امتیازات Watch_Dogs

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اولین امتیاز معتبر سگ های نگهبان منتشر شد . مجله JeuxVideo به بازی امتیاز 19 از 20 داده و Watch_Dogs رو تقریباً بی نقص ولی داستان رو کمی نااُمید کننده دونسته !
46781168080494645100.jpg

Gameplay: 5 stars
Everything works perfectly, the ultra-intuitive hacking allows for exhilarating moments in the game.

Graphics: 5 stars
Very solid on the technical level, especially in the sensation of life that makes Watch_Dogs great.

Sound: 4 stars
Excellent ambient music and sound effects, but the track selection is a little limited.

Longevity: 5 stars
Because it’s a open world featuring multiplayer, there there’s an extreme amount of interesting things to do.

Pros:

• Gameplay and level design
  • The life in Chicago
  • Generous content
Cons:

• The Story, bof!
  • The first loading
  • That’s all!

Conclusion:
Watch_Dogs accomplished all the hopes placed on it and delivers a successful new take on open world games. Almost perfect, but with a slight disappointment on the story.

--------------------------

Joystiq – 4/5
ShopTo – No Score
GodisaGeek – 9/10
CVG – 9/10
LeaderGamer – 9/10
Videogamer – 7/10
DigitalSpy – 4/5
Gamespot – 8/10
Polygon – 8/10
Rock, Paper, Shotgun – No Score
GameReactor – 8/10
Eurogamer – 7/10
Edge – 8/10
Destructoid – 8/10
Metro – 7/10
StrategyInformer – 7/10
GameInformer – 8.5/10
PC Gamer – 87/100
Areajugones – 9/10
EGM – 7/10
Pixel Dynamo – 8.2/10
GameStar – 8.8/10
Softpedia – 8.5/10
Lazygamer – 8/10
Eurogamer.de – 7/10
Zing.cz – 8/10
GamesVillage.it – 9/10
ITF Gaming – 9.7/10
Jeuxvideo.com – 18/20
Gamekult.fr – 7/10
Merlin’in Kazanı – 85/100
Games.ch – 88/100

Last edited by a moderator:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته یوبی اعلامیه ای داده بود درمورد نقدهایی که قبل از 29 May برای دید عموم گذاشته میشن، و اونا رو نامعتبر دونسته بود.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
البته یوبی اعلامیه ای داده بود درمورد نقدهایی ک:/.- قبل از 29 May برای دید عموم گذاشته میشن، و اونا رو نامعتبر دونسته بود.
Embargo برای نقد مجلات دو روز دیگه برداشته میشه . شماره این ماه JV هم زودتر رسیده دست مشترک و امتیازش لیک شده . مشکلی نداره .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حس دو دل پیدا کردم ، اگه خوب باشه واقعا استقبال میکنم و خوشحال میشم چون سبک open world دوست دارم ،
کوریوی امیدی در نآمیدی من پیدا شد ، گرافیوشم روی ps3 معقول باشه خوبه .:)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
من که خیلی امید دارم ولی از این میترسم درایوینگ و ... درست و حسابی نباشه. اگه تونسته باشند حالت فیزیکی و کلا ماشین رونیشو مثل GTA IV در آورده باشند، قطعا از الان میگم بیش تر از 5 بار تمومش می کنم :d.

GS که خیلی وقته اصلا نمراتشو اهمیت نمیدم ولی GI و IGN برام مهمه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
سوای این نمره ی خوب خیلی خیلی به موفقیت این بازی امیدوارم و هر چند که زمان ساختش کمی طول کشید ولی خب با یک کیفیت خوب می تونه کاری کنه که این همه تاخیر نادیده گرفته بشه!
متا هم در بهترین حالت۸۹-۹۰ و در شرایط معمولی ۸۴-۸۵ خواهد بود ولی شک ندارم زیر ۸۰ نمی آد!

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
حس ناسونالیستی این مجله ها دوباره گل کرد.:d چند ماه پیش هم یه مجله اسپانیایی به LOS 2 نمره بالا داد ولی سایتای دیگه از خجالتش دراومدن. دلتون رو به این نمره خوش نکنید.
متا بین 80 تا 82 پیش بینی میشه :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خدایی متا زیره 88 سختگیری سایت ها ر میرسونه البته دقت کردید این سخت گیری چرا یه دفعه گل کرد مثلا متای 88 برای TF خیلی بد بود حقش +90

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
حس ناسونالیستی این مجله ها دوباره گل کرد.:d چند ماه پیش هم یه مجله اسپانیایی به LOS 2 نمره بالا داد ولی سایتای دیگه از خجالتش دراومدن. دلتون رو به این نمره خوش نکنید.
متا بین 80 تا 82 پیش بینی میشه :|
دو روز دیگه نشریات و سایت هایـه جرمن ها حسابی از خجالتش در میان
zpegddriu5hj9pb8k8kr.gif
:d
:| Gojira Have Mercy

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
من که خیلی امید دارم ولی از این میترسم درایوینگ و ... درست و حسابی نباشه. اگه تونسته باشند حالت فیزیکی و کلا ماشین رونیشو مثل GTA IV در آورده باشند، قطعا از الان میگم بیش تر از 5 بار تمومش می کنم :d.

یه گیف چند ماه پیش در راستای خبر دانگرید گرافیک و جزییات بازی اومده بود که دموی E3 2013 رو با دموی جدید مقایسه کرده بود که نشون می داد هم نورپردازی هلیکوپتر بر روی ماشین عمق و جزییاتش رو از دست داده هم فیزیک به شدت افت پیدا کرده به طوری که ماشین با پرش از روی پل به شکل شتاب زده ای پیش رفت و بعد طوری که انگار زمین آهن ربا داره با سرعت برخورد کرد به سطح زمین...

پس فیزیک ماشینها رو نسبت به GTA V تعطیل شده بدون به خصوص در زمینه برخورد با اجسام،اما فیزیک کرکتر ها بهتره و می شه بهشون امید داشت.

یوبی سافت گفته به نقدای قبل از 29 می توجه نکنید!

عجب بچه زرنگی هست این یوبی...میخواد فروشش شروع بشه بعد به نقدها رسمیت بده:d

چه بخواد چه نخواد ثبت نمرات در متا از نسختین ساعت شب سه شنبه هفته آینده یعنی 12 شب شروع می شه...و از اونجا که این یک IP تازه و پر حاشیه بوده خیلی ها صبر می کنن نقدها بیرون بیاد بعد برن بازی رو بگیرن

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
یوبی سافت گفته به نقدای قبل از 29 می توجه نکنید! با اینکه خیلی بازی رو دوست دارم ولی متا از 80-90 پیش بینی میشه و بالای 90 بعید بنظر میرسه :|
Gojira یکم محاسبه کن ببین به ریسکش میرزه یانه؟ :D

- - -ویرایش - - -

فیزیکش توی تریلرا بد نبوده و قابل قبوله ولی اصلا فکر مقایسه فیزیک و درایوینگ اینو با GTA از سرت بیرون کن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر