امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
به نظر من یکم گشت و گذار زیاد تو محیط بازی رو از تب و تاب انداخته بود که میشه یه نیمی ازش کم کرد.ولی باقی چیزا خیره کننده بود مثل نورپردازی و داستان و صداگذاری و گرافیک.
بنظر من مخصوصا تو قسمت نورپردازی بهترین بازی نسل 7 بود.
امتیازم بهش:9/5 هست.
(بفرمایید شام شد یکم):d

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
The Last Of Us
9.9/10
Metro : Last Ligh :
8.7/10

- - -ویرایش - - -

بعضی از دوستان تو امتیاز دادن The Last Of Usسختگیری کردن به خدا عرضه این بازی روی کنسولی که مال هفت سال پیشه معجزس :-o!!سیستمی که مال هفت سال پیش باشه نمیتونه این بازیو اجرا کنه !

10/10:bighug:

نه نکردند ...
روزیم میرسه که ما به گرافیک TLOU میخندیم ...

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
God of War Ascension

8.5/10

+ مبارزات جذاب و درگیر کننده
+ باسهای زیاد و متنوع
+ گرافیک تکنیکی بسیار عالی و فک برانداز
+ صداگذاری بسیار خوب شخصیت ها
+ معماهای جالب و چالش برانگیز

- دوربین بشدت مزخرف و اعصاب خوردکن :cursing:
- داستان و روایت نچندان جالب
- سختی غیر منطقی و متناسب نبودن گیم پلی در بیشتر مراحل

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
The Last Of US : 9.8/10

بازی فوقوالعاده خیره کنندست....انصافا یک بازی کاملا به تمام معنا در اخر نسل رو تجربه کردیم....The Last Of US در این بازی نشون داد به همه بازایسازان که ساخت بازی در سبک Survival Horror لزوما نباید همش تو شب باشه.
گرافیک که هیچ بحثی نیست و میشه گفت برترین گرافیک رو در این نسل داره...گیم پلی بی نظیر ، فیزیک استثنایی ، موزیک بسیار زیبا ، داستان عالی خصوصا موقع شروع بازی همه و همه دست در دست هم میدن تا این بازی گل تمام بازی ها در این نسل باشه.

فقط نکته منفی بازی هوش دشمنان در مقابل Elii می باشد که متاسفانه اصلا در مقابل دشمنان گویا نامرئیست.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
The Last Of Us
10

برای این بازی براحتی میشه واژه نسل بعدی در نظر گرفت ...

گیم پلی بازی فوق العاده جذاب بود اما یه سری ایراد کوچیک داشت که قابل بخششه

جدا از برخی ایرادات هوش مصنوعی ، مشکل اصلی این بازی داستانشه ... یک شاهکار باید از تمامی جنبه ها شاهکار باشه

شما اگر از گیم پلی 14 ساعته این بازی 2 ساعت یا حتی بیشتر حذف کنید هیچ خللی در روند داستان ایجاد نمیشه ... کلا از این 14 ساعت شاید نصف این زمان فقط در حال راه رفتن و گشت و گذار باشیم و این برای یک بازی مناسب نیست

از نظر من داستان آخرینمان در مقابل شاهکاری هایی مثل Bioshock و Metal Gear Solid چیز دندان گیری نداشت و اون چیزی که داستان برای مخاطب جذاب کرده دیالوگ های بی نظیر و البته شخصیت پردازی خوب الی و جوئل بود .

البته این یک ایراد محسوب نمیشه نباید فراموش کنیم The Last Of Us هیچ ادعایی در زمینه داستان نداشته اما داستان این بازی در مقایسه با شاهکاری دیگه حرفی برای گفتن نداره

برترین و بی نقص ترین بخش بازی هم گرافیک بازیه که واقعا اگر سونی این بازیو با همین کیفیت بر روی PS4 عرضه میکرد هم باز همین اندازه موفقیت داشت .

در کل باوجود ایرادات کوچیک به نظر من The Last Of Us حقش نمره کامل هستش اما یک شاهکار باید از تمام جهات شاهکار باشه و داستان این بازی در حد و اندازه های بخش های دیگر بازی نبود

Bioshock Infinite
9.5

شاهکاری دیگر از کن لوین ...

بدون کوچکترین شکی در 3 سال اخیر هیچ بازی از نظر داستانی و تاثیر گذار بودن داستان نزدیک Bioshok Infinite هم نمیشه ....

یک اتمسفر فوق العاده ...

گرافیک هنری کم نظیر و البته گیم پلی جذاب و روان

به نظر من بزرگترین مشکل گیم پلی Bioshock پایین بودن ارزش کشته شدن بود

شما با هر بار مردن دوباره به بازی بر میگشتید اما اون کسایی که کشته بودید همه از بین رفته بودن

در واقع با این کار دیگه کشته شدن هیچ اهمیتی نداشت و تاثیر منفی که این مشکل روی گیم پلی گذاشته بود این بود که باعث میشد گیمر با خونسردی بدون هیچ تاکتیکی به دل دشمن بزنه ... کلا این نسخه از Bioshock خیلی اسون تر از نسخه های قبلیش بود

صداگذاری بازی هم یه سری مشکل داشت اما در این شکی نیست که کسی که با این بازی ارتباط برقرار کرده چنان محو داستان شده که هیچکدوم از این ایرادات به چشمش نیومده ...

البته از نظر من داستان بازی در یکی دو جا خیلی مبهم میشه و به برخی از سوالات پاسخ داده نمیشه ... در کل نمره من به این بازی 9.5 هستش

Metro Last Light
8.3

در سبک شوتر اول شخص در این نسل عناوین زیادی عرضه شدن

از Call Of Duty گرفته تا عناوینی مثل Killzone و Resistance

اما از نظر من به جز HALO و Killzone هیچکدوم از این بازیها صاحب سبک نبودن

گیم پلی کیلزون از نظر نوع تیر اندازی و راه رفتن و حرکت دوربین فوق العاده واقع گرایانه بود اما این عوامل در بازیهایی مثل Battlefield و Call Of Duty بشدت مصنوعی کار شده ...

مهمترین چیزی که توجه منو در مترو به خودش جلب کرد این بود این بازی یک گیم پلی منحصر بفرد و البته متفاوت داشت

نوع حرکت دوربین و تیر اندازی شبیه هیچکدوم از عناوین این نسل نبود و در کل شوتر با کلاسی بود

از نظر من واقع گرایانه ترین و بهترین محیط اخرالزمانی که یک بازی در این نسل عرضه کرده محیط و اتمسفر مترو هستش ...

اما یه نکته جالب اینه Metro ثابت کرد یک شوتر اول شخص هم میتونه داستان و روایتی قوی داشته باشه

از نظر من Metro پتانسلی فوق العاده بالایی برای موفقیت داشت اما یه سری ایراد و کم کاری باعث شده بود این باز به اون چه پتانسیلش داشت نرسیده باشه

گرافیک بازی هم یکی از بهترین گرافیک های کنسولی این نسل بود

اما مشکلات بازی از نظر من به 3 دسته تقسیم میشن
1- هوش مصنوعی فوق العاده ضعیف
2- طراحی بد مراحل
3- صداگذاری ضعیف

نمره من به این بازی 8.3 هستش

اینم نمره من به عناوین بزرگ نسل که دیگه چون قدیمی هستن در موردشون توضیحی نمیدم

Metal Gear Solid 4 10

Bioshock 1 10

God Of War 3 9.5

Uncharted 2 9.5

Killzone 2 9.5

Journey 9.5

Little Big Planet 1 9.5

Bioshock 2 9

Batman Arkham City 9

Uncharted 1 8.7

Killzone 3 8.5

GT5 8.5

Uncharted 3 8.5

8.5 Little Big Planet 2

Resistance 3 8.3

Heavyrain 8

8 God of war : Asension

Metro 2033 8

Infamous 2 7.5

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
Heavenly Sword
بازی رو تموم کردم خسته کننده بود.

گرافیک:7/10:تکسچر لباس سربازان مضخرف بود همچنین افکت ها بازی ضعیف بودند.

داستان:7/10:داستان بازی ضعیف بود،که بین دو دختر روایت میشد.

گیم پلی:8/10:گیم پلی بازی در اواخر تکراری و خسته کننده بود یعنی کمبو هاش مضخرف بود.

صداگزاری و موسیقی:8/10:صداگزاری بازی بدک نبود.

نمره کل:7.5/10:کلا بازی در سطع قابل قبولی بود ولی بیشتر از 1 هفته سرگرمتون نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر