امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود بلاخره پس از مدت ها وقت شد ی دستگاه تهیه کنم و این ابر شاهکار این ابر استاد را تمام کنم در ی کلام با یک ابر شاهکار طرف بودیم رسما از نظر صداگذاری و گرافیک جز بازیهای برتر و به یادماندی این نسل هست :d
[h=3]Beyond: Two Souls[/h]

امتیاز من

موسیقی:11
گیم پلی :12
گرافیک :13
داستان :14
نمره نهای 12.5تنها بازی بود که بهش این نمره را دادم واقعا حقش بود :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دیگه جو گیر نشین باو:|:D!
من خودم بعد ازی فارنهایت به نظرم بیاند بهترین بازی کیجه (انگار حالا چند ده تا بازی ساخته!:D)، واقعا باهاش حال کردم؛ 88 از 100.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
BEYOND : TWO SOULS = 9.5

داستان : 10 - داستان به خودی خود عالی بود . فقط نوع روایت یکم مشکل داشت . به همین خاطر از داستان نمره کم نمیشه :d بازی بازیگرا عالی بود . سرامد همشون الن پیج که نقش یه دختر مفلوک و بدبخت رو خیلی عالی بازی کرده بود . شخصا خیلی باهاش همذات پنداری کردم :d

گرافیک : 11 - انصافا فکم با کف زمین مماس شد . :d همچین گرافیکی اونم اخر نسل واقعا عجیب بود . برنامه نویسای کوانتیک دریم اونقدر استادانه عمل کرده بودن که میشد سلول های صورت جودی رو شمرد :d ( امتحان کنید . تفریح خوبیه >:) ) .انیمیشن کاراکترا بی نظیر بود . مخصوصا انیمیشن های صورت که باعث میشد مخاطب احساس کنه کاراکترا واقعا زنده ان و دارن نفس میکشن . تکسچر ها فوق العاده با کیفیت بودن . نور پردازی بی نظیر . کلا بازی از نظر فنی عالی بود . :d

موسیقی : 9 - خوب بود اما عالی نبود . شخصا خیلی از Lorn Balfe انتظار نداشتم . کاشکی Normand Corbeil زنده بود :(

گیم پلی : 8 - این همون بخشیه که اکثر منتقدا باش مشکل داشتن . که البته مشکل از خود منتقدا بوده . سبک بازی درام -تعاملی ـه . پس با پیش زمینه فکری بازیای اکشن و " بزن برو جلو " نمیشه رفت سراغ بازی . مثلا یه جایی از بازی جودی باید اپارتمان اش رو مرتب کنه . کاری که این قسمت انجام میدید محدود میشه به یه سری دکمه زنی ساده . خبری از کشتن اژدهای هفت سر یا نجات نسل بشر نیست .چون بازی قراره بیشتر فیلم باشه تا بازی پس باید مکانیک های گیم پلی که به ظاهر فیلم گونه بازی لطمه میزنن رو حذف کرد . به همین خاطره که اکثر مواقع چیزی به اسم HUD در بازی دیده نمیشه . بیشتر مثل فیلمیه که خود شما شخصیت هاش رو حرکت میدید. دقیقا شبیه کارهای قبلی کیج بود با همون قاب بندی دوربین و دکوپاژ سینمایی که از کیج انتظار میره . ( البته کاراکتر اصلی بازی مثل کاراکترهای بازیهای قبلی کیج دوش هم میگیره :d) به نظرم کاری که کیج انجام داد خیلی جسارت و جرات میخواد . اونم موقعی که بازار اکثرا از بازیهایی با فرمول های مشابه و امتحان پس داده اشباع شده وجود همچین بازی ای غنیمته . بازی ای که خیلی راحت با احساسات مخاطب بازی میکنه . تنها ایرادبزرگ بازی اینه که شبیه بازی نیست .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
metal slug x ps1 classic
یادمه قدیما(10-15 سال پیش:d) ملت توی کلوپ اینو دو نفره بازی میکردن و بهش میگفتن سرباز کوچولو. گیم پلی و گرافیک بازی یه سبک خیلی باحالی داره ولی بازیش خیلی کوتاهه.گیم پلی هم بعد از یه مدتی خسته کننده میشه.
6/10

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
Beyond: Two Souls

9.5

9/10

درود بلاخره پس از مدت ها وقت شد ی دستگاه تهیه کنم و این ابر شاهکار این ابر استاد را تمام کنم در ی کلام با یک ابر شاهکار طرف بودیم رسما از نظر صداگذاری و گرافیک جز بازیهای برتر و به یادماندی این نسل هست :d

امتیاز من

موسیقی:11
گیم پلی :12
گرافیک :13
داستان :14
نمره نهای 12.5تنها بازی بود که بهش این نمره را دادم واقعا حقش بود :d

Beyond: Two Souls: 10/10

BEYOND : TWO SOULS = 9.5

Beyond ... 7/10

Beyond: Two Souls 4/10
Journey 9/10
وقتي تا اين حد بازي سليقه اي هست يني كيج با ريسكي كه كرد به هدفش رسيد.يه عده عاشق بازي ميشن يه عده هم بدشون مياد...
خودمم دارم بازي ميكنم وسطاشم فقط بگم از ٩٠٪ بازيا كه فقط تكرار مكررات هستن و فقط واسه تيغ زدن جيب ساخته ميشن با ارزش تره.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
Beyond Two Souls:9.5/10

یه کلام،محشر بود.
داستان متفاوت و به شدت جذاب.به خود داستان هیچ ایرادی نمیتونم بگیرم،فقط شاید اگه روایتش فرق میکرد کامل کامل بود.گرچه خود من مشکلی با روایتشم نداشتم ولی خب این سلیقه ی منه.
شخصیت پردازی به شدت خفن :D .من کمتر با شخصیت های بازی همذات پنداری میکنم،ولی تو چنتا بازی کرکتر اصلی شده بود نصفه دیگم...یکیش بیاند بود.موقعی که کاری رو از رو عصبانیت باید تو بازی انجام میدادم،خودمم عصبی بودم!کلا احساساتم مچ شده بود با احساسات جودی:D .ایدن هم به شدت کرکتر جالب و متفاوتی بود که به جذاب شدن بازی اضافه میکرد.
گیم پلی بازی چیز خاصی نداره و این ویژگی بازی های کیج هست.ولی خب به این سبک میخوره.به نظر من این سبک بازیا کار به شدت سختی دارن انجام میدن.باید با ویژگی های فوق العاده تو بخشای دیگه جای گیم پلی چالش برانگیز رو پر کنن...
ولی تنها مشکلی که من با گیم پلی داشتم اکشن شدنش بود .این سبک گیم پلی باید مثل هوی رین و واکینگ دد باشه.تو یک دو مرحله بیاند باید ناک اوت میکردیمیا کسایی رو میکشتیم.این قسنت به من یکی نچسبید.
گرافیک...زبانم از توصیفش عاجزه!!!باید تجربه کنین تا ببینین چه ابر شاهکاری جلوتون هست!حتی گاهی اوفات تو صحنه های این گیم به قدی گرافیک باور نکردنی بود که من دسته رو ول میکردم به هوای این که دارم کات سین میبینم:)) (بدون اغراق میگما)ینی اگه این گرافیک رو به عنوان یه بازی نکست جنی تجربه میکردم هیچ تعجبی نمیکردم!
موزیک ...موزیک بازی هم کاملا با صحنه های مختلف مطابقت داشت! لحظات عاطفی،هیجانی ،دلهره اور و ... انصافا موزیک بازی جزو نقاط قوتش بود .تو منوی اصلی موزیک زیبای بازی من رو چن بار وادار به گوش دادنش کرد و مانع ورود به بازی شد...
بازی یه ایراد بزرگ نسبت به هوی رین داشت اونم شروع نه چندان جذاب و طوفانی بود نسبت به هوی رین!که البته اندینگ محشری داشت خدا رو شکر.و کلا این نمره هم با توجه به اثر قبلی کیج دادم چون بازم ازش انتظار بیشتری تو یه سری قسمت ها داشتم!
و همچنین یه یاد اوری بکنم از پست قبلیم :
فقط بگم از ٩٠٪ بازيا كه فقط تكرار مكررات هستن و فقط واسه تيغ زدن جيب ساخته ميشن با ارزش تره.
حالا از این حرفم مطمئن شدم!به هیچ وجه از تجربه این بازی غافل نشین و اگر اهل خون و خونریزی و کشت و کشتارو متا و اینجور حرفا نیستین حتما این اثر روتجربه کنین...

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
Beyond Two Souls:9.5/10

یه کلام،محشر بود.
داستان متفاوت و به شدت جذاب.به خود داستان هیچ ایرادی نمیتونم بگیرم،فقط شاید اگه روایتش فرق میکرد کامل کامل بود.گرچه خود من مشکلی با روایتشم نداشتم ولی خب این سلیقه ی منه.
شخصیت پردازی به شدت خفن :D .من کمتر با شخصیت های بازی همذات پنداری میکنم،ولی تو چنتا بازی کرکتر اصلی شده بود نصفه دیگم...یکیش بیاند بود.موقعی که کاری رو از رو عصبانیت باید تو بازی انجام میدادم،خودمم عصبی بودم!کلا احساساتم مچ شده بود با احساسات جودی:D .ایدن هم به شدت کرکتر جالب و متفاوتی بود که به جذاب شدن بازی اضافه میکرد.
گیم پلی بازی چیز خاصی نداره و این ویژگی بازی های کیج هست.ولی خب به این سبک میخوره.به نظر من این سبک بازیا کار به شدت سختی دارن انجام میدن.باید با ویژگی های فوق العاده تو بخشای دیگه جای گیم پلی چالش برانگیز رو پر کنن...
ولی تنها مشکلی که من با گیم پلی داشتم اکشن شدنش بود .این سبک گیم پلی باید مثل هوی رین و واکینگ دد باشه.تو یک دو مرحله بیاند باید ناک اوت میکردیمیا کسایی رو میکشتیم.این قسنت به من یکی نچسبید.
گرافیک...زبانم از توصیفش عاجزه!!!باید تجربه کنین تا ببینین چه ابر شاهکاری جلوتون هست!حتی گاهی اوفات تو صحنه های این گیم به قدی گرافیک باور نکردنی بود که من دسته رو ول میکردم به هوای این که دارم کات سین میبینم:)) (بدون اغراق میگما)ینی اگه این گرافیک رو به عنوان یه بازی نکست جنی تجربه میکردم هیچ تعجبی نمیکردم!
موزیک ...موزیک بازی هم کاملا با صحنه های مختلف مطابقت داشت! لحظات عاطفی،هیجانی ،دلهره اور و ... انصافا موزیک بازی جزو نقاط قوتش بود .تو منوی اصلی موزیک زیبای بازی من رو چن بار وادار به گوش دادنش کرد و مانع ورود به بازی شد...
بازی یه ایراد بزرگ نسبت به هوی رین داشت اونم شروع نه چندان جذاب و طوفانی بود نسبت به هوی رین!که البته اندینگ محشری داشت خدا رو شکر.و کلا این نمره هم با توجه به اثر قبلی کیج دادم چون بازم ازش انتظار بیشتری تو یه سری قسمت ها داشتم!
و همچنین یه یاد اوری بکنم از پست قبلیم :

حالا از این حرفم مطمئن شدم!به هیچ وجه از تجربه این بازی غافل نشین و اگر اهل خون و خونریزی و کشت و کشتارو متا و اینجور حرفا نیستین حتما این اثر روتجربه کنین...

کسایی که به این هنر 0 از 10 رو میدن اصلا مهم نیست مهم اینه که هنر در خودشون 0 از 10 .

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
Rain -7/10

فقط در بابِ دیوید کیج این را نباید از یاد برد که کوشش او تنها نزدیک کردن گیم به سینماست که اشتباهیست اساسا ریشه ای در واقع او در این سیر، جزء تهی کردن گیم از حقیقت خویش دستاوردی به ارمغان نیاورده است.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
The Last of us 10/10

من بازی رو خیلی وقته تموم کردم ولی به هیچ وجه به خودم این اجازرو ندادم بدون دانستن داستان کامل بیام به بازی امتیاز بدم..داستان بازی یه شاهکار به تمام معناست..مطمئنا کسانی که از داستان بازی ایراد گرفتن قول بهتون میدم بیش از 10% از داستان بازی رو نفهمیدن و شایدم کمتر و یا کلا سنشون به قدری کم هست که توان فهمیدن داستان بازی رو ندارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر