انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان منظورت اینه که دستگاههای بعد از 23/10 ، Jasper هستن ؟
توی این متنی که گذاشتی ، نوشته که دستگاهی که اینا توی Jasper رو پیدا کردن مال این تاریخ بوده ... شاید قبلش هم Jasper تولید شده باشه ( از آگوست )

بله احتمال داره از قبلش بوده باشه.اما باید حواستون به اون مشخصاتی که در زیر تاریخ دادم باشه.
Power Supply بهترین روش تشخیصش هست دیگه... :smile:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ايول پدررررامممممممم:tick::groupwave::clap: :x:hug::punk::thumbsup:
جاسپرياش صلوات:praying:
فقط كاشكي زود تر ميگفتي من اين 60GB لا مصب نميخريدم:ranting:
پدرام جان منظورت اینه که دستگاههای بعد از 23/10 ، Jasper هستن ؟
توی این متنی که گذاشتی ، نوشته که دستگاهی که اینا توی Jasper رو پیدا کردن مال این تاریخ بوده ... شاید قبلش هم Jasper تولید شده باشه ( از آگوست )
اگر از اگوست اومده بود كه الان كنسول من جاسپر بود
يا حداقل فروشنده هايي مثل پيام يه خبري ميدادن از جاسپر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ايول پدررررامممممممم:tick::groupwave::clap: :x:hug::punk::thumbsup:
جاسپرياش صلوات:praying:
فقط كاشكي زود تر ميگفتي من اين 60GB لا مصب نميخريدم:ranting:

اگر از اگوست اومده بود كه الان كنسول من جاسپر بود
يا حداقل فروشنده هايي مثل پيام يه خبري ميدادن از جاسپر

پیام بار جدیدی که بیاره تاریخشم مطمئنا جدیده...برای همین من که خواستم کنسول بگیرم ازش می گفت صبر کن شاید توی بار بعدی Jasper باشه.
بارش که رسید باید دید روی پاور کنسول زده 150W یا نه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
پدراااااام !

من داشتم ميگرفتم هااااااااااا!!!!!!!!!!!!1

الان يکم صبر ميکنم تا مطمئن بشم که پيام جون ميآره يا نه...فکر کنم اينهمه صبر کردم ارزش داشت!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدراااااام !

من داشتم ميگرفتم هااااااااااا!!!!!!!!!!!!1

الان يکم صبر ميکنم تا مطمئن بشم که پيام جون ميآره يا نه...فکر کنم اينهمه صبر کردم ارزش داشت!

بهتر هست بحث رو اینجا دنبال کنی :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275

خوشحالت می کنه... :smile:

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اسم تاپیکو عوض کنیم دیگه ! :D
انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Jasper !!

برادر جان با صحبتی که با اشکان شد قرار شد دیگه بحث Jasper اینجا نشه و تاپیک جدیدی براش زده بشه.
پس به لینکی که در پست بالای پست شما گذاشتم مراجعه کن و ... :smile:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کنسول من Hdmi نداره ولی مرده گفت که فالکون توشه یعنی دروغ گفته؟

می تونی کنسول رو باز کنی و ببینی مادربورد چیه.
اگر شبیه به Falcon باشه که مادربورد Opus هست.
اگر نه Launch هست مادربوردتون.

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
با سلام
من دیروز کنسول گرفتم (از نکست جن) روی کنسول تاریخ 8/18/2008 خورده ولی روی جعبه 2007 هستش ، جای کابل اچ دی هم داره ، میخاستم بدونم واقعا فالکون هستش یا نه؟ ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
من دیروز کنسول گرفتم (از نکست جن) روی کنسول تاریخ 8/18/2008 خورده ولی روی جعبه 2007 هستش ، جای کابل اچ دی هم داره ، میخاستم بدونم واقعا فالکون هستش یا نه؟ ممنون

بله فالکونه.برای اطمینان بیشتر روی پاور رو نگاه کن،ببین عبارت 175W نوشته یا خیر.اگر این عبارت بود 100% فالکونه...خیلی به اون 2007 روی جعبه توجه نکن.

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
سلام ببخشید من دیروز یه 360 گرفتم فروشنده گفت فالکون هست تاریخش ماله 7/2008 هست. حالا بردم پیش یه نفر واسه کپی خور کردن لایتون بعد از 1ساعت گفت تو کپی خور کردن برد درایوت سوخت و باید عوضش کنم بعد از 2 ساعت تموم شد حالا می خواستم بدونم ممکنه درایوم یا مادربردم عوض شده باشه؟:(:(:آخه بعد اومد گفت مادربردت opus هست به نظرتون راست میگه !!! پشته دستگاه پورت hdmi داره indactor ها 2 تا هست . چه جوری بفهمم که بردم حتما فالکونه یا opus ؟ درایو از کجا بفهمم که لایتونه؟*

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام ببخشید من دیروز یه 360 گرفتم فروشنده گفت فالکون هست تاریخش ماله 7/2008 هست. حالا بردم پیش یه نفر واسه کپی خور کردن لایتون بعد از 1ساعت گفت تو کپی خور کردن برد درایوت سوخت و باید عوضش کنم بعد از 2 ساعت تموم شد حالا می خواستم بدونم ممکنه درایوم یا مادربردم عوض شده باشه؟:(:(:آخه بعد اومد گفت مادربردت opus هست به نظرتون راست میگه !!! پشته دستگاه پورت hdmi داره indactor ها 2 تا هست . چه جوری بفهمم که بردم حتما فالکونه یا opus ؟ درایو از کجا بفهمم که لایتونه؟*

Faceplate جلوی کنسول رو در بیار.از سوراخ زیر درایو مگاه کن.اگر کابل زرد رنگ دیدی Lite-On هست.Opus هم پورت HDMI نداره پس امکان نداره خودش باشه.کنسول رو باز کن و با پست اول همین تاپیک مقایسه کن.
به کی دادی کپی خور کنه که زده سوزونده برد درایو رو ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر