بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
خوب پس هنوز حدود 2-3 ماه وقت داريم تا لايتو يک کاری بکنن.

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
سلااام. بابا چرا هيچکی تو این تاپيک خبر نميزاره. دوستان تورو خدا يکم هم به فکر ما لايتون دارها باشين
تازه از آقا پيام شنيدم که تونستن فريمور درايو هارو بخونن. اما هنوز کپی خورش نکردن.
با توجه به اینکه الان مغازه ای مثل نکست جن ميتونه درايو رو عوض کنه پس ميشه اميدوار بود که کپی خور بشه.
چون بعضی ها ميگن که چيپ این درايو غير قابل خوندن هست و اميدی بهش نيست.
چرا خبر های جديد رو نميزاريد تا ما هم اميدوار بشيم. والا من چيزی نميدونم از فروم های خارجی اگر نه حتما خودم خبر ميدادم.

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
سلااام. بابا چرا هيچکی تو این تاپيک خبر نميزاره. دوستان تورو خدا يکم هم به فکر ما لايتون دارها باشين
تازه از آقا پيام شنيدم که تونستن فريمور درايو هارو بخونن. اما هنوز کپی خورش نکردن.
با توجه به اینکه الان مغازه ای مثل نکست جن ميتونه درايو رو عوض کنه پس ميشه اميدوار بود که کپی خور بشه.
چون بعضی ها ميگن که چيپ این درايو غير قابل خوندن هست و اميدی بهش نيست.
چرا خبر های جديد رو نميزاريد تا ما هم اميدوار بشيم. والا من چيزی نميدونم از فروم های خارجی اگر نه حتما خودم خبر ميدادم.

یعنی ممکنه یه وقت کپی خور نشه ؟

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
یعنی ممکنه یه وقت کپی خور نشه ؟
نميشه گفت دقيق. اما ممکنه.
بازم با خبر اینکه فريمور toolboxبراش اومده و ميشه درايو رو عوض کرد اميد گرفتيم که احتمال کپی خور کردنش زياد باشه.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
XBOX1 هم از ورژن 1.6+ همین کار ور مایکروسافت کرد و اونها هم کپیخور نشدن .

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
چون چیپش Read-only هست کاریش نمیشه کرد. یعنی میشه فریمویر اصلی رو خوند ولی نمیشه فریمویر کپی خور رویش ریخت. تنها راهی که هست اینه که چیپش عوض شه یعنی باید یه مودچیپ روش نصب کنن. که احتمال زیاد قیمتش دست کمی از تعویض نخواهد داشت. من که توصیه می کنم اونایی که لایتون دارن درایو رو عوض کنن خیال خودشونو راحت کنن

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
چون چیپش Read-only هست کاریش نمیشه کرد. یعنی میشه فریمویر اصلی رو خوند ولی نمیشه فریمویر کپی خور رویش ریخت. تنها راهی که هست اینه که چیپش عوض شه یعنی باید یه مودچیپ روش نصب کنن. که احتمال زیاد قیمتش دست کمی از تعویض نخواهد داشت. من که توصیه می کنم اونایی که لایتون دارن درایو رو عوض کنن خیال خودشونو راحت کنن
اقا هومن چیپش رو اورده ! 30 تومان !!!!
مفته____!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا هومن چیپش رو اورده ! 30 تومان !!!!
مفته____!

درسته منم دیدم پرتو داره 30 تا 35 کپی خور میکنه نه اینکه چیپش 30 باشه

اطلاعات رو درست بدید که باعثه بالا رفتنه الکیه قیمتها نشه

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
درسته منم دیدم پرتو داره 30 تا 35 کپی خور میکنه نه اینکه چیپش 30 باشه
شماره اینجا رو بهم ميدی ببينم چی شده؟ آخه اگر کپی خور کرده باشن پس نکست جن هم ميتونه نه؟

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
شماره اینجا رو بهم ميدی ببينم چی شده؟ آخه اگر کپی خور کرده باشن پس نکست جن هم ميتونه نه؟
نکست جن یاور سر گردنه رو هم استاد کرده ... 120 برای تعویض درایور می گیره.
مگه هر کاری هر کی می کنه نکست جن هم باید بتونه؟
اگه آقا هومن گفته باشه من از خیر لایو می گذرم.. حالا باید منتظر بود ببینیم منظور آقا هومن رو درست فهمیدیم یا جو گیریم.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
ایجوری که من فهمیدم با این مودچیپه آقا هومن (پرتو) لایو باید بپره به احتمال زیاد
هنوز اطمینان ندارم که بن میشیم یا نه

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
ایجوری که من فهمیدم با این مودچیپه آقا هومن (پرتو) لایو باید بپره به احتمال زیاد
هنوز اطمینان ندارم که بن میشیم یا نه
روچه حسابی لايو بپره آخه؟ خوب رو همون مود چيپ iXtreme1.41رو نصب ميکنن ديگه.
در ضمن من به نکست جن زنگيدم گفتم شنيدم مودچيپ آمده گفت نخير ازين خبرا نيست .!
الان شرکت هوفل آکام که تازگی تو فروشگاه مجازی آمده ميگه ما درايو رو عوض ميکنيم 30 ميگيرم. من درايو سامسونگ دارم ميدم عوض ميکنن لايو هم نميپره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر