلی 3 هم باید بگم که من عاشق پلی 3 هستم و وجدانا انتظارات زیادی ازش دارم.. تا دو سه روز دیگه می خوام 360 بخرم به خاطر تمام دلایلی که گفته شد اما با اینحال امیدوارم که 360 شکست بخوره (نترسین آرزوی خوبی کردم;)) چون اگه شکست بخوره $M اینقدر مایه داره که بخواد دوباره با سونی رقابت کنه.. اما اگه God Forbid ، سونی شکست بخوره ممکنه ورشکست بشه و دیگه رقابت هم از بین میره و مایکروسافت هم دلیلی رو برای ارائه کنسول نسل بعدی نمی بینه و تا می تونه لفت میده.. کی می خواد باهاش مقابله کنه Wii ؟ بد بخت در حد کنسول گیم کیوبه.. خودش چی باشه که بخواد نسل بعدی داشته باشه.. مطمئنا مایکروسافت رقیبی نخواهد داشت مگر اینکه Apple وارد کار بشه..
امیدوارم مایکروسافت شکست بخوره تا ما شاهد رقابتی دیگه و نسل برتر دیگه باشیم.. یادتون باشه رقابت شرکت ها همیشه به نفع ماها تموم میشه.. رقابت از بین بره کارمون تمومه..;)

به نظرم لازمه که یخورده دیگه به پلی 3 زمان بدیم.. امیدوارم بتونه یه تکونی به خودش بده.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اینجا را مدیران ببینند سه سوت قفل میشه چون حرف های به شدت فن بازی تش داره زده میشه این بحث مال سال پیش بود دیگه تموم شده که کی قدرت داره کی نداره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خوب معلومه هرکی پوله PS3 رو نداشته باشه میگه 360 بهتره . حتی شما دوست عزیز :-"
یا شایدم شما که این همه پول واسه کنسول و بازی میدی میگی وقتی میبینی بازی های 360 تفاوتی با ps3 نداره و حتی بالاتره میگی ps3 بهتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر