امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
Vgames 65
Days Gone feels like a medium quality candy in a very high quality wrap. It’s extremely beautiful and starts off brilliantly, but lacks the ability to maintain the tension and interest over time. With some good combat and lots of content, but a boring story and repetitive gameplay, Days Gone never unlocks its full potential.

GRYOnline.pl 80
In Days Gone I receive all features I like in video games - atmosphere, interesting characters, realism, well-made shooting, and cool stealth mechanics. Despite that Days Gone may be a real disappointment for fans of Ubisoft's open world games - there's a lot of content but it's all based on the story-driven campaign. It's a long storyline but there's nothing else to do.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز متوجه هستم دیز گان بازی متوسطی از لحاظ امتیاز هستش ولی به شخصه بازی متوسط بنده رو وادار به تجربه اون بازی نمیکنه!!!حتی بازی های با متای 80 هم انچنان بهم نمیچسبه.تجربه بهم ثابت کرده.متاسفانه ناتی داگ و راکستار و سانتا مونیکا چند تا استودیوی خوب دیگه ما رو بد عادت کردن.درسته این استودیو هایی که نام بردم هر 2-3 سال یکبار یک بازی ازشون میبینیم ولی ارزششو داره.
البته قبول دارم استثنا هم هست.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوست عزیز متوجه هستم دیز گان بازی متوسطی از لحاظ امتیاز هستش ولی به شخصه بازی متوسط بنده رو وادار به تجربه اون بازی نمیکنه!!!حتی بازی های با متای 80 هم انچنان بهم نمیچسبه.تجربه بهم ثابت کرده.متاسفانه ناتی داگ و راکستار و سانتا مونیکا چند تا استودیوی خوب دیگه ما رو بد عادت کردن.درسته این استودیو هایی که نام بردم هر 2-3 سال یکبار یک بازی ازشون میبینیم ولی ارزششو داره.
کاش دو سه سال یکبار بود
حداقل در مورد راکستار و سانتا باید هر شش هفت سال منتظر باشیم=((:(

• Like
Reactions: mohsen2012

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
امتیاز در مورد بازیهای آنلاین به کل فرق میکنه از نظر من،اصلا نمیشه با متای بازیهای آفلاین مقایسه کرد.چون هم قراره کامل بشن هم وقت زیادی برای تجربه کامل میبره و چون یکبار متا همون اول ثبت میشه و پیشرفت بازی هم اصلا دیده نمیشه،
مورد بعدی تجربه بلند مدت عنوان آنلاین هست که باید حتما تجربه بلند مدت بشه وبعد نمره داده باشه،و چون طول میکشه نمرات اکثرا حقایق رو بیان نمیکنن،یعنی یه بازی مثل bo4 که تا منتقد میبینه 3 بخش داره و بدون اینکه خودشو درگیر کنه که اصلا ببینه این 3 بخش واقعا بخش هستن یا نه؟!یه 8.5 میده (تقصیر هم نداره چون زمان تجربه نداره) و متا میاد رو 85
برعکس بازیهای آفلاین که بالاترین نمره ها و یا پایین ترین اونها نه چیزی به بازی اضافه میکنه نه کم.(به غیر از پچ برای مشکلات تکنیکی و باگ و ...)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بعد چند وقت تونستم درست درمون یک بازی انجام بدم خوب بازی به خودی خود خوبه مشکلاتی داره که دقیقا مشخصا اگه کسی بازی برای انریل 4 ساخته باشه دقیقا مشکلات درک میکنه مشخصا من وقتی داشتم بازی انجام میدادم بیشتر مشکلاتی که دیدم نشان دهنده آشنایی کامل نداشتن سازنده با متور انریل هستش و مشخصا زمان زیادی برای حل مشکلات گزاشته نشده زوم نکردن مشکل حل کنن .
تیم سازنده در حدود 50 نفر به نظر من نه این تیم امادگی ساخت یک همچین بازی جهان بازی داشته نه این تیم امادگی ساخت بازی با متور آنریل داشته .
در کل بازی قشنگی هستش من از سیستم بازی خوشم امده مشخصا بازی ایراداتی داره که قابل چشم پوشی نیست و مشخصا متا و نظر منتقد ها بر همین اساس کم کرده اما بازی هم اشغال هم نیست کمبود محتوا هم نمیشه وقتی بازی تمام نکردم نظر بدم تا اینجا بد نبوده بیشتر مشکلاتی داره که با چندتا پچ قابل حل داستان تمام نکردم که راجبش نظر بدم اما تا اینجا که بد نبوده من از اول انتظار زیادی از بازی نداشتم اما در کل سیستم های که من دوست دارم داخل یک بازی جهان باز باشه تا حدود ارائه کرده تمام بشه باز کامل تر میشه نظر داد اما بازی مشخصا به نظر من از خیلی از بازی های این نسل میتونه بهتر باشه حتی با این ایراداتش به شخصه به نظرم تیم سازنده لقمه بزرگتر از دهنش برداشت و اگه ادامه ای براش در کار نباشه حماقت سازنده بوده که بعضی از سیستم های مثل متور و... فنا داده به خاطر امده نبودن خودشون در کل بازی به شدت زیبا طراحی شده از نظر طراحی گرافیکی برای متور انریل.

• Like
Reactions: vaan 2 and beh1382

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
منتقد گیم اسپات که به بازی 5 از 10 داده :

View attachment 105751

مدیویند اگه فک کنید اگه قرار بوده به بازی 7 بده ولی سر این دلایل 5 داده :))
خداییش نمره تخیلی داده البته گیم اسپات سابقه این مدل منتقد ها رو داره

• Like
Reactions: X B I T B

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

View attachment 105751

این همون منتقد رددد نیست که به علت بیش از حد واقع گرایانه بودن المان های بازی! یه نمره کم کرد؟

• Like
Reactions: X B I T B

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی

View attachment 105751

این بحث سفید و سیاه بودن و اهمیت به زن یا مرد رو تا کی میخوان در نقدها پیش ببرن ؟! واقعا باعث تاسف هست ! در پیش نمایش ها هم دقیقا IGN به این چیزا اشاره کرده بود
بند استدیو حواسش باشه برا بازی بعد سیاه پوست بچپونه تو بازی و زنا هم حسابی ببره بالا (بدون جنبه های جنسی) تا نقدهای بهتری بگیرن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
این بحث سفید و سیاه بودن و اهمیت به زن یا مرد رو کی میخوان در نقدها پیش ببرن ؟! واقعا باعث تاسف هست ! در پیش نمایش ها هم دقیقا IGN به این چیزا اشاره کرده بود
بند استدیو حواسش باشه برا بازی بعد سیاه پوست بچپونه تو بازی و زنا هم حسابی ببره بالا (بدون جنبه های جنسی) تا نقدهای بهتری بگیرن
تازه شروع شده :D تو نقد سینما و سریال که داره بزرگ و بزرگ تر میشه گیم هم داری میبینی ! شرط میبندم سر TLOU 2 از هر دو طرف ماجرا (مخالف و موافق) چنین بحث هایی پیش خواهد اومد
در کل داره همه چیز سیاسی میشه اون ور !

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این بحث سفید و سیاه بودن و اهمیت به زن یا مرد رو تا کی میخوان در نقدها پیش ببرن ؟! واقعا باعث تاسف هست ! در پیش نمایش ها هم دقیقا IGN به این چیزا اشاره کرده بود
تو Tlou2 که احتمالا بدترم هست اونجا هم باید منتظر چندتا ۶ باشی

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر