انجام بازیها بصورت آنلاین !

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان ساعت 5 هیشکی نیومد منم بستم
دوستان یساد من یه کلن ساختم به اسم Persian-BC
مخصوص بچه های BC
همه بیایید توش لطفا
یعنی یه سری هاتون کلن دارید که نمی تونم ادتون کنم
فکر نکنم از کلنتون هم انچنان استفاده ای کنید
پس بیایید تا بشیم کلن بکس بازی سنتر
---------------------------------------------------------------------
امین جانمن به خاطرت تا 5:30 هم موندم
نیومدی
id یتم که نگفتی؟؟
انلاینم نیستی تو bc!!!
شرمنده...

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان ساعت 5 هیشکی نیومد منم بستم
دوستان یساد من یه کلن ساختم به اسم Persian-BC
مخصوص بچه های BC
همه بیایید توش لطفا
یعنی یه سری هاتون کلن دارید که نمی تونم ادتون کنم
فکر نکنم از کلنتون هم انچنان استفاده ای کنید
دانیال من قبلا کلن ساختم رضا هم خیلی وقت پیش اومده بود تو کلن. پس اولویت با منه:D تو کلن ـت رو پاک کن تا من Inviteـت ک.
درضمن از تمامی دوستان خواهش میکنم اینجا رو Chatroom نکنند و هر حرفی مثل اومدی ، نیمدی، آن شدی، آن نشدی رو بذارن تو پروفایل شخصی! :D
در ضمن دانیال از این به بعد وقتی اومدی تو بازی بیا تو قسمت Australia که کسی نیست راحت میشه چت کرد. (رضا تو هم همینطور) یه موضوع دیگه! دانیال چون تو NATـت Open نیست من نمیتونم بهت Join بشم از این به بعد من هاست میشم هم تو راحت میتونی Join بشی هم رضا.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دانیال من قبلا کلن ساختم رضا هم خیلی وقت پیش اومده بود تو کلن. پس اولویت با منه:D تو کلن ـت رو پاک کن تا من Inviteـت ک.
درضمن از تمامی دوستان خواهش میکنم اینجا رو Chatroom نکنند و هر حرفی مثل اومدی ، نیمدی، آن شدی، آن نشدی رو بذارن تو پروفایل شخصی! :D
در ضمن دانیال از این به بعد وقتی اومدی تو بازی بیا تو قسمت Australia که کسی نیست راحت میشه چت کرد. (رضا تو هم همینطور) یه موضوع دیگه! دانیال چون تو NATـت Open نیست من نمیتونم بهت Join بشم از این به بعد من هاست میشم هم تو راحت میتونی Join بشی هم رضا.
ok
میشه راهنمای اپن کردنnat رو بگو

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها امروز به جونه خودم اومدم ولي هر چي برنامه رو اجرا كردم ميرفتم توي بازي ارور PSN SIGN UP ميداد حدود 5 تا 5و25 دقيقه سعي كردم نشد كه نشد...در ضمن من 3004 با فرمور C هر كي ميدونه بگه ايندفعه خجل نشيم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
بچه ها امروز به جونه خودم اومدم ولي هر چي برنامه رو اجرا كردم ميرفتم توي بازي ارور PSN SIGN UP ميداد حدود 5 تا 5و25 دقيقه سعي كردم نشد كه نشد...در ضمن من 3004 با فرمور C هر كي ميدونه بگه ايندفعه خجل نشيم
ببین اشتباه تو اینه که رفتی دقیقه نود همه این کارا رو کردی
باید حد اقل یکی دو بار قبلش میرفتی اونجا و برنامه رو نصب میکردی و تست میکردی

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
با Gen c نمیشه به Psn وصل شد..........

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
دوستان لطفا کمک کنید.
هیچ راهی نیست که با psp 3000 و فریمور 5.03 gen-c به PSN وصل شیم و بازیهارو آنلاین انجام بدیم؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان لطفا کمک کنید.
هیچ راهی نیست که با psp 3000 و فریمور 5.03 gen-c به PSN وصل شیم و بازیهارو آنلاین انجام بدیم؟
فعلا راهی نیست و به چیه وجه سعی نکنید دانگرید کنید که میزنید کنسول رو بریک میکنید و دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر