اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
دوستان عزیز خواستم بگم که اپرا مینی دوباره کار میکنه من با اپرا مینی ۵ میرم تو فیسبوک و سایتهایی که ***** رو باز میکنه اما بعضی مواقع بسته میشه.گفتم اطلاع رسانی کنم چی چیه مگه

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
مدير عامل شركت ارتباطات سيار گفت: توسعه ظرفيت GPRS را در ارديبهشت‌ماه يعني ماه جاري در دست داريم و قرار است براي 20 ميليون مشترك ظرفيت GPRS ايجاد كنيم و ظرفيت IN نيز از 20 ميليون به 40 ميليون ارتقاء خواهد يافت.

به گزارش ايسنا، وحيد صدوقي - مدير عامل همراه اول - در نشست خبري با بيان اين كه در پايان سال 89 همراه اول پوشش شهري صددرصدي داشته است گفت: ‌پوشش جمعيتي همراه اول 95 درصد و پوشش روستايي 69 درصد بود.

وي افزود: پوشش جاده‌هاي اصلي در سال 89، 98 درصد، پوشش جاده‌هاي فرعي 75 درصد، پوشش مسيرهاي ريلي 82 درصد و كل پوشش جاده‌اي 88 درصد و پوشش رومينگ با 266 اپراتور در 110 كشور است هم‌چنين رومينگ روستايي با 35 هزار و 346 روستا در 20 استان است و مراكز پيامك در سال 89 تعداد 10 مركز بود.

او افزود: در‌ فاز چهارم توسعه شبكه راديويي، شش هزار و 83 سايت را در برنامه داشتيم كه 81 درصد عمليات عمراني آن انجام شد و 15 درصد سايت‌ها نيز راه اندازي شدند.

وي گفت: برنامه توسعه شبكه همراه اول در سال 90 شامل برنامه توسعه شبكه راديويي است كه در اين زمينه ادامه پروژه فاز چهارم توسعه شبكه راديويي را خواهيم داشت و پروژه تدوين طرح گذار به شبكه‌هاي نسل آتي و اجراي طرح پايلوت و پروژه بهره‌برداري از سايت‌هاي بي.تي.اس متحرك به منظور جذب ترافيك‌هاي شناور از جمله كارهايي است كه انجام خواهيم داد.

مدير عامل همراه اول افزود: امسال جذب 10 ميليون مشترك فعال را پيش‌بيني كرديم و استقرار ساختار جديد بازاريابي را در دست داريم.

صدوقي هم‌چنين در بخشي از سخنان خود درباره خطرساز نبودن امواج بي.ات.اس گفت: بارها در اين رابطه گزارشاتي عنوان شده و برخي تصور مي‌كنند اين تشعشعات ضرر دارد، در صورتي كه بارها وزارت علوم و سازمان انرژي اتمي مطالبي دررابطه با بي‌خطر بودن اين امواج ارائه داده بودند اما برخي اين موضوعات را مطرح مي‌كنند اما آن‌ها بايد بگويند كه آيا اين موضوع دغدغه شخصي است و يا مستندات و موارد حقوقي را اعلام كنند.

او در ادامه با بيان اين كه كيفيت مراكز پيامك در حال افزايش و آمار پيام‌هايي كه به مقصد نمي‌رسند همچنان در حال كاهش است گفت: ما سال قبل حدود 10 درصد پيام‌هاي ناموفق داشتيم كه اين ميزان در حال كاهش است و درحال حاضر حدود 98.39 درصد پيام‌ها با موفقيت ارسال مي‌شوند.

در ادامه محمدمهدي عطوفي - معاون همراه اول - با بيان اين‌كه مبين نت كه اولين اپراتور سراسري وايمكس است از اواسط سال شبكه‌اش در سطح مراكز استان‌ها و فرمانداري‌ها گسترش مي دهد گفت: در حال حاضر سرويس آن در مركز 30 استان ارائه مي‌شود و در آينده با توسعه شبكه مبين نت به عنوان يكي از ابزارهاي ارائه پهناي باند وسيع در كنار همراه اول خواهد بود و با عنوان يكي از سرويس‌هاي پهناي باند وسيع در اختيار مشتركان قرار مي‌گيرد.

همچنين رضوي - معاون همراه اول در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا، درباره با پوشش همراه اول در مترو گفت: اين كار به سرعت در حال انجام و توسعه است كه اميدواريم با اقدامات انجام شده، ظرف دو ماه آينده پوشش كامل مترو را داشته باشيم.

در ادامه صدوقي در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا درباره زمان راه‌اندازي سرويس تماس‌هاي ناموفق اظهار كرد: اين سرويس درحال حاضر فعال است و اگر مشتركان متقاضي دريافت اين سرويس هستند، مي‌توانند آن را فعال كنند و به محض افزايش درخواست توسعه نيز انجام مي‌شود.

رضوي درباره پوشش مناطقي مثل پل گيشا و بلوار فردوس كه براي نصب آنتن‌ها مشكل وجود داشته است گفت:‌ پوشش گيشا حدود دو هفته‌اي است كه انجام شده و مشكلي در اين رابطه وجود ندارد.

عطوفي هم با بيان اين كه در حال حاضر مشتركان مي‌توانند براي افزايش اعتبار خود به دفاتر مراجعه كنند گفت:‌ مشتركان همراه اول مي‌توانند با مراجعه به دفاتر بين 50 هزار تومان تا يك ميليون تومان براي خطشان تضمين ايجاد كنند كه البته اين كار را بيش‌تر مشتركاني انجام مي‌دهند كه قصد سفر داشته و مي‌خواهند از سرويس رومينگ استفاده كنند.

هم‌چنين در ادامه صدوقي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر تعداد كاربران GPRS و سرعت نامناسب اين سرويس تاكيد كرد: درحال حاضر حدود 4.2 ميليون مشترك GPRS داريم كه البته در زمينه سرعت اين سرويس بايد كارهايي انجام شود كه در دست انجام است و مي‌توان گفت متناسب با افزايش متقاضيان سرعت و كيفيت اين سرويس را افزايش مي‌دهيم.

او با بيان اين كه از نظر تعداد مشتركان دائمي در كشور و خاورميانه در بين 52 اپراتور رتبه اول را داريم تصريح كرد:‌ در دنيا و در بين 791 اپراتور، همراه اول رتبه هفدهم در اين زمينه به خود اختصاص داده است.

وي با اشاره به نام‌گذاري سال 90 به عنوان سال جهاد اقتصادي و فرمايشات رهبر معظم انقلاب در اين زمينه گفت: محورهاي اين موضوع را مقام معظم رهبري مشخص كرده‌اند و ما به عنوان يك اپراتور مي‌توانيم در اين زمينه تحول بزرگي را ايجاد كنيم؛ رويكرد ما اين است كه فضاي متعادلي را ايجاد كنيم براي كار كردن و اگر مشكلي وجود داشت با تعامل حل كنيم و از ظرفيت و فضاي موجود براي كار بهتر استفاده كنيم.
خدایا به این موجودات شرم و حیا عطا فرما!
به خدا خواستم یه سایت باز کنم با این شیت پی آر اس اشکم در اومد!

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
با سلام دوستان عزیز من اسباب کشی کردم وهمونز خط ثابت ندارم تا اینترنت وصل کنم اما شدیدا به ابنترنت احتباج دارم
میخاستم ببینم چطور میشه اینترنت GPRS ایرانسل یا همراه اول به کامپیوتر انتقال داد ؟
من گوشی NOKIA E5 هستش
واقعا ممنون میشم کمکم کنید

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
یه مورد جالب و در عین حال واقعا شرم آور درباره تعرفه های جدید ایرانسل:
تعرفه فعلی ایرانسل برای یک ماه استفاده برابر با حجم 2گیگ و نیم معادل 10000 تومان هستش. این اعتبار دقیقا بر اساس اعتبار ریالی ارسالی از طرف ایرانسل برای مشترک مبلغ 2621440 ریال می باشد (برای امتحان یه شارژ ماهانه بگیرید و بعد میزان اعتبار خودتون رو با کد #1*3*7*3*140* ببینید). میزان قراردادی استفاده از اینترنت ایرانسل برای هر کیلوبایت از ساعت 11 شب الی 6 صبح و تمامی پنچشنبه و جمعه برابر با یک ریال و در ساعات دیگر برابر با 5 ریال است. یعنی اگر شما روزها از این سرویس استفاده کنید حجم در دسترس شما حدود 524 مگ !!!! و در صورت استفاده شبانه معادل 2 گیگ و 620 مگ خواهد بود!!!!!
نتیجه اینکه این تعرفه 10000 تومانی همون تعرفه 3000 تومانی سابق ایرانسل هستش با این تفاوت که شما مجاز به استفاده روزانه اما با حجم یک پنجم دانلود هستید!!!!! تازه تعرفه شبانه قبلی محدودیت 3 گیگ بود!!!!!!!!!!!!!!!!
کلاه برداری در روز روشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شرمت باد ایرانسل!
حالا یه مقایسه واقعا درد آور:
فرض کنید همین مبلغ 10000 تومان رو بخواهیم از اینترنت دایل آپ استفاده کنیم. بنده خودم با اینترنت دایل آپ سرعتی معادل 5 (الی 6) کیلوبایت در ثانیه دانلود می تونم بکنم. این یعنی 5 ضربدر 3600 ثانیه و مساوی 18000 کیلوبایت یا 18 مگ در ساعت. هرساعت اینترنت هوشمند 240 تومان هستش و 10000 تومان به شما اجازه استفاده از حدود 41 ساعت رو میده.

حالا 41 ساعت (یا مثلا 40 ساعت) رو در 18 مگ هم نه، میگیم 15 مگ ضرب کنید میشه: 600 مگ!!!!!!
یعنی حتی ایرانسل از دایل آپ هم دوباره گرونتر میشه (در صورت استفاده روزانه).
آیا واقعا این کار ایرانسل درسته؟!!!!؟
سلام دوست عزیز من طرفدار هیچکدام ازین دزدها نیستم,شما هزینه اشغال شدن خط تلفن به مدت 40 ساعت راهم محسابه کردید؟درواقع این اینترنت هوشمند ساعتی 240 رو قبض میاد و اون 40 ساعت هم شاملش میشه؟
اگر اینطور نباشه که ایرانسل به نفعه,

• Like
Reactions: Real Madrid 9

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مسعود جان من بی طرفم ولی اصلا ایرانسلو به موجودیت قبول ندارم من یبار خاستم انتخاب واحد کنم برا دوستم تو خونشون اصلا وصل نشد بنده خدا وصل بودا نمیرفت تو صفحه انتخاب واحد بد بخت مجبور شد با استادای خفن برداره چیه صفحش باز نشده بود خیلی افتظاحه ایرانسل خدماتم که زیر صفر زنگ میزنی 24 ساعت باید پشت خط بمونی اخرم جواب نمیگیری مجبور میشی قطع کنی .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
به به میبینم که دوستان بدجوری مینالن از این اینترنت ایرانسل:d
من میخوام این سرویس جذاب و البته شدیدا محدود رو راه اندازی کنم....منتها مشکل اینجاس که مارک تبلت من بین گوشیهای ایرانسل وجود نداره و اون اس ام اس کذایی رو ارسال نمیکنه!!
بنظرتون چه کنم؟ بصورت دستی هم تنظیم نشد چون یه سری گزینه ها مد نظر ایرانسل هست که تو گوشی (تبلت) من نیست....یه سری گزینه هم تو سایت ایرانسل هست که تو لیست گوشی من نیست!
تماس بگیرم با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
به به میبینم که دوستان بدجوری مینالن از این اینترنت ایرانسل:d
من میخوام این سرویس جذاب و البته شدیدا محدود رو راه اندازی کنم....منتها مشکل اینجاس که مارک تبلت من بین گوشیهای ایرانسل وجود نداره و اون اس ام اس کذایی رو ارسال نمیکنه!!
بنظرتون چه کنم؟ بصورت دستی هم تنظیم نشد چون یه سری گزینه ها مد نظر ایرانسل هست که تو گوشی (تبلت) من نیست....یه سری گزینه هم تو سایت ایرانسل هست که تو لیست گوشی من نیست!
تماس بگیرم با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل؟

چه تبلتی داری ؟
اگه iPad ـه که من چند ماه دارم استفاده میکنم تنظیمات خاصی هم نمیخواد فقط Cellular Data رو on کن وصل میشه به اینترنت

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
ویوسونیک هست مارک تبلت من و سیستم عاملش اندرویده...

برای اندروید
Settings-->wireless&networks-->mobile networks-->access point names
یک APN جدید بساز داخل فیلد APNهم mtnirancell بگذار بقیه هم خالی Name ام هر چی دلت خواست.
Data enabled رو روشن کنی وصل می شه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
گوشيمو 5 تومن شارژ كردم خواستم يه بسته 125 مگابايتي ايرانسل استفاده كنمكد رو فرستادم شارژ كم شد اما بسته اينترنت فعال نشديه بار ديگه فرستادم شارژ كم شد اما بازم اينترنت فعال نشد!يه باره ديگه فرستادم شارژ كم شد اما اينترنت فعال نشدو باز هم فرستادم شارژ كم شد اما بسته فعال نشدچهار تومن بر باد فنا رفت اما بسته فعال نشدالان از فرط عصبانيت دارم منفجر ميشمچه خاكي تو سرم كنم؟

---------- نوشته در 05:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

يكي پاسخ بده لطفا

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
گوشيمو 5 تومن شارژ كردم خواستم يه بسته 125 مگابايتي ايرانسل استفاده كنمكد رو فرستادم شارژ كم شد اما بسته اينترنت فعال نشديه بار ديگه فرستادم شارژ كم شد اما بازم اينترنت فعال نشد!يه باره ديگه فرستادم شارژ كم شد اما اينترنت فعال نشدو باز هم فرستادم شارژ كم شد اما بسته فعال نشدچهار تومن بر باد فنا رفت اما بسته فعال نشدالان از فرط عصبانيت دارم منفجر ميشمچه خاكي تو سرم كنم؟

---------- نوشته در 05:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

يكي پاسخ بده لطفا

تماس با اپراتور.700

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر