انجام بازیها بصورت آنلاین !

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
دوستان اگر میشه توضیح بدید که برای آنلاین بازی کردن باید کار خاصی روی psp انجام داد؟
راستی با m33-5.00 میشه آنلاین بازی کرد؟ من که هر کار میکنم نمی تونم به psn وصل بشم!!!

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دوستان اگر میشه توضیح بدید که برای آنلاین بازی کردن باید کار خاصی روی psp انجام داد؟
سلام
شما برای آنلاین بازی کردن باید یک دستگاه وای فای مکس یا اکسس پوینت یا مودم وایرلس داشته باشی تا adsl رو روی چی اس پیت بیاوری.بعد همباید ورژن دستگاهت بازی های آنلاین رو بتونه درست اجرا کنه که مثلا انگار gen d3 باهاش مشکل داره و بعد هم برنامه و پچ های لازم برای بازی های مورد نیاز که در این تاپیک هست.بعد هم بعد از انجام دادن کارهایی که در صفحات قبلی گفته شده(فکر کنم صفحه اول باشه)و بعد هم وارد شدن به بازی و رفتن به قسمت اینترنتی برای آنلاین بازی کردن آن بازی می تونید بازی کنید.

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
وای فای دارم و با وصل شدن به اینترنت مشکل ندارم ولی psn باز نمیشه. ینی میتونم بازی کنم؟ من m33-5.00 دارم. یعنی برای وصل شدن به psn میگه باید آپدیت کنی!!!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
وای فای دارم و با وصل شدن به اینترنت مشکل ندارم ولی psn باز نمیشه. ینی میتونم بازی کنم؟ من m33-5.00 دارم. یعنی برای وصل شدن به psn میگه باید آپدیت کنی!!!
به PSNabler نیاز داری که تاپیک ـش تو بخش Plugins هست.
درضمن دوستان لطف کنند قبل از پرسیدن سوال های تکراری به خودشون زحمت بدن یه گردشی تو تاپیک مربوطه کنن. دیگه آماده خوری هم حدی داره!

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
با اجازه ی علیرضا
من تو این پست توضیح دادم

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
آقا شرمنده. اگر دقت کنید می بینید که من تازه واردم. یعنی هنوز خیلی وارد نیستم :biggrin1:
از راهنمایی هم ممنون ولی این psnabler برا من کار نمی کنه. یعنی وقتی میرم تو برنامه روی هر گزینه ای که x میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!!!گفتم شاید کاری میکنه من نمی فهمم دیدم که نه بازم نمیشه آنلاین بازی کرد!!!
اگر میشه کمک کنید

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من تا به حال Tekken 6 رو آنلاین بازی نکردم. فقط Update شو دانلود کردم بقیه کارا رو نمی دونم.
منظورم از انلاین Versus اش. امکانش هست؟
چون بازی فقط قابلیت Ad-Hoc داره فقط با استفاده از برنامه Ad-Hoc Party بر روی PS3 میتونید بازی کنید که تاپیک آموزشش تو بخش PS3 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر