امتیازات Watch_Dogs

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اولین امتیاز معتبر سگ های نگهبان منتشر شد . مجله JeuxVideo به بازی امتیاز 19 از 20 داده و Watch_Dogs رو تقریباً بی نقص ولی داستان رو کمی نااُمید کننده دونسته !
46781168080494645100.jpg

Gameplay: 5 stars
Everything works perfectly, the ultra-intuitive hacking allows for exhilarating moments in the game.

Graphics: 5 stars
Very solid on the technical level, especially in the sensation of life that makes Watch_Dogs great.

Sound: 4 stars
Excellent ambient music and sound effects, but the track selection is a little limited.

Longevity: 5 stars
Because it’s a open world featuring multiplayer, there there’s an extreme amount of interesting things to do.

Pros:

• Gameplay and level design
  • The life in Chicago
  • Generous content
Cons:

• The Story, bof!
  • The first loading
  • That’s all!

Conclusion:
Watch_Dogs accomplished all the hopes placed on it and delivers a successful new take on open world games. Almost perfect, but with a slight disappointment on the story.

--------------------------

Joystiq – 4/5
ShopTo – No Score
GodisaGeek – 9/10
CVG – 9/10
LeaderGamer – 9/10
Videogamer – 7/10
DigitalSpy – 4/5
Gamespot – 8/10
Polygon – 8/10
Rock, Paper, Shotgun – No Score
GameReactor – 8/10
Eurogamer – 7/10
Edge – 8/10
Destructoid – 8/10
Metro – 7/10
StrategyInformer – 7/10
GameInformer – 8.5/10
PC Gamer – 87/100
Areajugones – 9/10
EGM – 7/10
Pixel Dynamo – 8.2/10
GameStar – 8.8/10
Softpedia – 8.5/10
Lazygamer – 8/10
Eurogamer.de – 7/10
Zing.cz – 8/10
GamesVillage.it – 9/10
ITF Gaming – 9.7/10
Jeuxvideo.com – 18/20
Gamekult.fr – 7/10
Merlin’in Kazanı – 85/100
Games.ch – 88/100

Last edited by a moderator:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
هرچی میگذره من نظرم در مورد این بازی عوض میشه
تا الان واقعا سرگرم کننده بوده برام ....
هرچی باشه یک بازی کاملا نوآور هستش که تجربه تازه ای از بازی ارائه میده
منا بیشتر به این سبک علاقه مند کرد.... بعصی جاها گرافیک واقعا بالاست مخصوصا وقتی بارون میاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
بابا شما دیگه کی هستین :D این عنوان خوب زیاد نبود ایراد نداره بعدی بهتر میشه :))
مشکل اینه که بازی اصل نمیخرید بعضی ها هم مجانی میرند تو کارش برای همین براشون ایرادی نداره ولی اونی که 60 دلار بده قشنگ مشکلات بیرون میزنه :D
نه واقعا کسی مجبورتون کرده بخرید مگه؟ :D
بده؟ مشکل داره؟ نخرید :D خیلی هم خوب :D 60 دلارو بزارید توی جیبتونو و لذتشو ببرید :) آیا یوبی سافت از شما پولی بزور گرفته؟ :D
ما که با همین مجانیش تا الان کلی کیف کردیم شما دوست نداری نخر چرا الکی دم از این اسکورای کشکی متا کریتیک میزنی برای کوبوندن بازی؟ :D

تازه این بدون در نظر گیریه اینه که حالا اگه متای بازی پایین میبود و یوزر اسکور بالا الان شک نداشتم داشتی متای پایینو به رخ طرفدارا میکشیدی :)
در مورد یوزر اسکور هم بگم وقتی مس افکت 3 گرفته 5 دیگه کاملا معلوم الحاله این یوزر اسکور ها :) حالا شما میخوای هی برو یوزر اسکور به رخ ما بکش :D

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
چی چی داری میگی؟:-/
خودت هم می فهمی چی میگی!! عنوانی که نسخه پیشین نداشته باشه، ملت بهش نمره منفی نمی دن!؟ یوزر اسکور ماهیت (!) قرار نمی دی؟؟!! آخر سر نمره ای که ماهیت (ماهیت = حقیقت و ذات هر چیز [1]) نیست، مهم هست یا نه؟:-/
این چیزها را از کجا پیدا می کنید، میگید!!
بعد اون وقت به پست های گهربار دیگران گیر میدید8-| موفق باشید:)

1- فرهنگ فارسی معین
من اشتباه کردم آقا ، اومد یه چیزی گفتم یه دوستی اومد بحث شروع کرد و ...
منظورم از نمره منفی ، نمره 0 تا 3 بود .
در مورد ماهیت خودت داری میگی حقیقت ، حقیقی.
شما هم موفق باشی :)
نه واقعا کسی مجبورتون کرده بخرید مگه؟
biggrin1.gif

بده؟ مشکل داره؟ نخرید
biggrin1.gif
خیلی هم خوب
biggrin1.gif
60 دلارو بزارید توی جیبتونو و لذتشو ببرید
yahoo_1.gif
آیا یوبی سافت از شما پولی بزور گرفته؟
biggrin1.gif

ما که با همین مجانیش تا الان کلی کیف کردیم شما دوست نداری نخر چرا الکی دم از این اسکورای کشکی متا کریتیک میزنی برای کوبوندن بازی؟
biggrin1.gif

تازه این بدون در نظر گیریه اینه که حالا اگه متای بازی پایین میبود و یوزر اسکور بالا الان شک نداشتم داشتی متای پایینو به رخ طرفدارا میکشیدی
yahoo_1.gif

در مورد یوزر اسکور هم بگم وقتی مس افکت 3 گرفته 5 دیگه کاملا معلوم الحاله این یوزر اسکور ها
yahoo_1.gif
حالا شما میخوای هی برو یوزر اسکور به رخ ما بکش
biggrin1.gif
یوبی سافت پول زور نگرفته، ولی خوب ادم گول تبلیغات می خوره بعد پشیمون می شه.
در مورد یوزر اسکور قبول دارم کشکی هست ولی گاهی اوقات بعد چند تای یکیش نسبتا درست از آب در میاد :D ( قضیه استثنا )
بعد من منظورم درست نرسوندم، منظور بنده این بود که یکسری مردم مثل من زیاد با بازیش حال نکردند ( یوزر اسکور اینطوری هست طرف حال میکنه نمره بالا و خوشش نیومد پایین میده ) من بیشتر از نظر احساساتی گفتم نه کارشناسی، بعد انتظاراتم نسبت به این عنوان زیاد بود چون رقیب GTA هم محسوب می شد که از اونطرف مورد مقایسه هم قرار دادمش .
البته همه حرف ها رو آروم وساده میزنم ولی دوستان حالت دفاعی میگیرن و کتاب هم که به من معرفی شد و منتظر معرفی و نصحیت بعدی هستم :D

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نه واقعا کسی مجبورتون کرده بخرید مگه؟ :D
بده؟ مشکل داره؟ نخرید :D خیلی هم خوب :D 60 دلارو بزارید توی جیبتونو و لذتشو ببرید :) آیا یوبی سافت از شما پولی بزور گرفته؟ :D
ما که با همین مجانیش تا الان کلی کیف کردیم شما دوست نداری نخر چرا الکی دم از این اسکورای کشکی متا کریتیک میزنی برای کوبوندن بازی؟ :D

تازه این بدون در نظر گیریه اینه که حالا اگه متای بازی پایین میبود و یوزر اسکور بالا الان شک نداشتم داشتی متای پایینو به رخ طرفدارا میکشیدی :)
در مورد یوزر اسکور هم بگم وقتی مس افکت 3 گرفته 5 دیگه کاملا معلوم الحاله این یوزر اسکور ها :) حالا شما میخوای هی برو یوزر اسکور به رخ ما بکش :D
همون تازه مجانی بازی میکنی ، حامی شماره یک یوبی هم هستی حسابش بکن من که تازه میخواستم 200 بدم چه ظلمی بود .
حالا تو که مجانی بازی میکنی و میزاریش کنار ولی منم شانس اوردم و کپی تجربه میکنیم و پول مفت نمیدیم تا شماره بعدی ببینیم چی از اب درمیاد.;;)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
:|
PC فقط 9 تا نقد براش ثبت شده.
PS4 هم52 تا نقد :|
یعنی هنوز قبول نکردی بازی روی PC کیفیت بیشتریو ارایه می ده؟
خب ارزش کدام بالاتره؟! ان با 52 تا شد 82 ، ان با 9 تا شد 80! چند تا دیگه بیاد میره زیر 80!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب ارزش کدام بالاتره؟! ان با 52 تا شد 82 ، ان با 9 تا شد 80! چند تا دیگه بیاد میره زیر 80!
از کجا میشه فهمید که می ره زیر 80:-/
اگه مثلا همه سایت ها بیان 10 بدن بازم میره زیر 80:-/
اون پست منم به خاطر ارزش بازی نبود، پستیو که نقل قول کردمو بخونی متوجه میشی موضوع یک چیز دیگست و ربطی به ارزش بازی نداره:d

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
و اینگونه است که PC حتی در گرافیک هم زانوهاش جلوی PS4 میشکند .

03365176802875092240.jpg
این چه حرفیه دیگه ؟! منتقدا معمولا به گرافیک توجه زیادی نمیکنن ! بعدشم خودیوبی گفته بود بهترین گرافیک رو PC داره از عکس هایی هم که الان میزارن برای مقایسه کاملا مشخصه !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
و اینگونه است که PC حتی در گرافیک هم زانوهاش جلوی PS4 میشکند .

03365176802875092240.jpg
شوخیشم جالب نیست....
واقعا بعضی پست های فن ها رو میبینه ، خجالت میکشه بگه فن اون پلتفرم هست...میای ازش حمایت کنی میزنی چششم کور میکنید..;)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
واقعا جای تاسف داره که یه عده هنوز فکر میکنن معیار برتر بودن نسخه های مختلف یک بازی نسبت به هم میانگین امتیاز متاکریتیکه!! لطفا فقط کمی از مغزتون استفاده کنید تا دیگه از این مقایسه ها انجام ندید! وقتی تعداد و مرجع امتیازهای ثبت شده یکی نیست چطور به میانگین استناد میکنید؟!!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
آخه دیگه سر گرافیک نسخه PC و PS4 هم بحث میکنید؟:d بابا از زمان PS2 هم همیشه بازیهای مولتی پلتفرم روی PC از لحاظ گرافیکی اجرای بهتری داشتن، درسته کنسول ها همیشه توی نسل بازیهایی دارن که گرافیکشون از عنوان های PC هم بالاتره ولی بازیهای مولتی پلتفرم همیشه روی PC بهترن! دلیل هم خیلی ساده است، دست Developer باز هستش از لحاظ منابع، سخت افزار بیشتر = فضای بیشتر برای نشون دادن خلاقیت گرافیکی.....
این رو اضافه کنم دلیل نیست که کنسول نمیتونه با کیفیت PC اجرا کنه بازیهارو، دلیل این هستش که اگر سازنده بخواد کیفیت یکسان از کنسول و PC بگیره باید خیلی روی نسخه کنسول کار کنه، همونطور که استدیو های انحصاری ساز روی بازیهاشون کار میکنن، اونوقت زمان و هزینه ساخت بازی دو برابر میشه.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر