اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یکی از دوستانم اینترنت همراه اول نامحدود یک ماه رو روی سیم کارت دائمی خودش فعال کرده.
فقط شک (ترس) داره که یک وقت آخر برج روی قبض تلفن کلی پول اینترنت براش نیاد...چون از یک نفر شنیده بود که بعد از فعال سازی، بازم کنتور انداخته براش و بیش از 100 تومن قبض براش امده بود.

خواستم ببینم دوستان کسی چنین مواردی رو دیده...بهش بگم خیالت راحت باشه؟!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
یکی از دوستانم اینترنت همراه اول نامحدود یک ماه رو روی سیم کارت دائمی خودش فعال کرده.
فقط شک (ترس) داره که یک وقت آخر برج روی قبض تلفن کلی پول اینترنت براش نیاد...چون از یک نفر شنیده بود که بعد از فعال سازی، بازم کنتور انداخته براش و بیش از 100 تومن قبض براش امده بود.

آره منم یه بار از یکی شنیدم همچین چیزی رو ... !
ولی من خودم ایرانسل رو گرفتم کم نکرد ...

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی

برادرم دقیقا همین کارو کرد و 240 هزار تومن قبضش اومد . به نظرم فعال کردن این طرحا رو سیم کارت دائمی کاملا اشتباهه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کسی میدونه این دایره سفیده که کناره آنتن هست چیه و برا چیه ؟!
f95llv1nr769zrd1l9h.png

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
دوستانی که میخوان سرعت gprs ایرانسل زیاد بشه موقعی که دانلود می کنید یه پیام کوتاه بدون متن به2140یا شماره های دیگه که مربوط به خدمات ایرانسل میشه بزنن سرعت اینترنتشون بین 25تا 30 میشه برای خودم در حالت عادی 10تا15 هستش ولی بعد از ارسال پیام بدون متن به 2140 سرعتم 25تا 30 میشه
(اینو هم در نظر داشته باشید که نباید درجا بعد از ارسال پیام جواب پیام بیاد)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود

متاسفانه این قضیه به وفور دیده شده و گزارش هایی که ازش توی اینترنت هست بیشتر از اونه که آدم فکر کنه تصادفی بوده.

توی همین تاپیک هم صفحه های قبل بچه ها خیلی براشون پیش اومده بود (همچنین توی انجمن های دیگه).

من خودم فوق العاده نیاز به اینترنت دارم و به دلیل مشکلاتی، شاید فقط GPRS می تونست حلال مشکلاتم باشه، ولی به همین دلیل ترسیدم و نگرفتم... :(

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام، دوستان من با GPRSه ایرانسل و PC Suite کامپیوترمو به نت وصل کردم،
حالا تو همین حالت میتونم به چیز پی ان هم وصل بشم؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بسته‌های افزایشی GPRS نوروزی ایرانسل!

در جشنواره نوروز ۹۰ ایرانسل، شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه GPRS استفاده کنید.

gprsspecial_fa.png

تـوجـه:
• «بسته‌های GPRS ایرانسل» دارای تاریخ انقضا و میزان مصرف معین بوده و شما تا همان تاریخ و تا سقف همان میزان مصرف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.
• در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش «بسته افزایشی GPRS ایرانسل» وجود دارد.

قابلیت تمدید «بسته های افزایشی GPRS ایرانسل» ...

در صورتی که هر یک از مشترکین، قبل از اتمام دوره انقضای بسته افزایشی خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهند، باقی مانده اعتبار دوره قبل(کیلوبایتهای باقیمانده) را می‌توانند در دوره جدید مصرف کنند.
حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، ۹۰ روز است.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از حساب «بسته های GPRS»، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

gprssubscribe_fa.png

• Like
Reactions: Ἁlireza

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
آقا از ساعت ۷ شب امروز نه با ایرانسل و نه همراه اول نمیشه با opera mini کار کرد. هردو اپراتور پیامی میدن با این عنوان :
محتوا توسط اپراتور مسدود شد

موضوع چیه کسی نمیدونه هیتلر و این حرفاست ؟!)x

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
آقا از ساعت ۷ شب امروز نه با ایرانسل و نه همراه اول نمیشه با opera mini کار کرد. هردو اپراتور پیامی میدن با این عنوان :

راست میگه ولی از من یه 1 ماهی میشه که با خوده مرورگر پیشفرض گوشی کار میکنه ولی همینکه پامو میزارم توی opera mini اصلا دیگه اینترنت کار نمیده یعنی کلا gprs غیر فعال میشه
منم فکر کنم به خاطر اینکه فهمیدن opera mini یه نوع میلتر شکنه مسدودش کردن چطور بشه از
هر 10 باری که وارد opera mini میشی یه بار بتونی استفاده کنی!!!!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
توی اپرا مینی پروتوکول رو از سوکت ببرین به اچ تی تی پی! ببینین درست میشه؟
حالا من خودم اپرا ندارم اما قدیما داشتم اینو یادم مونده بود!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
Contect Blocked By Operator
دقیقا منم از ساعت هفت بعدازظهر این مشکل برام پیدا شد تا قبلش مشکلی نداشتم
دوستان باید چه کار کرد از اپراتوره یا نه؟
سوکتش را هم عوض کردم فرقی نکرد
مال من ایرانسله

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اساتید این
سلام، دوستان من با GPRSـه ایرانسل و PC Suite کامپیوترمو به نت وصل کردم،
سوال منو جواب ندادین
یه سوال دیگه: با Nokia OVI Suite به GPRSـه ایرانسل وصل میشم، تا دیروز مشکلی نداشت ولی الان هیچ پیجی رو باز نمیکنه و می نویسه The connection was Reset
وقتی با خود گوشی تست میکنم هیچ مشکلی نداره

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام، دوستان من با GPRSـه ایرانسل و PC Suite کامپیوترمو به نت وصل کردم،
سلام کیان جان خوبی؟
شدن که آره میشه....
من هم اون موقع که از ایرانسل استفاده میکردم همیشه چیز پی ان م فعلا بود
البته نمیدونم چیز پی ان من مشکل داشت یا ایرانسل اذیت میکرد ولی بعضی وقتها وصل نمیشد یا دیر وصل میشد ولی در کل وصل میشد
تازگیها رو دیگه نمیدونم چون با همراه اول وصل میشم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ايجاد ظرفيت GPRS همراه اول براي 20 ميليون مشترك

مدير عامل شركت ارتباطات سيار گفت: توسعه ظرفيت GPRS را در ارديبهشت‌ماه يعني ماه جاري در دست داريم و قرار است براي 20 ميليون مشترك ظرفيت GPRS ايجاد كنيم و ظرفيت IN نيز از 20 ميليون به 40 ميليون ارتقاء خواهد يافت.

به گزارش ايسنا، وحيد صدوقي - مدير عامل همراه اول - در نشست خبري با بيان اين كه در پايان سال 89 همراه اول پوشش شهري صددرصدي داشته است گفت: ‌پوشش جمعيتي همراه اول 95 درصد و پوشش روستايي 69 درصد بود.

وي افزود: پوشش جاده‌هاي اصلي در سال 89، 98 درصد، پوشش جاده‌هاي فرعي 75 درصد، پوشش مسيرهاي ريلي 82 درصد و كل پوشش جاده‌اي 88 درصد و پوشش رومينگ با 266 اپراتور در 110 كشور است هم‌چنين رومينگ روستايي با 35 هزار و 346 روستا در 20 استان است و مراكز پيامك در سال 89 تعداد 10 مركز بود.

او افزود: در‌ فاز چهارم توسعه شبكه راديويي، شش هزار و 83 سايت را در برنامه داشتيم كه 81 درصد عمليات عمراني آن انجام شد و 15 درصد سايت‌ها نيز راه اندازي شدند.

وي گفت: برنامه توسعه شبكه همراه اول در سال 90 شامل برنامه توسعه شبكه راديويي است كه در اين زمينه ادامه پروژه فاز چهارم توسعه شبكه راديويي را خواهيم داشت و پروژه تدوين طرح گذار به شبكه‌هاي نسل آتي و اجراي طرح پايلوت و پروژه بهره‌برداري از سايت‌هاي بي.تي.اس متحرك به منظور جذب ترافيك‌هاي شناور از جمله كارهايي است كه انجام خواهيم داد.

مدير عامل همراه اول افزود: امسال جذب 10 ميليون مشترك فعال را پيش‌بيني كرديم و استقرار ساختار جديد بازاريابي را در دست داريم.

صدوقي هم‌چنين در بخشي از سخنان خود درباره خطرساز نبودن امواج بي.ات.اس گفت: بارها در اين رابطه گزارشاتي عنوان شده و برخي تصور مي‌كنند اين تشعشعات ضرر دارد، در صورتي كه بارها وزارت علوم و سازمان انرژي اتمي مطالبي دررابطه با بي‌خطر بودن اين امواج ارائه داده بودند اما برخي اين موضوعات را مطرح مي‌كنند اما آن‌ها بايد بگويند كه آيا اين موضوع دغدغه شخصي است و يا مستندات و موارد حقوقي را اعلام كنند.

او در ادامه با بيان اين كه كيفيت مراكز پيامك در حال افزايش و آمار پيام‌هايي كه به مقصد نمي‌رسند همچنان در حال كاهش است گفت: ما سال قبل حدود 10 درصد پيام‌هاي ناموفق داشتيم كه اين ميزان در حال كاهش است و درحال حاضر حدود 98.39 درصد پيام‌ها با موفقيت ارسال مي‌شوند.

در ادامه محمدمهدي عطوفي - معاون همراه اول - با بيان اين‌كه مبين نت كه اولين اپراتور سراسري وايمكس است از اواسط سال شبكه‌اش در سطح مراكز استان‌ها و فرمانداري‌ها گسترش مي دهد گفت: در حال حاضر سرويس آن در مركز 30 استان ارائه مي‌شود و در آينده با توسعه شبكه مبين نت به عنوان يكي از ابزارهاي ارائه پهناي باند وسيع در كنار همراه اول خواهد بود و با عنوان يكي از سرويس‌هاي پهناي باند وسيع در اختيار مشتركان قرار مي‌گيرد.

همچنين رضوي - معاون همراه اول در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا، درباره با پوشش همراه اول در مترو گفت: اين كار به سرعت در حال انجام و توسعه است كه اميدواريم با اقدامات انجام شده، ظرف دو ماه آينده پوشش كامل مترو را داشته باشيم.

در ادامه صدوقي در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا درباره زمان راه‌اندازي سرويس تماس‌هاي ناموفق اظهار كرد: اين سرويس درحال حاضر فعال است و اگر مشتركان متقاضي دريافت اين سرويس هستند، مي‌توانند آن را فعال كنند و به محض افزايش درخواست توسعه نيز انجام مي‌شود.

رضوي درباره پوشش مناطقي مثل پل گيشا و بلوار فردوس كه براي نصب آنتن‌ها مشكل وجود داشته است گفت:‌ پوشش گيشا حدود دو هفته‌اي است كه انجام شده و مشكلي در اين رابطه وجود ندارد.

عطوفي هم با بيان اين كه در حال حاضر مشتركان مي‌توانند براي افزايش اعتبار خود به دفاتر مراجعه كنند گفت:‌ مشتركان همراه اول مي‌توانند با مراجعه به دفاتر بين 50 هزار تومان تا يك ميليون تومان براي خطشان تضمين ايجاد كنند كه البته اين كار را بيش‌تر مشتركاني انجام مي‌دهند كه قصد سفر داشته و مي‌خواهند از سرويس رومينگ استفاده كنند.

هم‌چنين در ادامه صدوقي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر تعداد كاربران GPRS و سرعت نامناسب اين سرويس تاكيد كرد: درحال حاضر حدود 4.2 ميليون مشترك GPRS داريم كه البته در زمينه سرعت اين سرويس بايد كارهايي انجام شود كه در دست انجام است و مي‌توان گفت متناسب با افزايش متقاضيان سرعت و كيفيت اين سرويس را افزايش مي‌دهيم.

او با بيان اين كه از نظر تعداد مشتركان دائمي در كشور و خاورميانه در بين 52 اپراتور رتبه اول را داريم تصريح كرد:‌ در دنيا و در بين 791 اپراتور، همراه اول رتبه هفدهم در اين زمينه به خود اختصاص داده است.

وي با اشاره به نام‌گذاري سال 90 به عنوان سال جهاد اقتصادي و فرمايشات رهبر معظم انقلاب در اين زمينه گفت: محورهاي اين موضوع را مقام معظم رهبري مشخص كرده‌اند و ما به عنوان يك اپراتور مي‌توانيم در اين زمينه تحول بزرگي را ايجاد كنيم؛ رويكرد ما اين است كه فضاي متعادلي را ايجاد كنيم براي كار كردن و اگر مشكلي وجود داشت با تعامل حل كنيم و از ظرفيت و فضاي موجود براي كار بهتر استفاده كنيم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر