اینترنت در سایه یا پروژه اینترنت چمدانی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
داداش این چیزی که میگی اگر هم (دارم میگم اگر) باشه !! برای ما زیاد فرقی نمیکنی

چون توو گزارش من باید بنویسن ایشون امروز کمی زامبی بازی کردن و گویا bf3 , mw3 و در آخر هم کمی فیلم سینمایی دانلود کردن .

میخوان بفرستنم گوانتانامو !!
عزیز یک ایران و چندین میلیون نفر کاربر اینترنت , فقط شما نیستی !
دشوار تر از رفتن به فضا که نیست .
متاسفانه الان همه یک تصویر خراب از امریکا تو ذهناشون دارند فکر میکنند حالا اونجا چه خبره ، من نمیگم امریکا جای خیلی خوبه همه چیز آزاده و ... . اما میگم که هدف امریکا از این اینترنت داشتند اطلاعات من و شما نیست ، بلکه یکار دیگه میخواد بکنه که جای بحثش اینجا نیست . اگر اطلاعات مارو میخواستند میتونند با یک هزینه کمتر بهش برسند
اتفاقا یکی از کم هزینه ترین کارها برای آمریکا همین فضای مجازیه !

ای بابا شما لااقل برو آواتارت رو عوض که دوستان شک نکنند طرفدار ... هستی!!!:d
هی ما نمی خوایم حرف سیاسی بزنیم ما رو وادار میکنن.
آخه به نظرت بدون فیل---تر کردن اینترنت آزاد گزاشتن دسترسی به دنیای مجازی و رایگان کردن اون در تئوری باعث دزدیدن اطلاعات ما و یا منحرف کردن جوانان و یا به خطر افتادن اسلام :d میشه؟
این خود نظا*+=م هست که از آزاد شدن اینترنت و دسترسی مردم به اطلاعات روز میترسه و حاکم=+یتش به خطر می افته وگرنه تمام دنیا روز به روز دارن اینترنشون رو پر سرعت تر میکنن و فیل+تری هم اعمال نمیکنن و حاکمی+ تشون هم یه خطر نمیافته.
اینترنت مثل کشور های دموکرات یک فضای آزاد هست که هرکی باید واس خودش تصمیم بگیره ازش چگونه استفاده میکنه نه اینکه دولت بیاد بگه تو که نمیفهمی چجوری استفاده کنی ما باید واست سایت هایی که بدن(واس دولت بد هست) رو محدود کنیم تا تو به خطر نیوفتی(دولت به خطر نیوفته)!!!:d
واقعا برای کسایی متاسفم که هنوز از سیاست های نظا*م مطلع نیستن و فکر میکنن تمام دنیا دشمن ماست و ما این وسط آمریکا و اروپا میخوان سر به تن ما نباشه.واقعا متاسفم.دید شما ها نسبت به دنیا خیلی محدود هست.
وال.. که از بچگی بهمون یاد دادن آدم 2 رویی نباشم ! من نه اینورم نه اونور , طرف حقم , از هیچکی هم ترسی ندارم !
نمیدونم شما چرا فکر میکنید همه چیز به اسلام مربوط میشه ؟ متاسفم برای کسانیکه بدون اطلاع همه چیز رو به اسلام ربط میدن
معلومه که نظام نگران این وضعه ! شما خودت بودی میشستی به جا نگاه کنی که یه سری اجنبی بیان تو امور مملکت دخالت کنن ؟
شما از سیاست نظام , آگاهی , همین کافیه ! هرکی ندونه بچه های سایت میدونن آمریکا و اروپا در طول تاریخ چه خدمات فراموش
نشدنی به ما کردن , نمونه واضحش هم زمان قاجار...
بله دید من محدوده ! شما که دیدت همه جارو فرا گرفته بیا به ما کمک کن دیدم باز شه...

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
cheatcc عزیز اگر کسی بخواد کار غیرقانونی بکنه، از deepweb استفاده میکنه یا Onion Network.

کسی کاری نداره که من و شما با اینترنت چیکار میکنیم. فقط میخوان مردم ایران به سایتهای مهم فیلـتر شده مثل فیسبوک و تویتر که دشمنان IRI توشن دسترسی بدون قید و شرط و مجانی داشته باشن، برای همین پنتاگون بهشون کمیسیون داده.

درواقع هدف اصلی این پروژه جنگ سایبری با ایران هست. چون همونطور که گفتم، برای انتقال اطلاعات به صورت امن، خیلی راه وجود داره. اصلا من میرم یک شبکه ی آی آر سی روی یک سرور ژاپنی میسازم. فایلهای فوق سریم رو هم با همون سرور ترنسفر میکنم. هیچکی نمیتونه دنبالم بیاد چه CIA چه موساد چه وزارت اطلاعات.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
جدیدا ادم مسلمون هم باشه میشه طرفداره .....
این *****ینگ هم تو خارج میتونید تو همون اغتشاشاته لندن ببینید که همه سایتارو ***** کردن
واقعا برا شما متاسفم
همه جهان دارن میفهمن اینا چه ادمایی هستن
ولی شما بخواب
من طرفداری هم نمیکنم کشور خودمونم افتضاحه
حیف اون شناسه نیست که برای همیشه بنش کردی؟
گزارش فرستادم برای مدیرها، اگر هم توجه کرده باشی همین دیروز قانون تصویب شده بود که چرت و پرت اینجوری نگید.
خداحافظ.

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
cheatcc عزیز اگر کسی بخواد کار غیرقانونی بکنه، از deepweb استفاده میکنه یا Onion Network.

کسی کاری نداره که من و شما با اینترنت چیکار میکنیم. فقط میخوان مردم ایران به سایتهای مهم فیلـتر شده مثل فیسبوک و تویتر که دشمنان IRI توشن دسترسی بدون قید و شرط و مجانی داشته باشن، برای همین پنتاگون بهشون کمیسیون داده.

درواقع هدف اصلی این پروژه جنگ سایبری با ایران هست. چون همونطور که گفتم، برای انتقال اطلاعات به صورت امن، خیلی راه وجود داره. اصلا من میرم یک شبکه ی آی آر سی روی یک سرور ژاپنی میسازم. فایلهای فوق سریم رو هم با همون سرور ترنسفر میکنم. هیچکی نمیتونه دنبالم بیاد چه CIA چه موساد چه وزارت اطلاعات.
خب همین دیگه
منظور منم یجورایی همینه یعنی اینکه میخوان با اعمال این کار
ذهن عموم رو به دست بگیرن ! حالا با گفتن اخبار دروغ و...
ضمنا هر روشی که برای جاسوسی وجود داشته باشه یک
روش میاد تا اون رو مهار کنه و همین طور روشهای جدید !

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
خب همین دیگه
منظور منم یجورایی همینه یعنی اینکه میخوان با اعمال این کار
ضمنا هر روشی که برای جاسوسی وجود داشته باشه یک
روش میاد تا اون رو مهار کنه و همین طور روشهای جدید !
شما این وسط حرف حسابت چیه؟
چی میگی؟
چیکار کنیم؟فیس بوق نریم؟سایتهای خلاف شرغ نریم؟
آمریکا استکباره؟
ار نت ملی استفاده کنیم؟
شما احتمالا نفست از جای گرم در میاد
یه نت 1 مگ گرفتی از چیز پی ان هم تنگش حال میکنی میگی گور بابای اونایی که 128 دارن

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان این طرح هیچگونه استفاده ای برای جاسوسی نداره! هیچگونه!
این رو هم مطمئن باشین اگر به کاربران ایرانی اینترنتی در حد افغانستان یا نیجریه بدن دیگه کسی سراغ این اینترنت نخواهد رفت.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان این طرح هیچگونه استفاده ای برای جاسوسی نداره! هیچگونه!
این رو هم مطمئن باشین اگر به کاربران ایرانی اینترنتی در حد افغانستان یا نیجریه بدن دیگه کسی سراغ این اینترنت نخواهد رفت.
من کاملا با مسعود موافقم ! اگه به خدا یه اینترنت نامحدود بیشتر از 2 مگابیتی به ما بدن با پینگ خوب و قیمت مناسب !!!! اگه ایم اینترنت چمدونی با پینگ 1 برای اروپا و سرعت 100 مگابیت برای هر یوزر هم بیاد من یکی که دنبال دردسر نمیگردم بخوام برم دنبالش ! ولی اگه وضع اینجور بمونه اینترنت گرفتن از این ISP چمپت واسم یه جور درد سر هست و گرفتن اینترنت چمدونی یه جور رهایی ! دیگه بقیه رو نمیدونم !

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
خوابشو ببینید
با این اوضاع که اینا دارن میرن جلو و به GS هم رحم نمیکنن فردا دیدن همین BC رو هم فیل کردن
نظر منو بخواید اینا میخواستن نت ملی رو به مردم تحمیل کنن که آمریکا بدادمون رسید
وفتی هم قضیه نت چمدانی مطرح شد یکم عقب کشیدن و نامحدود و کم کردن قیمت و اینا
وگرنه مطمئن باشین تمام راه های ارتباطی شما رو با دنیا میبستن و میداشتن تو تن ملی حال کنین
Always go down with pride :biggrin1:.
r u sure im the one who is giong down?:D

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب اونها دارن اینکار رو میکنند که نبض تمام کارها رو تو دستشون بگیرن.
حالا چه تو کشور خودشون باشه چه تو ایران.

فرض کنیم که هدفش همینه و میخواد نبض همه ی جهانو توی دستش بگیره...
پس شما توی کشورمون کاری بکن که اینترنت بدون محدودیت با قیمت و سرعت مناسب عرضه بشه تا ماها گول نخوریم و نبض تمام کارها رو بدست اون شیطان صفت نسپاریم.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
cheatcc مهربون دانا عاقل تیز زرنگ باهوش حالا نمیخواد شما روشنگری کنید به اندازه کافی با خوندن کتابهای سانسور شده و اینترنت کم سرعت و قیلتر و برنامه های آموزنده تلویزیونی وطنی آگاه شدیم
اصلا اطلاعات بدزدن والا من حاضرم تمام اطلاعات شخصیم برای دولت آمریکا بفرستم ولی سرعت اینترنتم بالا باشه.
قیمتش بالاست ولی ارزش داره که 997 دلار پاش بدیم هر چند ایران بیاد طبیعتا گرونتر از این حرف ها میشه . . . . . . .

هم کیش های شما که یاور هر چی کنترل سرویس کردن حالا بذار یکم اونها هم حالش ببرن. . . .شرم و حیا خوب چیزیه من نمیدونم تو که به اون دنیا معتقدی چطور میتونی انقدر وقیح باشی اگر یک اپسیلون انسانیت تو وجودت دیگه تو این تاپیک پست نده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shefer and aliatlas

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
حالا بزارید ببینیم این طرح اصلا تو ایران اجرا شدنیه بعد تو سر و کله هم دیگه بزنید...

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
خوابشو ببینید
با این اوضاع که اینا دارن میرن جلو و به GS هم رحم نمیکنن فردا دیدن همین BC رو هم فیل کردن
نظر منو بخواید اینا میخواستن نت ملی رو به مردم تحمیل کنن که آمریکا بدادمون رسید
وفتی هم قضیه نت چمدانی مطرح شد یکم عقب کشیدن و نامحدود و کم کردن قیمت و اینا
وگرنه مطمئن باشین تمام راه های ارتباطی شما رو با دنیا میبستن و میداشتن تو تن ملی حال کنین
Always go down with pride :D.

---------- نوشته در 03:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 AM ارسال شده بود ----------

cheatcc مهربون دانا عاقل تیز زرنگ باهوش حالا نمیخواد شما روشنگری کنید به اندازه کافی با خوندن کتابهای سانسور شده و اینترنت کم سرعت و قیلتر و برنامه های آموزنده تلویزیونی وطنی آگاه شدیم
اصلا اطلاعات بدزدن والا من حاضرم تمام اطلاعات شخصیم برای دولت آمریکا بفرستم ولی سرعت اینترنتم بالا باشه.
قیمتش بالاست ولی ارزش داره که 997 دلار پاش بدیم هر چند ایران بیاد طبیعتا گرونتر از این حرف ها میشه . . . . . . .

هم کیش های شما که یاور هر چی کنترل سرویس کردن حالا بذار یکم اونها هم حالش ببرن. . . .شرم و حیا خوب چیزیه من نمیدونم تو که به اون دنیا معتقدی چطور میتونی انقدر وقیح باشی اگر یک اپسیلون انسانیت تو وجودت دیگه تو این تاپیک پست نده.
کی گفته براش باید یک میلیون پول بدی؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
من خودم به محض اینکه بیاد استفاده میکنم مگر اینکه

1 ***** را کامل بردارن
2 اینترنت ارزون در حد 10 تومن
3 سرعت از 10 مگ به بالا
4 اینترنت ملی نباشه

که هیچ وقت این کارا رو نمیکنن پس شک نکنید اینترنت چمدانی
1 ***** نیست
2 مفت
3 سرعت 2 مگ
4 به همه سایت ها دسترسی داریم

براحتی جای اینترنت که اینا میدن رو میگیره و روی پشت بوم ها یک بشقاب دیگه کنار اون یکی البته اگه یه دونه باشه اضافه میشه البته یه زره کوچیکتر:)) بعد میتونن برن ....

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
Always go down with pride :D.

---------- نوشته در 03:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 AM ارسال شده بود ----------

کی گفته براش باید یک میلیون پول بدی؟
تو یک سایت اشتباه کامنت اشتباه خوندم. . . .:d
میشه آدرس رسمی سایت این طرح بدید.تو اینترنت سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
من فکر میکردم برای استفاده از این طرح نیاز به سخت افزار مخصوص هست ولی با توجه به مصاحبه یورو نیوز متوجه شدم فقط یک برنامه براش باید دانلود کرد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر