اینترنت در سایه یا پروژه اینترنت چمدانی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تو یک سایت اشتباه کامنت اشتباه خوندم. . . .:d
میشه آدرس رسمی سایت این طرح بدید.تو اینترنت سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
من فکر میکردم برای استفاده از این طرح نیاز به سخت افزار مخصوص هست ولی با توجه به مصاحبه یورو نیوز متوجه شدم فقط یک برنامه براش باید دانلود کرد.
شما فقط نیازمند وسیله ای با قدرت ارسال امواج وایرلس هستین. موبایل.لپتاب.کامپیوتر.مودم و... + برنامه کوموشن که oper source هست و روی هر سیستم عاملی نصب میشه.
http://tech.chambana.net/projects/commotion

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
دوستان یه سوال خفن:d
به نظرتون جالب نیست که سایتش قابل دسترسه؟b-)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان یه سوال خفن:d
به نظرتون جالب نیست که سایتش قابل دسترسه؟b-)
چه دلیلی داره که هنوز سایتش قابل دسترسه ؟ حتما کاسه ای زیر نیم کاسه هست ! >:)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بابا منظورم این بود با این که ایران داره با این پدیده مقابله می کنه ولی سایت رسمیش هنوز در دست رسه
خب یه خورده عجیبه ،نیست؟با این وضع *****ینگ:d
خواهشا به من انگ منافق نچسبونین:d
من یه چیزیو خوب متوجه نشدم،این آنتن اصلی از پشت مرز فرکانس می فرسته یا میاد بالای آسمون ایران؟
سایتش چیزی برای هیتلر کردن نداره. به شما هم قول میدم مسئولین اصلا نمیدونن چی هست تا بخوان سایتش رو هم ببندن! چون آدرس سایتش رو هم بلد نیستن.
آقای وزیر هم وقتی میگه از قبل (قبل از اومدن این پروژه) براش راههای خنثی سازی داشتیم (!!!!!!!!!) مجبور هستن که این حرف رو بزنن! پس میخواستی بگه ما نمیتونیم کاریش بگنیم؟ فردا از پستش مینداختنش بیرون.
به احتمال زیاد از مونواره ارسال میشه.

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
خیلی دارید بزرگش میکنید ها!!
نا اونجایی که من از مصاحبه ها متوجه شدم این نرم افزار فقط یه شبکه ایجاد میکنه...... مثل شبکه هایی که گاهی خودمون با وایرلس و یا لن میسازیم البته با ایت تفاوت که در ابعاد بزرگتر و ظاهرا ناشناس بودن کاربران
من که بعید میدونم پهنای باندی برای اینترنت به این شبکه تعلق بگیره حتی از طریق چیز واره چون اونم دیش سند و ریسیو میخوتد که قابل رد یابیه....
بخصوص اینکه چند جا تو مصاحبه گفته شده :"اگه یکی از کاربران درسترسی به اینترنت آزاد داشته باشه و اون رو شر کنه..."

هنوز هیچ کس نگفته که پهنای باند تامین میکنه برای شبکه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خیلی دارید بزرگش میکنید ها!!
نا اونجایی که من از مصاحبه ها متوجه شدم این نرم افزار فقط یه شبکه ایجاد میکنه...... مثل شبکه هایی که گاهی خودمون با وایرلس و یا لن میسازیم البته با ایت تفاوت که در ابعاد بزرگتر و ظاهرا ناشناس بودن کاربران
من که بعید میدونم پهنای باندی برای اینترنت به این شبکه تعلق بگیره حتی از طریق چیز واره چون اونم دیش سند و ریسیو میخوتد که قابل رد یابیه....
بخصوص اینکه چند جا تو مصاحبه گفته شده :"اگه یکی از کاربران درسترسی به اینترنت آزاد داشته باشه و اون رو شر کنه..."

هنوز هیچ کس نگفته که پهنای باند تامین میکنه برای شبکه
اگر دقت کرده باشین یک آنتن مرکزی میبینید با شعاع 60 کیلومتر برد. این آنتن بدون پارازیت به مونواره وصل میشه.
وظیفه نیو آمریکن تهیه نرم افزار کوموشن بود. وظیفه اونها تامین اینرتنت نیست. تامین اینترنت به عهده یه نهاد دیگست.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
خب چه جوری آنتن عزیز قراره کار کنه که جاش لو نره و منهدم نشه؟

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
خب چه جوری آنتن عزیز قراره کار کنه که جاش لو نره و منهدم نشه؟
احتمالا تو خارج کشور تو جاهایی مث عراق برای بخش شرقی و افغانستان برای بخش شرفی
کسی جرات داره به دکل نصب شده توسط شیطان بزرگ حمله کنه؟

• Like
Reactions: Persian-Masoud

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
میشه بگید این اینترنت چمدانی حدودا از کی تو ایران قابل استفاده هست؟

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من هر چی این پست ها رو می خونم گیج میشم ؟ میشه بگید دقیقا چی هست ؟ سرعت و ایناش چه جوره ؟ باهاش میشه از اینترنت ملی فرار کرد ؟ دقیقا نحوه ی وصل شدن به این شبکه چه جوریه و از این حرفا ؟

gtairani

کاربر سایت
Mar 22, 2010
70
دوستان در سایت پروژه یه فایل قراره تا 2 ماه دیگه بیاد به نام Developer Release 1
نوشته:The first developer release will target the goal of having a stable and minimally usable mesh network that operates across more than one platform (basically, to have something to build for every supported platform).
یعنی فایل که تا 2 ماه دیگه میاد میتونیم باهاش به اینترنت چمدانی وصل بشیم؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
48 روز دیگه اولین نسخه نرم افزار کوموشن برای برنامه نویسان و توسعه دهنگان رلیز خداهد شد.
این نسخه در ایران کارایی نخواهد داشت چون هر کسی نمیتونه ازش استفاده کنهو همچنین سخت افزار ارتباطیش در ایران مهیا نیست.
تا فصل بهار که یک نسخه ساده که کاراییش برای عموم ساده شده و همچنین سخت افزارش در ایران موجود خواهد بود ارائه میشه.

http://tech.chambana.net/versions/show/2

gtairani

کاربر سایت
Mar 22, 2010
70
48 روز دیگه اولین نسخه نرم افزار کوموشن برای برنامه نویسان و توسعه دهنگان رلیز خداهد شد.
این نسخه در ایران کارایی نخواهد داشت چون هر کسی نمیتونه ازش استفاده کنهو همچنین سخت افزار ارتباطیش در ایران مهیا نیست.
تا فصل بهار که یک نسخه ساده که کاراییش برای عموم ساده شده و همچنین سخت افزارش در ایران موجود خواهد بود ارائه میشه.

در این قسمت یک سری فایل ایمیج گذاشته شده که من فک می کنم برای راه انداختن انتن هست.شما چی فک می کنید؟
https://tech.chambana.net/projects/commotion/files

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

مسعود با این نانو استیشن کارمون راه میافته ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر