انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی امکانش هست اگر من از آقا پیام یه پریمیوم 60 gig بگیرم جاسپر باشه؟

اگر تاریخ ساخت برای 8/2008 باشه احتمالش هست که Jasper باشه.اما خوب فکر نمی کنم توی جنس ها با این تاریخ باشه.ولی خوب مادربوردش یه مقدار جزئی با مادربوردهای فالکون که روی کنسول های دیگه هستن فرق می کنه.یعنی فالکون ترمیم شدست.(منظورم این نیست که تعمیر شده.منظورم اینه که اشکالات فالکون تا حدودی توی این سری از مادربورد فالکون حل شده)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اقا 360 من 3 چراغ شد و به باد فنا رفت
پیچیدمش لای پتو درست شد دوباره ولی خیلی میترسم باهاش بازی کنم.
به نظرتون الان یه 360 دیگه بخرم (از این سری جدید)بازم احتمال 3 چراغ شدنش هست یا نه؟
یا نه برم یه پی اس 3 بخرم .بازیاشو ظاهرا اجاره هم میدن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا 360 من 3 چراغ شد و به باد فنا رفت
پیچیدمش لای پتو درست شد دوباره ولی خیلی میترسم باهاش بازی کنم.
به نظرتون الان یه 360 دیگه بخرم (از این سری جدید)بازم احتمال 3 چراغ شدنش هست یا نه؟
یا نه برم یه پی اس 3 بخرم .بازیاشو ظاهرا اجاره هم میدن

اگر یه XBox 360 جدید بخری احتمال 3 چراغ شدنش خیلی کم تر هست.البته اگر علاقه به PS3 هم داری می تونی بخری ولی خوب می تونی XBox 360 جدید رو که خریدی با انجام روش های کولینگ به بهترین نحو استفاده کنی.

kasi Xbox360 ba motherboard jasper dare???????????

خیر کسی اینجا XBox 360 با مادربورد Jasper نداره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
iani hanooz tolid nashode??????????
javabet khili zedenaghize.........
tolid nashodan ie harfe va vared nashodan be iran harfe dige.......

ضد و نقیض نیست.این خبرش :

Code:
Just as a Heads Up:
[I]According to the [URL="http://www.360drives.com/list?v_perpage=50"][COLOR=#4f8238]Xbox 360 DVD Drive Database[/COLOR][/URL], it appears Xbox 360s outfitted with the highly anticipated Jasper revision boards, with the 65nm chipset (65nm GPU and CPU) may have finally started showing up in stores and at online retailers.
The things to look for when buying a new Xbox 360 with the Jasper chipset is a manufacturing date (MFR) as early as 2008-08-06, Lot 8031 and up, and Team CSON.[/I]
Next revision is Valhalla, with a unified single chip CPU/GPU design.

اما چون هنوز تصویری ازش پخش نشده همه در شک به سر می برن.

rnkiller

کاربر سایت
Nov 6, 2008
8
خیلی ممنون از متن کامل شما ولی این تیکرو من نفمیدم
همچنین تاریخ ساخت کنسول نیز که با فشار دادن روی جعبه در مکان قرار داده شده قابل مشاهده است باید بعد از 24/8/2007 باشد.
؟؟؟؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خیلی ممنون از متن کامل شما ولی این تیکرو من نفمیدم
همچنین تاریخ ساخت کنسول نیز که با فشار دادن روی جعبه در مکان قرار داده شده قابل مشاهده است باید بعد از 24/8/2007 باشد.
؟؟؟؟؟؟؟

بالای جعبه کنسول یه دریچه هست که از توی اون دریچه پشت کنسول معلومه و می تونید تاریخ ساخت رو ببینید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,048
نام
محمد امین
عکس از این جا که تاریخ نوشته شده ندارید؟
ممنون می شم اگه بزارید

بالای جعبه یک دریچه هست که اگر اون بلند کنی میتونی تاریخی که پشت کنسول هست رو ببینی..

البته یادت باشه که به این تاریخ نمیشه اطمینان کرد و باید با تاریخ و سریالی که تو داشبورد (منو) خود 360 هست یکی باشه..

1226205461.jpg

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران
بالای جعبه یک دریچه هست که اگر اون بلند کنی میتونی تاریخی که پشت کنسول هست رو ببینی..

البته یادت باشه که به این تاریخ نمیشه اطمینان کرد و باید با تاریخ و سریالی که تو داشبورد (منو) خود 360 هست یکی باشه..

یعنی چی؟ مال من رو کنسول نوشته 2-2008 درایوشم بنکیو هستش ولی برا اولین بار که استفاده کردم تاریخ منسول 2005 بود؟:confused:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,048
نام
محمد امین
یعنی چی؟ مال من رو کنسول نوشته 2-2008 درایوشم بنکیو هستش ولی برا اولین بار که استفاده کردم تاریخ منسول 2005 بود؟:confused:

تاریخ و شماره پشت کنسول که مشخص هست..

ولی برای مطابقت اون با شماره سریال داخل کنسول باید بری تو داشبورد و در قسمت System بری رویه Consol Setting و بعد گزینه آخر رو انتخاب کنی (System Info) و اونجا تاریخ و شماره سریال رو نوشته که باید با شماره رویه کنسول یکی باشه..

اون تاریخ 2005 هم تاریخ ساخت دستگاه نیست و روز شمار معمولی هست که میشه اونو تنظیم کرد و اگر از برق کنسول رو در بیاری اون هم بر میگرده سر جایه اولش..

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
آقا همه مدل های xbox 360 elite چینی هستش

من میخواهم از یک جا بخرم گفتش این مدل جدید هستش و مادربردش فالکون هستش و به این راحتی ها سه چراغ نمیشه

میخواهم بدون بخرم یا بهتره برم ps3 بگیرم

من یک چیزی میخواهم گرافیک بازیهاش فوق العاده باشه

مرسی

در ضمن یک سایت و یک جای خوب به من معرفی کنید که بهترین قیمت و کیفیت خوب داشته باشه و معتبر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر