بازیهای موجود در بازار برای Playstation 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
یه توصیه برادرانه به همه شما من رو تجربه ای که توی این چند ساله داشتم به همگی میگم امکان نداره تا حداقل یک ماه دیگه پک UE رو زیر 180 گیر بیارید دیشب هم گفتم اگه عجله دارید تو همون یک هفته اول کارو تموم کنید وگرنه واسه ارزون شدن پک معمولی انتظار بکشد نه UE

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
یه توصیه برادرانه به همه شما من رو تجربه ای که توی این چند ساله داشتم به همگی میگم امکان نداره تا حداقل یک ماه دیگه پک UE رو زیر 180 گیر بیارید دیشب هم گفتم اگه عجله دارید تو همون یک هفته اول کارو تموم کنید وگرنه واسه ارزون شدن پک معمولی انتظار بکشد نه UE

اصلاً تا دو ماهی بايد فکر UE رو از سرتون بيرون کنيد چون عمده فروشا ندارن!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
تایید میشه! DC به من گفته حداکثر 80 تومن تهیه میکنم!
چه خبره 80؟؟؟؟ مگه میخوان شاخ فیل هوا کنن؟
HR با اون کبکه ای که داشت روز اول 75 بود

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
چه خبره 80؟؟؟؟ مگه میخوان شاخ فیل هوا کنن؟
HR با اون کبکه ای که داشت روز اول 75 بود
پسر خوب بازی تو امارات ممنوعه و گیر آوردنش نیازمند خرج کردن پول بیشتریه!
در ضمن من گفتم حداکثر ! ممکنه 75 هم بشه!

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
اصلاً تا دو ماهی بايد فکر UE رو از سرتون بيرون کنيد چون عمده فروشا ندارن!
گفتم حداقل یک ماه . چون خودم میخواستم واسه یکی از دوستام COD MW2 بگیرم همین بلا سرم اومد ویک ماه رسید دستم ( ولی نه از فروشندگان معمولی ) (umbrella)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
نه اینکه HR رو بهتون 90 نمینداختن !!! تا همین 1 هفته پیش هم 75 تا 80 بود قیمتش .
این که GOW هست . و خودتون هم میدونین همین طور که شما رو برای هرچه سریعتر بازی کردن این بازی جو گرفته ! دوستان فروشنده رو هم برای انداختن بازی با قیمت بالای 100 تومن رو هم همین جو گرفته .
من که 90 تومن ندادم که بهم بندازن نیما..ولی همون روز اول HR 75 & HR:SE 95 بود!
مهم اینه که بچه ها بدونن بالای قیمت خاصی پول ندن...اونوقت فروشندها مفهمن با خر طرف نیستن.
ولی وقتی میشنویم یکی یه بازی رو حال به خاطر 1 روز زودتر 95 میخره دیگه از فروشندها چه انتظاری میره.
من خودم شخصا 75 گیر میارم!:biggrin1:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من که 90 تومن ندادم که بهم بندازن نیما..ولی همون روز اول HR 75 & HR:SE 95 بود!
مهم اینه که بچه ها بدونن بالای قیمت خاصی پول ندن...اونوقت فروشندها مفهمن با خر طرف نیستن.
ولی وقتی میشنویم یکی یه بازی رو حال به خاطر 1 روز زودتر 95 میخره دیگه از فروشندها چه انتظاری میره.
من خودم شخصا 75 گیر میارم!:biggrin1:
همون بحث جوگیر شدن فروشندهاست که من گفتم!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
حالا 10 تومن بیشتر کسیو نکشته!!! تا 80 تومن خوبه قیمت!

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
battelfild bad company 2 (اگه اشتباه تایپی دارم ببخشید) ارزش خرید داره؟ من هنوز heavy rain بازی نکردم با توجه به اینکه بتلفیلد ارزونتره کدوم رو بگیرم؟ به نظرم بتلفیلد بگیرم بعد از عید هم heavy rain ؟؟
ممنون

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
battelfild bad company 2 (اگه اشتباه تایپی دارم ببخشید) ارزش خرید داره؟ من هنوز heavy rain بازی نکردم با توجه به اینکه بتلفیلد ارزونتره کدوم رو بگیرم؟ به نظرم بتلفیلد بگیرم بعد از عید هم heavy rain ؟؟
ممنون
بستگی به سلیقه ات داره.اگه دنبال شبکه بازی کردن و بازی های اکشن با گرافیک خوب و سیستم تخریب پذیری بالا میگردی بتلفیلد انتخاب اولت خواهد بود ولی اگه دنبال یک تجربه منحصر به فرد در زمینه گیمینگ می گردی شک نکن و Heavy Rain رو بگیر.
بازهم سوالی بود در خدمتم.
یاعلی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر