خبر رسمی بازیهای آینده‌ی استودیو Insomniac افشا شد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,643
نام
alireza
insomniac.jpg

یک هفته پیش گروه Rhysida اعلام کرد که با موفقیت استودیو Insomniac را هک کرده و اطلاعاتی را به دست آورده است. پس از اینکه هیچ کس حاضر به پرداخت 2 میلیون دلار نشد، این گروه بیش از 1.3 میلیون فایل را به صورت آنلاین منتشر کرده است که حجم فایلهای افشا شده 1.7 ترابایت است.

به عنوان بخشی ازفایلهای افشا شده از استودیو Insomniac که دوشنبه شب رخ داد، جدول زمانی کامل بازیهای آینده‌ی این استودیو نیز فاش شد. در اسلایدی که ظاهراً مربوط به جولای 2023 است، این استودیو حداقل پنج بازی را برای انتشار بین سال مالی 2025 تا سال مالی 2030 برنامه ریزی کرده است. از پنج بازی، تنها یکی از آنها به طور عمومی اعلام شده است.

بازی‌ای که همه در مورد آن می دانند Wolverine است. با توجه به جدول زمانی فاش شده، تا سال مالی 2026 انتظار نمی رود که بازی عرضه شود.

چهار بازی دیگر ذکر شده هنوز به صورت عمومی معرفی نشده اند. آنها شامل یک بازی Venom است که برنامه ریزی شده برای سال مالی 2025، مرد عنکبوتی 3 در سال مالی 2028، یک بازی جدید از سری Ratchet and Clank در سال مالی 2029 و یک بازی X-Men در سال مالی 2030 هستند.

همچنین در این افشای اطلاعات، قراردادی بین سونی و مارول در مورد توسعه و انتشار بازی های X-Men امضا شده است که با بازی Wolverine شروع می شود. این سند توسط جیم رایان از شرکت سونی و آیزاک پرلموتر از شرکت مارول امضا شد و از جولای 2021 اجرایی شد. طبق این قرارداد در مجموع سه بازی X-Men ساخته خواهد شد.

مانند تمام تاریخ های ذکر شده، همه چیز می تواند در طی چند سال آینده تغییر کند. با سونی و اینسومنیاک گیمز تماس گرفته شد تا در مورد فایلهای فاش شده واکنش نشان دهند، تا امروز، هیچ یک از طرفین پاسخی نداده اند.

Last edited by a moderator:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
Spiderman 2 نسخه PC بصورت کامل بهمراه patch و shader با حجم 256 گیگ ساعاتی پیش منتشر شده ! ( عجب واقعا !! :D )

البته فکر میکنم 100% بازی از لحاظ فنی و گرافیکی مشکلات زیادی رو داره اما چیزی که مشخصه اینه که بازی رو میشه بصورت کامل تا آخر انجام داد :D

Marvel’s Spider-Man 2 PC Port Released, Weighing In at 256GB

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,373
Spiderman 2 نسخه PC بصورت کامل بهمراه patch و shader با حجم 256 گیگ ساعاتی پیش منتشر شده ! ( عجب واقعا !! :D )

البته فکر میکنم 100% بازی از لحاظ فنی و گرافیکی مشکلات زیادی رو داره اما چیزی که مشخصه اینه که بازی رو میشه بصورت کامل تا آخر انجام داد :D

واقعا سخته. با این وضعیت ممکنه کلا نسخه رسمی بیخیال بشن؟ :-?

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,900
نام
malek

سونی بهترین بازیاش رو ریمیک میکنه میده دست pc پلیرها پیف پیف میکنن ولی الان فکر کنم دارن جشن میگیرن که میتونن بازی رو با همچین شرایطی بازی کنن :)

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
واقعا سخته. با این وضعیت ممکنه کلا نسخه رسمی بیخیال بشن؟ :-?

اینهمه هزینه و انرژی نذاشتن که براحتی بیخیال نسخه PC بشن . اما ممکنه تاریخ رلیز نسخه ی PC رو از 2 سال فاصله با نسخه ی کنسولی به 1 سال کاهش بده . یچیزی تو مایه های اواخر 2024 یا اوایل 2025 :D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین

امیدوارم سانتامونیکا با زبان دوستانه سریع رگناروک رو بده بیاد :D

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
622
سونی بهترین بازیاش رو ریمیک میکنه میده دست pc پلیرها پیف پیف میکنن ولی الان فکر کنم دارن جشن میگیرن که میتونن بازی رو با همچین شرایطی بازی کنن :)

کی پیف پیف کرده ؟ اکثریت از امدن بازی خوب روی pc ناراحت نمیشن به خصوص انحصاری های سونی .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,468
نام
مــاکــان
من که تحریم میکنم[-(
اینقدر بازی خوب اومده و هست که بشه برای ساخته استودیو صبر کنم.

کمترین کار اینه که صبر کنم بازی که منتشر شد نسخه کرکی رو بازی کرد :D

واقعا زشت ترین حرکت موجوده این هک کردن های نسخه های ناتمام بازیها و انتشارشون.
بیچاره Insomniac.
چه انگیزه ای دارن الان برای پورت درست حسابی از بازی.

امیدوارمInsomniac پورت خفنی رو ارائه بده تا PC/استیم پلیرها هنگام انتشار اصلی اون روی دیگشون رو هم نشون بدن و حمایت خیلی خوبی از بازی کنن.
از این کارها کم نکردیم.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی

واقعاً حیفه که این بازی رو در بهترین و بی‌ایراد‌ترین حالت خودش تجربه نکرد.
ترجیه میدم تا زمان نامعلومی که بازی رسمی منتشر بشه صبر کن. عنکبوت‌مرد ۱ جزو بهترین تجربه‌هام روی پس۴ بود و اگر پس۵ داشتم حتماً سراغ این هم می‌رفتم.
خاطره خوب قسمت اول بهم اجازه نمیده سراغ یه تجربه ناقص برم. موضوع احترام به استدیو و این چیزها نیست هرچند که اگر ذهنیت کسی این باشه هم محترمه.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
174
واقعاً حیفه که این بازی رو در بهترین و بی‌ایراد‌ترین حالت خودش تجربه نکرد.
ترجیه میدم تا زمان نامعلومی که بازی رسمی منتشر بشه صبر کن. عنکبوت‌مرد ۱ جزو بهترین تجربه‌هام روی پس۴ بود و اگر پس۵ داشتم حتماً سراغ این هم می‌رفتم.
خاطره خوب قسمت اول بهم اجازه نمیده سراغ یه تجربه ناقص برم. موضوع احترام به استدیو و این چیزها نیست هرچند که اگر ذهنیت کسی این باشه هم محترمه.
عنکبوت مرد ۱؟ داداش با هوش مصنوعی پست میزاری؟ 😄

منم حقیقتا موافق نیستم و طرفدار این مسائل نیستم... دوست دارم سونی بالاخره رودرواسی رو بزار کنار و در مورد pc شفاف تر و با جرات بیشتر کار کنه. فاصله عرضه بازی ها کمتر بشه و بیاد تو مراسم های مهمش از نسخه pc بگه... این اتفاق میوفته بنظرم فقط باید دید کی استارتش میخوره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
من که تحریم میکنم[-(
اینقدر بازی خوب اومده و هست که بشه برای ساخته استودیو صبر کنم.

کمترین کار اینه که صبر کنم بازی که منتشر شد نسخه کرکی رو بازی کرد :D

واقعا زشت ترین حرکت موجوده این هک کردن های نسخه های ناتمام بازیها و انتشارشون.
بیچاره Insomniac.
چه انگیزه ای دارن الان برای پورت درست حسابی از بازی.

امیدوارمInsomniac پورت خفنی رو ارائه بده تا PC/استیم پلیرها هنگام انتشار اصلی اون روی دیگشون رو هم نشون بدن و حمایت خیلی خوبی از بازی کنن.
از این کارها کم نکردیم.
انتقام-سخت
_________
تکسچر نداشتن، فعلا یکسری منوال زدن که کیفیت خوبی نداره، باید چند تا مادساز بیوفتن روش براش تا جایی که میشه از یک بردارن و بقیه رو بسازن

2024-01-17_0-30-03.jpg

زمانبره اگه مادسازها بخوان حرفه ای روش کار کنن

• Like
Reactions: m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر