امتیازات Assassin's Creed Mirage

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
ظاهرا کمبت بازی خیلی داغون و حوصله سربر بوده ، مخفی کاری هم چندان جالب نبوده و دشمنا دسته ای جای شما رو متوجه میشن و گروهی میریزن سرتون
اصلا همچین چیزی نیست. مخفی کاری فوق العاده لذت بخشه. من که شخصا سمت درگیری فیزیکی نمیرم تمام سعیم اینه با مخفی کاری تموم کنم مراحلو. اتفاقا toolها کاملا کارایی دارن برای این کار و ویژگی فوکوس هم عالی تر کرده مخفی کاری رو

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
فریم دهی بازی اونقدرها که می گفتن فاجعه نیست اما اخه این چه گرافیک و فیزیک بدیه که برای بازی گذاشتن؟
من چنتا کلیپ دیدم یاد نسخه 360 ش افتادم حتی انیمیشن راه رفتن یا صورت ها داغونه
صد رحمت به VALHALLA بی خود نیست زیر 80 شده

از قول یکی :D :
its an IPHONE game NOT a next gen

• Like
Reactions: beh1382

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بنظرم این نسخه یه جورایی یه love letter به ما فن های قدیمیه .

چون واقعاً با خوندن نقدا میشه فهمید با استانداردای الان واقعا مطابقت نداره و مخاطب عام مثل مخاطب قدیمی جذبش نمیشه ولی واسه ماها که با الطایر و اتزیو کلی خاطره داریم متفاوته . بازی همون 8 که IGN بهش داده هست ، بزنید و لذت ببرید از اخری اَسسین با ساختار قدیمی .
این ماله زمانی هست که یک ریبوت درست درمون بدن نه اینکه گرافیک و فیزیکشم ماله همون زمان نسخه 2 ش باشه

حداقل یک ریبوت خوش گرافیک با فیزیک عالی می دادن واقعا از نسخه های قبلیشم گرافیک یا فیزیکش کمتره
همین الان AC UNITY روی سیستم من نصبه چیزی که توی نمایش هاش یا نقدهاش می بینم کاملا پایین تر از اونه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
یه وقت زشت نباشه که میگم واقعا دارم لذت می برم از بازی :D برا من در حد یه متا ۸۵ هست . از تم بازی به شدت خوشم میاد. همین که توی یه کشور عربی هست و اون بافت سنتی و قدیمی رو میبینم و اون اقتاب قشنگ، برا من کافیه :D برعکس والهالا رو اصلا نتونستم تحمل کنم.
والهالا یه بازی کاملا بی هویت بود ٬ مشخص نبود قراره چی باشه ٬ در کل هرچیزی میتونست باشه جز Assassin's creed !

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,738
چیزی که با این امتیازات مشخص شد طرفدارای ACهای قدیمی باید احتمالا دیگه خواب بازگشت AC به گذشته رو ببینند. فکت این هست که امتیاز 3گانه به قول معروف "بورینگ" از میراژ بیشتر هست:(
تو بازار رقابتی حرف آخر رو مشتری میزنه ، نه منتقد .
اگر فروشش خوب باشه احتمالش هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
تو بازار رقابتی حرف آخر رو مشتری میزنه ، نه منتقد .
اگر فروشش خوب باشه احتمالش هست.

احتمال اینکه فروش خوبی بکنه بالاس واقعا. همین فروم خودمون رو یه نگا بندازی میبینی اکثریت بچه‌ها راضی هستن و به چیزی که منتظرش بودن رسیدن. کلا بازگشت به ریشه‌ها خواسته‌ی خیلی از AC فن‌ها بود تو همه جای دنیا که اتفاقا انتظار تغییر و تحول اساسی هم نداشتن. صرفا یه بازی جدید میخواستن ولی با همون فرمول قدیمی. بازیای یوبی متا بیار نیستن اما همیشه یه قشری رو راضی و سرگرم میکنن. حتی همون واچ‌داگز لیژن که من خوشم نیمد، یه چرخی تو نت میزدی میدیدی که چقدر آدم با ایده‌ی این بازی عشق کردن. یا بازیایی مثل Steep و Riders Republic که عمرا کسی ریسک ساختشون رو نمیکنه ولی یوبی میاد اینکارو انجام میده و اتفاقا تعداد زیادی رو هم جذب میکنه و حتی به آرزوشون میرسونه :D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
نمره صفر هم برای بازیهای EA و یوبی زیاده.

این دوتا انگل رسما مرکز تولید زباله شدن.
با حرف ات از نظر فنی موافقم. ولی حقیقت اینه که اگه این دوتا نبودن که هر سال چندتا عنوان عرضه کنن، کلا صنعت ویدیو گیم شاید خیلی کم رونق تر میشد. مگه شرکتای بزرگ هر چند وقت یه بار میتونن AAA بسازن؟ :D
همین یه ac هم که یوبیسافت سالی دو سالی یه نسخه میده، خیلیا رو سرگرم میکنه :D
در اینکه سطح کیفی بازیهاشون در حد اعلا نیست شکی نیست. ولی هدف صرفا فروشه که خوب بازار نشون داده که بازیهای یوبی همیشه جزو پرفروش تریناس.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
با حرف ات از نظر فنی موافقم. ولی حقیقت اینه که اگه این دوتا نبودن که هر سال چندتا عنوان عرضه کنن، کلا صنعت ویدیو گیم شاید خیلی کم رونق تر میشد. مگه شرکتای بزرگ هر چند وقت یه بار میتونن AAA بسازن؟ :D
همین یه ac هم که یوبیسافت سالی دو سالی یه نسخه میده، خیلیا رو سرگرم میکنه :D
در اینکه سطح کیفی بازیهاشون در حد اعلا نیست شکی نیست. ولی هدف صرفا فروشه که خوب بازار نشون داده که بازیهای یوبی همیشه جزو پرفروش تریناس.
حالا کی گفته بازیهای این دوتا کمپانی تریپل A هستن؟ :D بله رو کاغذ هستن، ولی از نظر فنی زباله ایی بیش نیستن. متاهاشون هم تایید میکنه زباله ان.

• Like
Reactions: beh1382

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
حالا کی گفته بازیهای این دوتا کمپانی تریپل A هستن؟ :D بله رو کاغذ هستن، ولی از نظر فنی زباله ایی بیش نیستن. متاهاشون هم تایید میکنه زباله ان.
منم نگفتم aaa هستن. میگم کمپانی هایی که aaa میسازن چند سال یک بار بازی عرضه میکنن. ولی این دو کمپانی سالی یه بازی دارن عرضه میکنن که واقعا پرفروش هم هستن و صنعت گیم رو از رکود نگه میدارن.
متای ۷۸ این بازی و بالای ۸۰ سایز اساسین ها هم بر اساس هیچ متر و معیاری زباله نیست و یک بازی خوب هست .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اقا ea انصافا خیلی اوضاعش از یوبی بهتره dead space remake star wars همگی بازی های خوبی شدن
استار وارز 2 که به نظر من شاهکار بود
درسته که سیاستش زباله هست اما لاقل مشابه یوبی همه ی بازی هاش کپی پیست نیستن یا گرافیک له ندارن
یا گیر نمی ده هر جوری شده از توش تمام انلاین در بیارن
زباله بودن یوبی لول دیگه ای هست
من عاشق یوبی قدیم با اون ارم زیباش بودم در عین حالی که بهترین بازی های عمرم ساخته اوضاعش بعد از اون داستان ها به کل عوض شد الان رسما یک شرکت چرت و پرت شده

من احساس می کنم فن های یوبی زیادی قانع هستن دیگه برگشت به ریشه ها خیلی خوبه اما نه این شکلی کاش ac1 کلا از ابتدا یک ریبوت درست و حسابی می کرد
اما با این بازی و اون فاجعه پرنس فهمیدم که دیگه حتی خرج گرافیک و فیزیک بازی هاش نمی کنه فقط یک چیزی می سازه از توش پول در بیاره

• Smile
Reactions: Vice City FM

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
اقا ea انصافا خیلی اوضاعش از یوبی بهتره dead space remake star wars همگی بازی های خوبی شدن
استار وارز 2 که به نظر من شاهکار بود
درسته که سیاستش زباله هست اما لاقل مشابه یوبی همه ی بازی هاش کپی پیست نیستن یا گرافیک له ندارن
یا گیر نمی ده هر جوری شده از توش تمام انلاین در بیارن
زباله بودن یوبی لول دیگه ای هست
من عاشق یوبی قدیم با اون ارم زیباش بودم در عین حالی که بهترین بازی های عمرم ساخته اوضاعش بعد از اون داستان ها به کل عوض شد الان رسما یک شرکت چرت و پرت شده

من احساس می کنم فن های یوبی زیادی قانع هستن دیگه برگشت به ریشه ها خیلی خوبه اما نه این شکلی کاش ac1 کلا از ابتدا یک ریبوت درست و حسابی می کرد
اما با این بازی و اون فاجعه پرنس فهمیدم که دیگه حتی خرج گرافیک و فیزیک بازی هاش نمی کنه فقط یک چیزی می سازه از توش پول در بیاره
WTF
View attachment 254289-578e6f622306804c4c226425e0e2c95c.mp4

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

جالبه حرفی که من زدم دیدم یکی ویدئو کرده چون واقعا جدی گفتم شاید برخی فراموش کرده باشن
یوبی سافت حتی توی زمینه فیزیک و گرافیک و باگ هم به ریشه ها برگشته می شه گفت حتی از ریشه ها عبور کرده :D
کپکام چطوری به ریشه بر می گرده اینا چطوری برگشتن خیلیم عالی

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر