اولین بازی XBox360 دارای قفل XGD3 به بازار عرضه شد ~ غیرقابل کپی!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان توجه کنن تایپک رو بی خودی شلوغ نکنید و لطف کنید سئوالات تکراری نپرسید !!به غیر از اطلاعات موجود که در پایین توضیح دادم و دوستان لطف میکنن خبر رسانی میکنن فعلا هیچ خبر جدیدی نیست !!! پس فعلا فقط باید صبر کرد !

یک بار دیگه میگم :

1بازی gears of war3 جهت اجرا در دستگاهای کپی خور شده (نه جی تک) نیازمند فرمور جدیدی هست به نام LT +V2 که توسط تیم c4eva در حال ساخت هست پس تا عرضه این فرمور دوستان نمیتونید این بازی رو اجرا کنید ! لینک منبع http://c4evaspeaks.com/

2. دوستانی که بازی اورجینال دارن با آبدیت یکی از فرمورهای LT+ v1.91 یا LT v1.9 میتونن به راحتی بازی رو در دستگاه خوردشون اجرا کنن !

در حال حاضر هم هیچ راهی برای اجرای این بازی در دستگاهای کپی خور شده وجود نداره و فقط دستگاهایی که جی تک شدن میتونن بازی رو اجرا کنن !با تشکر از دوستانی که اطلاع رسانی لازم رو انجام میدن !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirf

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بله لینک های درایور غیر جی تگ اومده ولی راه ریپ کردنش فعلا مخفیه.
در حال حاضر هم فقط بوسیله ی یک ODDE (Optical Disc Drive Emulator) قابل اجراس مثلا X360Key

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اگر یه نگاهی به c4evaspeaks و آخرین گفت گو ها بندازید متوجه میشید که صراحتا ادمینه سایت گفته LT2.0 هم که بیاد هنوز هیچ راهی برای اجرای xgd3 ها به جز x360key نیست
البته فکرکنم هیچ ارتباطی با c4eva نداره ایشون و فقط نظره خودش رو گفته چون یه جا گفته حتما c4eva یه ترفندی در ذهن داره
حالا تا عرضه LT2.0 باید صبر کرد که اونم با توجه به زمانی که طول کشید تا LT1.9 برای اسلیم ها بیاد
فکر کنم خوشبینانه 2-3 ماهی زمان ببره و بد بینانه هم 7-8 ماه :d

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
البته پیش بینی زمان عرضه LT 2 ممکن نیست شاید خود تیم c4eva هم نتونه زمان دقیقی برای عرضه آن مشخص کنه ولی چیزی که مشخصه c4eva مدت زیادی است داره بر روی LT 2 کار می کنه و اونا مدت ها قبل از عرضه (XGD3) داشتند روی آن کار می کردند من که فکر نکنم بیشتر از 3 ماه طول بکشه
در ضمن وقتی درایو های xbox 360 تغییر نکرده است پس 100 درصد DVD های جدید هم قابل کپی برداری می باشند !

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
Rip هایی که داره از XGD3 میاد، برای شخصی هست که یک به عنوان تستر یک نسخه از 0800 و XBC جدید رو در اختیار داشته.

مشکل اصلی ، رایت XGD3 هست، فعلا c4eva در حال کار بر روی متد رایت هست.

در حال حاضر از دستگاه های Jtag شده یا ODD Emulator ها می تونید برای اجرای بازی های XGD3 استفاده کنید.

پیوست: شاید از Warhammer و Driver بشه گذشت فعلا، ولی خیلی ها از Gears نمی تونن بگذرن :D
پس دعا به جون c4eva یا کسانی که در حال کار بر روی Jtag جدید هستند بکنید.

پیوست 2: XGD3 مبناش دیسک های DVD+R DL هست، دیسک جدیدی نیست، فقط بحث سر نوشتن لایه های اون روی دیسک هست.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان اینقدر ناامید نباشید !قفل مربوط (XGD3)یک قفل جدید و نرم افزاری هست !و به احتمال بسیار زیاد 90% این قفل با فرمور LT+2 شکسته خواهد شد !لزومی نداره که c4eva فرموری بده که کارایی نداشته باشه !!!!به احتمال بسیا زیاد این فرمور فورمت جدید رو ساپورت خواهد کرد (حالا + هر وسیله اضافی که مجبور بشید اون رو تهیه و به 360 وصل کنید ) اما با توجه به اینکه نوع دیسک ناین تغییر نکرده و فقط مشکل نرم افزاری هست مطمعا این مشکل با عرضه یک فرمور جدید حل خواهد شد ! دوستان گفتن حداقل 3 ماه و حداکثر 8 ماه که به نظر من خیلی زیاد هست !نظر من کمتر از 1 ماه هست !چون این پروژه خیلی وقت پیش توسط c4eva کلید خورد !
اما مشکل رایت هم به راحتی حل خواهد شد !و اصولا برای رایت دیسکهای جدید مشکل پیچیده ای نیست !دیسک همون دیسک ناین هست و فقط فورمت تغییر کرده ! پس جای نگرانی نیست !

Last edited by a moderator:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
ببینید مشکل اینجاست که الان هیچ image از این بازی های جدید وجود نداره که بشه روی dvd رایتشون کرد .اگه یادتون باشه پارسال که بحث ap 2.5 مطرح بود اولین بازی ها که این قفل را داشتند assassin creed brotherhood و nfs بودند در صورتیکه تمام لینک های بازی موجود بود شما میتونستید دانلود کنید و روی dvd رایت بزنید اما بازیها اجرا نمیشدند تا c4eva فریمور جدید را بیرون داد و مشکل حل شد در واقع مشکل سر دادن فریمور جدید بود اما الان بحث اینکه به فرض هم c4eva فریمور lt2 را داد بیرون مگه به صورت فیزیکی dvd با فرمت xgd3 وجود داره به صورت کپی که حالا دستگاه بخواد اونو بخونه یا نه .
تو خود سایت c4eva نوشته که درایو های هیتاچی قفل هایی نظیر ap 2.5 یا فرمت xgd3 را ساپورت نمیکنند بنابراین نیازی به دادن lt2 برای اونا نیست اگه اینطور هست پس چرا بازی ها را برای این درایو ریلیز نمی کنند .نتیجه کلی اینکه فعلا حضور فیزیکی بازی های xgd3 یه صورت کپی روی dvd مهم ترین بحث روز است

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
ببینید مشکل اینجاست که الان هیچ image از این بازی های جدید وجود نداره که بشه روی dvd رایتشون کرد .اگه یادتون باشه پارسال که بحث ap 2.5 مطرح بود اولین بازی ها که این قفل را داشتند assassin creed brotherhood و nfs بودند در صورتیکه تمام لینک های بازی موجود بود شما میتونستید دانلود کنید و روی dvd رایت بزنید اما بازیها اجرا نمیشدند تا c4eva فریمور جدید را بیرون داد و مشکل حل شد در واقع مشکل سر دادن فریمور جدید بود اما الان بحث اینکه به فرض هم c4eva فریمور lt2 را داد بیرون مگه به صورت فیزیکی dvd با فرمت xgd3 وجود داره به صورت کپی که حالا دستگاه بخواد اونو بخونه یا نه .
تو خود سایت c4eva نوشته که درایو های هیتاچی قفل هایی نظیر ap 2.5 یا فرمت xgd3 را ساپورت نمیکنند بنابراین نیازی به دادن lt2 برای اونا نیست اگه اینطور هست پس چرا بازی ها را برای این درایو ریلیز نمی کنند .نتیجه کلی اینکه فعلا حضور فیزیکی بازی های xgd3 یه صورت کپی روی dvd مهم ترین بحث روز است

دوست من فرضیه شما کامل درست هست و منطقی !اما یادتون باشه که ایمیج گرفتن یا رایت کردن یا کپی کردن از دیسک یا شکستن قفل بسیار ساده هست !بزرگترین قفلها هم شکسته میشن !پس موضوع کپی یا ایمیج گرفتن از روی دیسک کار سختی نیست !

مشکل اصلی هماهنگ کردن آخرین داشبرد - آخرین فرمور - و قفل مربوطه با درایو هست !در واقعه عامل هک از این سه عامل منشع میگیره !

یعنی هک فرمور درایو (که معمولا ماکرو در داشبردهای جدید میزاره)+ هماهنگ کردن فرمور با آخرین داشبرد + همچنین شکستن قفل جدید (هر چی که باشه) و در نهایت دور زدن درایو (با توجه به عوامل گفته شده) و اماده سازی اون جهت خواندن دیسک کپی ! به هر حال چون نوع دیسک هم تغییر نکرده پس عامل (ایمیج دیسک) اینجا اونچنان مطرح نیست ! همیشه داشبردهای جدید و آبدیتها و همچنین قفلها یا فرمتها جدید هستند که باعث درد سر میشن ! بقیه مواد حل شدنی هستند ! (آبدیت درایو هم توسط آخرین داشبرد عرضه میشه و باعث میشه درایو دستگاه (فرمور) آبدیت بشه کاری که ماکرو در آخرین آبدیت چند مدت پیش انجام داد که اگر شما آبدیت (داشبرد)جدید رو انجام میدادید درایوتون رو فورمت میکرد و مجبور بودید دوباره فرمور بریزید !در مورد دستگاه اسلیم هم که ماکرو به روش سخت افزاری روی اورد باز هم نتونست مقاومت کنه و بعد از فلش شدن درایو و آی سی مربوط به درایو ها راه ریخته فرمور هموار شد و فرمور روی اون مدلها به راحتی ریخته شد !

حالا اگر یکی از سه عامل بالا تغییر کنه یا به روز بشه مشکل ایجاد میشه !2 سال پیش این مشکلات سر داشبردها بود که جدیدا دیسکها هم بهشون اضافه شده و یه سری قفل هم به ایمیجها اضافه شده که جهت هک تمامی این عاملها یا مانعها باید با هم هماهنگ باشن ! 1یعنی قفل جدید 2. داشبرد 3 . و فرمور درایو ! در ps3 هم تقریبا مشکل به همین صورت هست که دیسک بازی مهم نیست بلکه هک فرمور مهم هست !

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوست من فرضیه شما کامل درست هست و منطقی !اما یادتون باشه که ایمیج گرفتن یا رایت کردن یا کپی کردن از دیسک یا شکستن قفل بسیار ساده هست !بزرگترین قفلها هم شکسته میشن !پس موضوع کپی یا ایمیج گرفتن از روی دیسک کار سختی نیست !

مشکل اصلی هماهنگ کردن آخرین داشبرد - آخرین فرمور - و قفل مربوطه با درایو هست !در واقعه عامل هک از این سه عامل منشع میگیره !

یعنی هک فرمور درایو (که معمولا ماکرو در داشبردهای جدید میزاره)+ هماهنگ کردن فرمور با آخرین داشبرد + همچنین شکستن قفل جدید (هر چی که باشه) و در نهایت دور زدن درایو (با توجه به عوامل گفته شده) و اماده سازی اون جهت خواندن دیسک کپی ! به هر حال چون نوع دیسک هم تغییر نکرده پس عامل (ایمیج دیسک) اینجا اونچنان مطرح نیست ! همیشه داشبردهای جدید و آبدیتها و همچنین قفلها یا فرمتها جدید هستند که باعث درد سر میشن ! بقیه مواد حل شدنی هستند ! (آبدیت درایو هم توسط آخرین داشبرد عرضه میشه و باعث میشه درایو دستگاه (فرمور) آبدیت بشه کاری که ماکرو در آخرین آبدیت چند مدت پیش انجام داد که اگر شما آبدیت (داشبرد)جدید رو انجام میدادید درایوتون رو فورمت میکرد و مجبور بودید دوباره فرمور بریزید !در مورد دستگاه اسلیم هم که ماکرو به روش سخت افزاری روی اورد باز هم نتونست مقاومت کنه و بعد از فلش شدن درایو و آی سی مربوط به درایو ها راه ریخته فرمور هموار شد و فرمور روی اون مدلها به راحتی ریخته شد !

حالا اگر یکی از سه عامل بالا تغییر کنه یا به روز بشه مشکل ایجاد میشه !2 سال پیش این مشکلات سر داشبردها بود که جدیدا دیسکها هم بهشون اضافه شده و یه سری قفل هم به ایمیجها اضافه شده که جهت هک تمامی این عاملها یا مانعها باید با هم هماهنگ باشن ! 1یعنی قفل جدید 2. داشبرد 3 . و فرمور درایو ! در ps3 هم تقریبا مشکل به همین صورت هست که دیسک بازی مهم نیست بلکه هک فرمور مهم هست !

با تمام حرفات موافقم اما یه نکته که برای خود من اهمیت داره بحث کنسول های قدیمی با درایو هیتاچی است .من خودم کنسول 2006 هیتاچی دارم تمام موارد بالا که گفتی برای درایو من صدق نمیکنه البته به استناد به صحبت های c4eva در سایت رسمی خودش .بنابراین کنسول من و امثال من نیازی به lt2 نداره همونطوریکه تا الان هم به هیچ فریموری احتیاج نداشته و از روزی که من کنسولمو خریدم برای اپدیت فریمور اقدام نکردم .بنابراین اگه فقط مشکل lt2 بود میتونست الان لینک های بازی بیاد بعد توضیح بدند که فعلا قابل اجرا نیست .مثل پارسال که بحت ap 2.5 مطرح بود و چون من چنین مشکلی نداشتم به راحتی بازی های مورد نظر را زودتر از عرضه فریمور جدید به راحتی بازی کردم در صورتیکه تمام بچه ها با درایو های lite on و benq منتظر عرضه فریمور جدید بودند.به هر حال چیزی که من با خوندن فروم های خارجی هم بهش رسیدند اینکه هنوز هم خودشون نمیدون چه خبره !

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
به احتماله زیاد الان team xecuter دوباره با c4eva ساخت و پاخت کردن مثله قضیه اون PCB ها
که یه چیزی این وسط گیرشون بیاد وگرنه همه دیدیم که بعد از اومدنه LT1.9 روشهایه آنلاک هم اومد
و اون مسخره بازی ها و کش دادن ها معلوم شد واسه چی بود
الانم که میگم چند ماه طولش میدن به همین دلیله که احساس میکنم دوباره همین اتفاق قراره تکرار بشه
و یه کلاهبرداریه دیگه تو راه هست
در هر حال حق میدم بهشون چون دارن در قباله زحمتشون در آمد کسب میکنن
ولی ما نباید ساده باشیم و گوله این حرکتهایه اینا رو بخوریم
یه کم صبر همه چیز رو مشخص خواهد کرد

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
به احتماله زیاد الان team xecuter دوباره با c4eva ساخت و پاخت کردن مثله قضیه اون PCB ها
که یه چیزی این وسط گیرشون بیاد وگرنه همه دیدیم که بعد از اومدنه LT1.9 روشهایه آنلاک هم اومد
و اون مسخره بازی ها و کش دادن ها معلوم شد واسه چی بود
الانم که میگم چند ماه طولش میدن به همین دلیله که احساس میکنم دوباره همین اتفاق قراره تکرار بشه
و یه کلاهبرداریه دیگه تو راه هست
در هر حال حق میدم بهشون چون دارن در قباله زحمتشون در آمد کسب میکنن
ولی ما نباید ساده باشیم و گوله این حرکتهایه اینا رو بخوریم
یه کم صبر همه چیز رو مشخص خواهد کرد
سلام دوست عزیز بیخیال کمتر یکی دو هفته دیگه فریمور منتشر میشه اینو چون دلیل براش دارم میگم اگر الان فریمور منتشر نمیشه فقط و فقط فروش قطعات برای JTAG است وگرنه هم خودت می دونی هم همه دوستان این قفل نرم افزاری است و برای کسانی که ویندوز ماکروسافت رو کمتر از چند ساعت بعداز انتشار کرک می کنند کاری آسان و ساده ای است.انرژی مثبت لطفاً;)
اندکی صبر فریمور نزدیک است خوب سایتhttp://c4evaspeaks.com/ آپدیت شد و تغییرات در زیر ذکر شده است.
Rips full ISO (XGD2 and XGD3), including correct AP2.5 data
IN TESTING v2.0DG-16D2SLite-On 0800

آخرین ویرایش:

eriko-t6

کاربر سایت
Aug 2, 2009
67
نام
اریک
BenQ 0800VAD6038v2.0COMPLETED
(NOT YET RELEASED)
Rips full ISO (XGD2 and XGD3), including correct AP2.5 data. Not released yet. Waiting on supporting software (XBC/abgx360) to be completed, and testing to be completed on Lite-On 0800.
Lite-On 0800DG-16D2Sv2.0IN TESTING

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر