امتیازات Assassin's Creed Mirage

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بنظرم این نسخه یه جورایی یه love letter به ما فن های قدیمیه .

چون واقعاً با خوندن نقدا میشه فهمید با استانداردای الان واقعا مطابقت نداره و مخاطب عام مثل مخاطب قدیمی جذبش نمیشه ولی واسه ماها که با الطایر و اتزیو کلی خاطره داریم متفاوته . بازی همون 8 که IGN بهش داده هست ، بزنید و لذت ببرید از اخری اَسسین با ساختار قدیمی .

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,670
کلا برا عناوین یوبیسافت به هر متایی در اثر دیدن تریلرها رسیدی برا بازی اصلی متا رو باید چندتایی آورد پایین
پس اینجوری این mirage باید زیر ۵ بگیره.چون واقعا هیچ جذابیتی تا الان تو تریلرهاش ندیدم.بعد از شکست این نسخه هم یوبی بر میگرده به همون لوپ ساختن شر و ورش

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,454

چون واقعاً با خوندن نقدا میشه فهمید با استانداردای الان واقعا مطابقت نداره و مخاطب عام مثل مخاطب قدیمی جذبش نمیشه ولی واسه ماها که با الطایر و اتزیو کلی خاطره داریم متفاوته . بازی همون 8 که IGN بهش داده هست ، بزنید و لذت ببرید از اخری اَسسین با ساختار قدیمی .

یا شاید هم 6یی که GS داده .. :-"
نمیدونستم "ما" فنهای قدیمی دلمون میخواد در اواخر سال 2023 میلادی عنوانی رو تحویلمون بگیریم که با استانداردهای بازی محبوبمون در سال 2007 (!) ساخته شده.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
فعلا نیاز به یه گرافیک خوب دارم شخصا. کسایی که خبر دارن، ایا گرافیک بازی خوب هست؟ از والهالا بالاتر هست؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,165
نام
حامد
آخرین اساسینی که من بازی کردم، قسمت سوم بود، یعنی از اون موقع تا الان یک وقفه 10 ساله برای من به وجود اومده.
احتمالا برای همینه که میراژ برای من لذت بخش هستش.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
آخرین اساسینی که من بازی کردم، قسمت سوم بود، یعنی از اون موقع تا الان یک وقفه 10 ساله برای من به وجود اومده.
احتمالا برای همینه که بازی برای من لذت بخش هستش.
منم از یونیتی که هیچی ازش یادم نیست، میخوام کوچ کنم به این نسخه. به خاطر پرنس دیلاکس ادیشن گرفتم که یک دور با تم خودش یک دور با تم پرنس آو پرشیا تمومش کنم. انتظارم 81 بود ولی خب مشکلی نیست 3 نمره کمتر هم.

• Like
Reactions: ( Layken )

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
377
نام
فرنود

متاسفانه این بیشتر hate letter بود :D قبول دارم که هیچوقت نمیشه به گذشته برگشت و اصلا منطقی نیست که مکانیزمای گذشته رو تکرار کرد ولی چیزی که طرفدارا میخواستن بهبود مکانیزمای گذشته و عمق بخشیدن به اون هاست (پارکور یا مخفی کاری) که فکر کنم حداقل مخفی کاری این بار یه سری بهبود داشته (که بعضی ایده ها به نظرم قبل در سیندیکیت هم وجود داشت) . اما در بقیه قسمت ها اینکه ضعیف عمل کرده واقعا بهونه یوبیسافت نباید این باشه که"خب شما برگشت به ریشه ها میخواستید تحویل بگیرید دیدید من درست میگفتم".
مسیله اینجاست که یوبیسافت چند ساله زده تو جاده خاکی و هیچکدوم از عنواین اخیرش از Ghost Recon تا بازی های انلاین و موبایلش (که یک سری رو بی سرو صدا کنسل کرده ) جواب نداده. عملکرد مدیریت یوبیسافت به طرز عجیبی افتضاح بوده تو این چند ساله.

• Like
Reactions: Imaginative

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
377
نام
فرنود
"الهام‌گیری از گذشته این سری به خصوص چند نسخه اول که در میان هواداران بسیار محبوب هستند در نگاه اول تصمیمی بسیار جذاب به نظر می‌رسد اما در نهایت یک حرکت رو به عقب برای این سری به شمار می‌رود. داستانی با ساختار و روایت تکراری، گیم‌پلی نه چندان سرگرم کننده، سیستم پارکور سنگین و باگ‌های مختلف از جمله ایراد‌های بزرگ Mirage به شمار می‌روند. استفاده از برخی ویژگی‌های قدیمی نکته‌ای نیست که به تنهایی بتواند سری Assassin’s Creed را از مشکلات و تکرار نجات دهد."

بعد ۸ (خیلی خوب ) ؟ :D چطو میشه؟:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,670
"الهام‌گیری از گذشته این سری به خصوص چند نسخه اول که در میان هواداران بسیار محبوب هستند در نگاه اول تصمیمی بسیار جذاب به نظر می‌رسد اما در نهایت یک حرکت رو به عقب برای این سری به شمار می‌رود. داستانی با ساختار و روایت تکراری، گیم‌پلی نه چندان سرگرم کننده، سیستم پارکور سنگین و باگ‌های مختلف از جمله ایراد‌های بزرگ Mirage به شمار می‌روند. استفاده از برخی ویژگی‌های قدیمی نکته‌ای نیست که به تنهایی بتواند سری Assassin’s Creed را از مشکلات و تکرار نجات دهد."

بعد ۸ (خیلی خوب ) ؟ :D چطو میشه؟:D
من موندم فقط IGN چرا همچین نمره ای داده.من هر چی میبینم با این که همه نسخه های AC رو بازی میکنم اولین و از سه گانه اخیر هم بدم میاد ولی بنظر خیلی boring میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر