اولین بازی XBox360 دارای قفل XGD3 به بازار عرضه شد ~ غیرقابل کپی!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,747
نام
وحید
مثل اینکه خیلی موضوع داره پیچیده میشه خبری نیومده بیرون همه در حال کار هستن تو سایتشون هم فعلا همه چی استندبای شده

ehsanvk

کاربر سایت
Aug 8, 2010
39
نام
ehsan
دوستان عزیز میشه یه توضیح در مورد Jtag بدید که چی هست و چه جوری کار میکنه شاید مجبور بشیم یا این وضع به این Jtag پناه ببربم؟

godblaster

کاربر سایت
Apr 20, 2011
44
اقا یکی جواب منو بده
اگه وایستم lt2 بیاد مشکل این update جدید رو که تو live رو حل می کنه ؟
دیگه لازم نیس lt1.92 رو نصب کنم؟
بعد اون 6 تا بازی با lt 2 میاد بالا یا نه ؟
یه جای مطمئن هم واسه نصب firmware بگین؟
چقد سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:d

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اقا یکی جواب منو بده
اگه وایستم lt2 بیاد مشکل این update جدید رو که تو live رو حل می کنه ؟
دیگه لازم نیس lt1.92 رو نصب کنم؟
بعد اون 6 تا بازی با lt 2 میاد بالا یا نه ؟
یه جای مطمئن هم واسه نصب firmware بگین؟
چقد سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:d

دوست من شما منتظر LT 2 باش !در فرمور جدید LT2 هیچ مشکی نخواهد بود و شما با خیال راحت میتونید هم آبدیت داشبرد رو انجام بدید هم در لایو بازی کنید (البته باید صبر کرد و تا عرضه این فرمور صبور بود) ریختن فرمور 9.2 هیچ کمکی به شما نمیکنه و با ریختن این فرمور شما مجبورید با اومدن فرمور جدید LT 2دوباره دستگاه رو باز کنید و مجددا آبدیت کنید و باید 2 بار هزینه کنید که به صرفه نیست !پس بهترین راه این هست که مقداری تامل کرده تا فرمور جدید عرضه بشه و با خیال راحت آبدیت کنید !

godblaster

کاربر سایت
Apr 20, 2011
44
دوست من شما منتظر LT 2 باش !در فرمور جدید LT2 هیچ مشکی نخواهد بود و شما با خیال راحت میتونید هم آبدیت داشبرد رو انجام بدید هم در لایو بازی کنید (البته باید صبر کرد و تا عرضه این فرمور صبور بود) ریختن فرمور 9.2 هیچ کمکی به شما نمیکنه و با ریختن این فرمور شما مجبورید با اومدن فرمور جدید LT 2دوباره دستگاه رو باز کنید و مجددا آبدیت کنید و باید 2 بار هزینه کنید که به صرفه نیست !پس بهترین راه این هست که مقداری تامل کرده تا فرمور جدید عرضه بشه و با خیال راحت آبدیت کنید ![/QUOTE]

داداشمی.
مرسی بابت جوابت

AS Roma

کاربر سایت
Sep 7, 2011
38
نام
امـیــرحسـین
راستی نوع درایوتو یادت رفت بگی چون میشه گفت یه جورایی به درایو هم بستگی داره! . البته فقط سامسونگ-هیتاچی با بقیه فرق دارن:(

تا اونجا که من میدنم راه حل معینی(اساسی) برای فهمیدنش نیست (اگه کسی به طور دقیق میدونه این دوستمونو راهنمایی کنه!);)

البته تا اونجا که من میدونم میشه از روی اجرای بازی های قبلی راحت به این قضیه میشه پی برد.
راه دیگه این فریمور از خرداد 90 اومده پس اگه قبل از اون ریختی حتما LT 1.9 است

جدیدترین و آخرین بازی که اجرا کردی چی بوده؟
بطور مثال اگه بازی های ماننددارای قفل2.5 مانند NEED FOR SPEED: HT یا Call Of Duty:BO-و... را اگه با پچ معمولیشون بازی کردی یا deux ex , harry potter7(p2) FEAR3 - حتما LT+1.9 است.
چون دوستان پی بردن از طریق نسخه داشبوردو گفتن باید متذکر شم که با توجه به صبحبت دوستمون بطور دقیق نمیشه گفت LT1.9+ نیست. چون نسخه داشبورد قبلی من با فریموره بود lt+1.9 - 12 625
و تمامی یازی ها تاقبل bodycounto اجرا میکرد. که از روی dvd این بازی به 13599 آپدیتش کردم;)

جالبه 1 فروشگام در موردش نوشته:
توجه : تمامي بازيها بعد از عنوان Rugby World Cup 2011 براي اجرا حداقل به فرمور LT+ 1.9 يا بالاتر نياز دارند!

آخرین ویرایش:

sasan-s3

کاربر سایت
Feb 27, 2010
19
نام
sasan
آره دوست عزیز من هرچی بازی بوده تا deux ex رو روی کنسولم اجرا کردم حالا چون تو کف dead island هستم و خریدمش و وقتی میخوام اجراش کنم میخواد آپدیت کنه نمیدونم چی کار کنم نوع درایو هم Lite-On هست

AS Roma

کاربر سایت
Sep 7, 2011
38
نام
امـیــرحسـین
لیست بازی هایی که تا امروز فقط با فرمت جدید XGD3-Xbox Game Disc 3 عرضه شده اند

Driver: San Francisco
Warhammer 40000: Space Marine
Rise of Nightmares - Kinect

در ضمن بازی های اورجینال آنها فقط بر روی درایو های زیر با فریمورها-داشبوردهای گفته شده راحت و بدون هیچ مشکلی اجرا میشوند! :(
هیتاچی-سامسونگ فقط: LT+1.1
LT+1.9 (13146) & LT+1.91 & LT+1.92 Slims - 13599 ==> Liteon

این هم نحوه تشخیص بازی های اورجینال Xbox360 :

b9qxp9sba1xdbtxw8bp.jpg

آخرین ویرایش:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
یعنی اگه ما اپدیت lt2روداشته باشیم بازی هایXGD3رو اجرا میکنه؟یا نه لطفا یک توزیح کامل به من بدید.:(
بله اجرا میشه
ولی مشکل اینه که هنوز Lt + 2 عرضه نشده و c4eva هنوز در حال کار روی اون هستش

AS Roma

کاربر سایت
Sep 7, 2011
38
نام
امـیــرحسـین
بازی Gear of Wars 3 که 4روز دیگه بطور انحصاری روی Xbox360 و بازی های Silent Hill : Downpour (تاریخ انتشارماه آینده=October) و
Halo : Combat Anniversary-15November عرضه خواهند شد هر سه بصورت 3D عرضه خواهند شد.

البته انگار برای بازی کردن سه بعدی GoW3 باید رزولوشنتونو کم کنید 720p) 1280×1470) تا از بهترین کیفیت 3D اون استفاده کنید!!! (برعکس بازی های PS3) !!! :(
دیگر بازی هایی که تحت بنر stereoscopic 3D بودن میتوان به Crysis 2 و Call of Duty: Black Ops اشاره کرد که البته تا حدودی در 3D موفق بودند!!!

با اینکه مایکروسافت میخواست قدرت XGD3 در غیرقابل رایت بودن(تهیه نسخه کپی از اون) رو اولین بار با GoW3 نشان بده اما بعضی ها میگن با عرضه اون روی بازی هایی مانند درایور و... خواسته این فرمت رو امتحان بکنه!:-/ و فرصت کپی و رایتکردن اون هارو در اختیار هکرها قرار بده تا....;)

و با اینکه حدود 1 ماهی از قطعی شدنه ارائه بازی Gear of Wars 3 با فرمت جدید XGD3 میگذره اما هنوز معلوم نشده که نسخه هایی از اون مثل بازی Dead Island با فرمت قبلی نیز عرضه بشه یا خیر منتشر نشده.(hالبته بنظر میاد که عرضه اون با فرمت های قبلی فقط یک شایعه یا دروغ بوده!)

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
خبری که دوست خوبمون در پست شماره 114 مبنی بر اجرا شدن محدود بازیهای اورجینال xgd3 گفته شد کاملا اشتباه است
پست مشابهی در رابطه با اجرای بازیهای اورجینال xgd3 بر روی lt 1.9 و 191 در تاپیک زیر هست
http://www.ixtreme.net/open-forum/13127-lt-1-9-xgd3.html

این متنی که خود c4eva در رابطه با 1.91 نوشته که در رابطه با 1.9 هم صدق می کنه

This version is for dashboard version 2.0.13599.0 – It is based on the latest firmware as updated by the recent dashboard update. The stock firmware version should now be 02510C. It supports XGD3 originals, but not XGD3 backups. It also supports the new AP2.6 checks however there is no longer any protection against bad/incorrect burns with older patches so MAKE SURE your burns are patched with the latest ABGX. If they are then there is no need to re-burn.

بازیهای اورجینال xgd3 بدون مشکل بر روی lt 1.9 و 1.91 با هر درایو تا داشبورد 2.0.13599.0 قابل اجرا هستند
لطفا اخباری که میدید همراه با منبع خبر باشه تا باعث گمراه کردن بقیه نشه

ویرایش:
لطفاَ اخبار مربوط به اجرای بازیهای XBOX360 و .... از سایت زیر که متعلق به C4EVA هکر اصلی XBOX360 هست دنبال کنید:-b
http://c4evaspeaks.com/

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
مثل اینکه مشکل رایت ایمیج ها حل شد بزودی متنو ترجمه میکنم با منبع میذارم...

---------- نوشته در 08:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:37 PM ارسال شده بود ----------

بلاخره تونستن با استفاده از c4eva's ripping 0800 fw از بازیهای XDG 3 ایمیج بگیرین و روی DVD 9 رایت بزنن...در حال حاضر فایل ISO بازی Driver و Warhamer در X360 Key قابل اجرا هستن و بزودی LT+ 2 هم عرضه میشه و روی اون هم قابل اجرا هستن

http://www.xbox360iso.com/xgd3-ripping-fw-p3042963.html#post3042963

• Like
Reactions: Soheil
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر