بازیهای موجود در بازار برای Playstation 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
يه پک داره بايد بی خيالش بشيد :D
سلام بالاخره نگفتی کدوم پک هست؟چه شکلی هست؟؟توش چی هست؟؟/قیمتش چنده؟؟یه چند تا عکس بزار بگو ببنیم چی هست دلم اب رفت:((

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
سلام بالاخره نگفتی کدوم پک هست؟چه شکلی هست؟؟توش چی هست؟؟/قیمتش چنده؟؟یه چند تا عکس بزار بگو ببنیم چی هست دلم اب رفت:((

شما برو تو تاپيک بازی عکس ازش گزاشتم تو همين يکی دو صفحه آخر قيمتشم 100 دلار نآقابل :D

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
تو سایت بازی رایانه زده 240 هزار تومن
خودشونو مسخره کردن....

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
85000 تومان خیلی گرونه! باید صبر کنیم یخورده بیشتر وارد کننن قیمتش میاد پایین! روی یه بازیه 60 تومانی میخوان 20 یا 30 تومان بخورن!! خیلی باحاله...

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
بی خیال

85000 تومان خیلی گرونه! باید صبر کنیم یخورده بیشتر وارد کننن قیمتش میاد پایین! روی یه بازیه 60 تومانی میخوان 20 یا 30 تومان بخورن!! خیلی باحاله...
بیخیال رفقا این 30 تومن چیه حالا که یکی دو هفته صبر کنیم این 30 تومن فدا سر مارکوس (خدایا تا ما god of war3 & gears of war3 را تمام نکردیم ما را از این دنیا نبر)
من که به 4k رفتم شبا همش خواب کریتوس میبینم حتی شده 100 هم میخرم من رو حساب gta براش 130 کنار گذاشتم.

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آخه نباید رو هر چیزی اینطوری قیمت گذاشت! 2 یا 3 روز بعد از اومدن بازی قیمتش خیلی افت میکنه! به نظر من که ارزشش رو نداره! شما با این 130 تومان میتونی Ultimate Edition رو بخری نه پک معمولی!

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
آخه نباید رو هر چیزی اینطوری قیمت گذاشت! 2 یا 3 روز بعد از اومدن بازی قیمتش خیلی افت میکنه! به نظر من که ارزشش رو نداره! شما با این 130 تومان میتونی Ultimate Edition رو بخری نه پک معمولی!
منم رو call of duty mw2 همین فکرو میکردم پسر بیخیال اینجا ایرانه یه گربه 7000 ساله که موخش از کهولت سن عیب کرده

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
بیخیال رفقا این 30 تومن چیه حالا که یکی دو هفته صبر کنیم این 30 تومن فدا سر مارکوس (خدایا تا ما god of war3 & gears of war3 را تمام نکردیم ما را از این دنیا نبر)
من که به 4k رفتم شبا همش خواب کریتوس میبینم حتی شده 100 هم میخرم من رو حساب gta براش 130 کنار گذاشتم.
حالا شما خيلي جيبتون پره پول اين حرفو ميزني
ما چي كار كنيم؟ :biggrin1:

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
همین فروشنده ها تو فروما سر میزنن حرفای قشنگی مثل حرف دوستمون و می خونن بعدشم میرن دندوناشونو میدن تراش و آماده می شن برا پذیرایی از من و شما:cool:;)

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
بابا خدایی 85 برای این بازی اصلاً گرون نیست!
لابد یادتون رفته که متال گیر رو همون هفته اول همه جا 100 میدادن؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بابا خدایی 85 برای این بازی اصلاً گرون نیست!
لابد یادتون رفته که متال گیر رو همون هفته اول همه جا 100 میدادن؟
اون قبلا بود...
الان 75 بیشتر نمیارزه...نخر!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اولا شما نمیدونی UE چه پکی هست که داری این حرف رو میزنی . تو ایران اگه تونستی UE رو زیر 200 پیدا کنی جایزه داری . اصلا پک رو دیدی شما ؟
اون قبلا بود...
الان 75 بیشتر نمیارزه...نخر!

نه اینکه HR رو بهتون 90 نمینداختن !!! تا همین 1 هفته پیش هم 75 تا 80 بود قیمتش .
این که GOW هست . و خودتون هم میدونین همین طور که شما رو برای هرچه سریعتر بازی کردن این بازی جو گرفته ! دوستان فروشنده رو هم برای انداختن بازی با قیمت بالای 100 تومن رو هم همین جو گرفته .

===========================

دوستانی که از قیمت اولیه بازی رایانه ناراضی هستن کسی اونها رو مجبور به پیش خرید کردن با 85 تومن نمیکنه ! میتونن برن روز اول از همون فروشنده های با انصاف لباف و حومه بازی رو 100 به بالا بخرن .

در ضمن بهتره شما فروم بازی رایانه رو ببینید بعد اظهار نظر بفرمایید . قیمت فرضی برای بازی گذاشته شده . چون تمام اعضای فروم بازیرایانه در فروشگاه این فروم ( و مجله ) حساب دارن ! اگر قیمت بازی کمتر از 85 تومن باشه بقیه ی پول به عنوان اعتبار حساب به حسابشون واریز میشه و میتونن از طریق بقیه ی پول کالاهای دیگه ای رو از فروشگاه بازیرایانه خرید کنند .

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
نه فقط شما دیدی! کلا بحث پولش نیست! بحث جو دادن شماهاست که دلال بازیهارو هم جوگیر میکنه! من پول UE رو هم دارم! ولی بیشتر از این ارزش نداره! لطفا بیشتر از این دیگه جو ندین که قیمتش بالاتر بره...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
دوستان چرا خودتونو عذاب ميديد بريد از شرکت DC بخريد با بهترين قيمت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر