امتیازات Days Gone

نمرات بازی رو در چه بازه ای پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    66
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
D5FROdHW0AEMNAB.jpg

میون این بحثا بگم که نسخه ی عربی بازی fully localised هستش (صدا و زیر نویس) واسه اولین بار ـه اگه اشتباه نکنم بازیی دوبله عربی میشه !
ما هم باید صبر کنیم کنسول هک بشه ملت بتونن به فایلا بازی دسترسی پیدا کنن بلکه بتونن فقط زیر نویسش کنن :|

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,402
نام
امین
دیگه از Preview Eventهای بازی و خرجی که سونی کرده تو همین یک قلم ام مشخصه خیلی روش حساب کرده بودن و میکنن. حداقل از لحاظ فروش که باید دید بازی چیکار میکنه. امیدوارم بتونه خوب بفروشه، bend استودیو خوبیه.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بازی امتیاز 72 از 100 گرفته یعنی که با یه عنوان خوب طرف هستیم و کاملا ارزش بازی کردن رو داره، فکر نکنم کسی هم خیلی بیشتر از این از بازی انتظار داشت،من که در اولین فرصت بازی رو میگیرم و مطمنا پشیمون نمیشم.
فقط دو نفر تونستن متا رو درست حدس بزنن ، که البته اگر پایینتر نره ! پس چیزی که مشخصه توی 64 نفری که رای دادن کلا 62 نفر دیگه اصلا همچین انتظاری نداشتن !!! چیزی که واضحه ، همه فکر می کردن بازی معمولیه در نهایت 81-85 و هیچکی فکر نمی کردم به این افتضاحی باشه !
پس مطمینا توقع اکثریت همچنین چیزی نبوده + همین نمرات رو اگر یک شرکت دیگه میگرفت قبلا دیدیم که چطوری ترول میکنن و میگن گیمه ضعیفیو و ... ! کما اینکه نمونش هست که 2-3 نمره از این کمتر گرفتن ولی لغب پیس او شت گرفتن ! خوب 2-3 نمره کمتر بیشتر قطعا همینه ولی پیس او شت ؟!
ولی خوب این نمرات انگار بیشتر برای مشکلات فنین :-"

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
View attachment 105421

میون این بحثا بگم که نسخه ی عربی بازی fully localised هستش (صدا و زیر نویس) واسه اولین بار ـه اگه اشتباه نکنم بازیی دوبله عربی میشه !
ما هم باید صبر کنیم کنسول هک بشه ملت بتونن به فایلا بازی دسترسی پیدا کنن بلکه بتونن فقط زیر نویسش کنن :|
یک بازی هم اومدن بهمون خوبی کنن Darksiders 3 اونم که کلا عمل نمیکنه رو کنسول زیر نویس فارسی:))

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یک بازی فوق العاده از همون اولین نمایش گیم پلیش معلومه.این بازی هم از همون اول مشکل داشت.دوستان هم به خودشون امید میدادن که بازی رفته رفته بهتر میشه که نشد!! بازی از همون نمایش اول تو قسمت انیمیشن و شوتینگ ضعف داشت.الان هم که بازی منتشر شده مشکلات فنی هم بهش اضافه شده.فن های بازی یک مقدار به داستان امیدوار بودن که اونم چیز خاصی مثل اینکه تو چنته نداره.
در کل امیدوارم بازی بعدیشون جبران کنن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
ین استودیو فقط نشون داد که میخواست خودشو قاطی بزرگان صنعت کنه ، روی کاغذ شاید ایده ش به مزاق سران سونی خوش اومده باشه ولی در عمل جریان خیلی فرق میکرد ، قصدش بازیسازی با روشهای معمول خودش نبود و میخواست تافته ی جدا بافته بشه ، مطمئنم اگر با منطق استودیو جلو میرفت به مراتب بازیشون قویتر و مورد تمجید قرار میگرفت ، ولی پاشو توی کفشی کرد که بزرگتر از پاش بود .

همه ی این ها درست
فقط جای bend سعی کنید گوریلا گیمز رو بعد فاجعه killzone shadow fall و ساخت شاهکاری مثل هورایزون تصور کنید

نکته این جاست لغتی که اون جا استفاده می شد لغت ریسک و فرصت دادن سونی بود

این جا از لغت تافته ی جدا بافته و لقمه ی بزرگتر از دهن و راضی کردن سونی با ایده ها استفاده میشه.

دیزگان شاید بازی فاجعه ای نباشه ولی تمام مشکلاتی که من با روند کاری سونی به عنوان یه ناشر فرست پارتی دارم رو همه اش رو با هم یه جا نشون میده

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
پس مطمینا توقع اکثریت همچنین چیزی نبوده + همین نمرات رو اگر یک شرکت دیگه میگرفت قبلا دیدیم که چطوری ترول میکنن و میگن گیمه ضعیفیو و ... ! کما اینکه نمونش هست که 2-3 نمره از این کمتر گرفتن ولی لغب پیس او شت گرفتن
خدا پدرت رو بیامرزه که واقعیت بعضی ها رو در جمله گفتی
اگه همین بازی متا بالای 80 میگرفت الان کامنت ها به این شکل بود:
این یعنی مدیریت از سونی
سونی یعنی مدیریت
سونی یعنی احترام به توسعه دهنده
سونی یعنی ریسک پذیری
سونی خدا و مایکرو قلی
سونی سلطان
خاک بر سر مایکروسافت
سونی چند سال تاخیر زد شاهکار ساخت ولی مایکرو دزدان دریایی ساخت
و ............
حالا جالبیش اینجاست که باید جملت رو با اب طلا نوشت
طرف برا sot با متا 69 مینویسه پیس او شت بعد برای اشغالی که بند ساخته مینویسه *گریبان گیر مشکلات فنی*
رو که نیست از بعضی ها
ماست مالی و فن بوی بازی رو چندین پله ارتقا دادن

• Like
Reactions: p990_judi

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
همه ی این ها درست
فقط جای bend سعی کنید گوریلا گیمز رو بعد فاجعه killzone shadow fall و ساخت شاهکاری مثل هورایزون تصور کنید

این جا از لغت تافته ی جدا بافته و لقمه ی بزرگتر از دهن و راضی کردن سونی با ایده ها استفاده میشه.

دیزگان شاید بازی فاجعه ای نباشه ولی تمام مشکلاتی که من با روند کاری سونی به عنوان یه ناشر فرست پارتی دارم رو همه اش رو با هم یه جا نشون میده
عزیز مثالت اشتباست.گوریلا قبلش یک پیشینه فوق العاده داشت killzone2 با متای 91 و killzone 3 که اونم جمعا بازی موفقی بود.ولی اون شادو فال تیم کوچیکی داشت روش کار میکرد وداستان لانچ ps4 هم مزید برعلت بود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چند وقت پیش یه بازی اومد با گرافیک دوره ps3 انواع مشکلات رو داشت از همه نظر تاریخ مصرف گذشته بود ولی چپ و راست 10 11 گرفت. میخوام بگم اکثر این سایتها هیچی بارشون نیست درحدی که یارو نقد یک یوتوبر رو کپی/پیست میکنه. خیلی توجه نکنید به امتیازها.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,637
یه لحظه دست نگه دارید ! ، بعد از چند ساعت بازی کردن تجربه لذت بخشی بوده برام ، محیط پویا و اتمسفر بازی گیراست ، شبیه ساز موتور سواری ! ، از تمام قدرت UE4 استفاده کردن ! گرافیک چشم نوازه و مثل انحصاریای دیگه ارضا کنندس . گان پلی خوبی داره و از چاقو جوری استفاده میکنه که دوس ندارید بزاریدش کنار .

افت فریم نداشتم تا اینجا ، زمان تاخیر بارلودها روی PS4 PRO توی این کپچری که انجام دادم مشخصه ، دیر لود شدن تکسچرها روی PRO بهش برنخوردم ، مناطق دوردست زمان بارگذاریشون موقع موتور سواری اگر زوم کنید روشون مشخصه ولی به این معنی نیست که زمان لود شدنشون آزاردهنده باشه .

این ویدئوی 20 دقیقه ای که کپچر کردم (آپلودش توی آپارات مصیبت بود) اسپویلی نداره و اپنینگ رو ازش حذف کردم ، ببینید تا هایپ شید :D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
همه ی این ها درست

با منطق شما تمام استدیو های مایکرو که ضعیف عمل کردن و البته استدیو هایی که بازی ضعیف دادن ولی مایکرو خریدشون بازی بعدیشون حتما در سطح خوب حداقل در اندازه هورایزن زیرو داون ظاهر میشه دیگه ؟!

• Like
Reactions: X B I T B

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
247
نام
Arthur Morgan
یه لحظه دست نگه دارید ! ، بعد از چند ساعت بازی کردن تجربه لذت بخشی بوده برام ، محیط پویا و اتمسفر بازی گیراست ، شبیه ساز موتور سواری ! ، از تمام قدرت UE4 استفاده کردن ! گرافیک چشم نوازه و مثل انحصاریای دیگه ارضا کنندس . گان پلی خوبی داره و از چاقو جوری استفاده میکنه که دوس ندارید بزاریدش کنار .

افت فریم نداشتم تا اینجا ، زمان تاخیر بارلودها روی PS4 PRO توی این کپچری که انجام دادم مشخصه ، دیر لود شدن تکسچرها روی PRO بهش برنخوردم ، مناطق دوردست زمان بارگذاریشون موقع موتور سواری اگر زوم کنید روشون مشخصه ولی به این معنی نیست که زمان لود شدنشون آزاردهنده باشه .

این ویدئوی 20 دقیقه ای که کپچر کردم (آپلودش توی آپارات مصیبت بود) اسپویلی نداره و اپنینگ رو ازش حذف کردم ، ببینید تا هایپ شید :D

تو این ویدیو کاملا مشخصه بازی تو کات سین و لودینگ خلاصه میشه چون انحصاری سونی هست دلیل نمیشه خودمون رو گول بزنیم !!!!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
تو این ویدیو کاملا مشخصه بازی تو کات سین و لودینگ خلاصه میشه چون انحصاری سونی هست دلیل نمیشه خودمون رو گول بزنیم !!!!
دوست عزیز این بازی به گفته خود استدیو بند حدود ۶ ساعت کات سین داره ولی در مقابل تایم گیم پلی که حدود ۲۵ تا ۳۰ ساعت هستش تناسب خوبی داره
مثل اوردر نیست که هر ۲ دقیقه گیم پلی ۲۰ دقیقه کات سین داشت

• Like
Reactions: rasool66

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,637
اپنینگه ، ویدئوهای بعدی که بزارم مربوط به یونیورس بازیه ، همونطور که با بازیهای دیگه همینکارو کردم . لودینگهاش روی PRO به جز بارلود ابتدایی ، زمانش زیاد نیست . اتفاقا انحصاری با کیفیتیه بر خلاف تصورم بعد از نمرات ! . با اپنینگش خیلی حال کردم .

دوست عزیز این بازی به گفته خود استدیو بند حدود ۶ ساعت کات سین داره ولی در مقابل تایم گیم پلی که حدود ۲۵ تا ۳۰ ساعت هستش تناسب خوبی داره
مثل اوردر نیست که هر ۲ دقیقه گیم پلی ۲۰ دقیقه کات سین داشت
برای پلات بازی 60 تا 80 ساعت زمان لازمه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی
همه ی این ها درست

اول اینکه همون KSF بازم فاجعه نمیشه (با متای 73 و با توجه به اینکه بازی لانچ بود)
دوم اینکه برا بار Nام شدوفال توسط تیم دوم گریلا ساخته شد و اینو خود اعضا هم بارها گفتن و تاکید کردن که ما بعد از کیلزون 3 پروژه هورایزن رو استارت زدیم و 6 سال براش وقت گذاشتیم , پس مقایست کلا اشتباه هست
شما معلومه با روند کاری سونی مشکل داری چون فقط نینتندو خوبه :D فعلا که همین روندی که از نسل قبل شروع کردن داره به موفقیت های پیاپی میرسه
طرف برا sot با متا 69 مینویسه پیس او شت بعد برای اشغالی که بند ساخته مینویسه *گریبان گیر مشکلات فنی*
رو که نیست از بعضی ها
ماست مالی و فن بوی بازی رو چندین پله ارتقا دادن
تا جایی که من یادمه sod متاش 66 شد و DG اگر همون پچ روز اول رو زودتر در بازی میذاشتن حداقل متاش سبز بود در واقع سطحشون اونقدری فرق داره که نشه مقایسه کرد
از طرف دیگه انتظارها از بازی های سونی واقعا فرق داره و همیشه انتظارها خیلی بالاس و از فن ها تا منتقدها به شدت ریزبین میشن به بازی هاشون شاید همین DG برا یه کمپانی دیگه بود بدون پچ و با همین مشکلات تکنیکی که داره متاش بالاتر هم میشد
راجب ریسک پذیری و مدیریت سونی هم به اندازه کافی کارنامه خوبی داره که یه نمونش بازی سال 2018 بود هر چند که همین DG هم نشون میده چقدر سعی میکنن بذارن استدیوها آزادانه بازی هاشون رو بسازند و همه جوره ساپورت میکنه حتی یه تیم 100 نفری وقتی همچین ریسکی میخواد کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر