امتیازات بازی 2010FIFA World Cup

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
سلام!

PS32010.jpg

این بازی که 27 April عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. Official PlayStation Magazine UK به بازی امتیاز 9.0 از 10 داده است.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان دو امتیاز ضعیف دیگه هم برای بازی ثبت شد. کم کم دارم تعجب می کنم. باید خودم بازی کنم تا ببینم این ایراداتی که میگیرن درست هست یانه.

Gamer.no به بازی امتیاز 7 را داده است. در خلاصه نقد بازی آمده است که این بازی تغییر کمی نسبت به FIFA10 که عالی بوده است داشته اما هنوز هم یک FIFA به شمار می آید که تمرکز اصلی خودش رو روی تیم های ملی قرار داده است. در پایان هم گفته است که هدایت کردن تیم ملی خودتون در این بازی حس خوبی را به شما القا می کند.

Cheat Code Central به بازی امتیاز عجیب 5.8 رو داده و منتقد بازی در ابتدا گفته که من به شخصه عاشق فوتبال هستم. وقتی بازی برای نقد به دستم رسید فکر می کردم با یک شاهکار مانند Euro 2008 یا FIFA10 مواجه هستم که متاسفانه تمام این فکرها غلط از آب در آمد. در ادامه ذکر می کنه که هیچ چیز جذابی در بازی وجود نداره(نمیدونم واقعا با خودش چه فکری کرد که این جمله رو گفته:biggrin1:) و بهتر بود که این شماره به صورت یک DLC در Store قرار میگرفت تا بخواد به بازار ارائه بشه. در نهایت هم گفته که اگر بهترین قسمت بازی رو بخواد انتخاب کنه قسمت Story Of Qualifying هست که جذاب کار شده است.

راستی یک تصحیح هم بکنم نمره دیروز برای سایت IGN UK بود و امروز سایت اصلی IGN به بازی امتیاز 8.3 رو داده و گفته که قابلیت دو دکمه (Two Button) برای تمام مادرها و پدرهای ما و گیمرهای معمولی و تازه کار مناسب و عالی طراحی شده است اما برای بازیکنان حرفه ای یک ناامیدی کامل است و تغییر خوبی به حساب نمی آید.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
تقریبا اونجوری که فکر میکردم.
من بیشتر به این خاطر از World Cup Demo خوشم نیومد ، چون کمی به شرکت رقیب نزدیک شده بود و پُر باگترین دمو عمرم بود.
باز اینا همش در حد حدس و گمانه ، ولی اگه نسخه نهایی هم مثل دمو باشه ، زیاد خوشم نمیاد و Fifa 10 رو ترجیح میدم.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوستان دو امتیاز ضعیف دیگه هم برای بازی ثبت شد. کم کم دارم تعجب می کنم. باید خودم بازی کنم تا ببینم این ایراداتی که میگیرن درست هست یانه.

Gamer.no به بازی امتیاز 7 را داده است. در خلاصه نقد بازی آمده است که این بازی تغییر کمی نسبت به FIFA10 که عالی بوده است داشته اما هنوز هم یک FIFA به شمار می آید که تمرکز اصلی خودش رو روی تیم های ملی قرار داده است. در پایان هم گفته است که هدایت کردن تیم ملی خودتون در این بازی حس خوبی را به شما القا می کند.

Cheat Code Central به بازی امتیاز عجیب 5.8 رو داده و منتقد بازی در ابتدا گفته که من به شخصه عاشق فوتبال هستم. وقتی بازی برای نقد به دستم رسید فکر می کردم با یک شاهکار مانند Euro 2008 یا FIFA10 مواجه هستم که متاسفانه تمام این فکرها غلط از آب در آمد. در ادامه ذکر می کنه که هیچ چیز جذابی در بازی وجود نداره(نمیدونم واقعا با خودش چه فکری کرد که این جمله رو گفته:biggrin1:) و بهتر بود که این شماره به صورت یک DLC در Store قرار میگرفت تا بخواد به بازار ارائه بشه. در نهایت هم گفته که اگر بهترین قسمت بازی رو بخواد انتخاب کنه قسمت Story Of Qualifying هست که جذاب کار شده است.

راستی یک تصحیح هم بکنم نمره دیروز برای سایت IGN UK بود و امروز سایت اصلی IGN به بازی امتیاز 8.3 رو داده و گفته که قابلیت دو دکمه (Two Button) برای تمام مادرها و پدرهای ما و گیمرهای معمولی و تازه کار مناسب و عالی طراحی شده است اما برای بازیکنان حرفه ای یک ناامیدی کامل است و تغییر خوبی به حساب نمی آید.

الحمدلله با اومدن لینکهای PAL و گرفتن بازی و مقایسه با نزدیکترین نسخه یعنی FIFA10 به جرات تمام میتونم بگم تمام نقطه نظراتی که این reviewer ها و گیمرهایی که وقتی میخوان بازی رو بکوبونن خودشونو فن مطلق اون سری از بازیها معرفی میکنند چیزی جز یک مشت اراجیف نیست. جدا از قسمتهایی که برهان ترجمشونو نوشته من یک سر به نقد اصلی زدم که اگر واقعا هم وقت و حال و حوصلشو داشتم( خط به خط ) چیزهایی که این باباها تف دادند رو میومدم reply میکردم.
واقعا اگر همه موارد و نقاط ضعف بازی رو منصفانه و بدون تعصب در نظر بگیریم این امتیاز ها اصلا برازنده بازی و حق این بازی نیست.
اما هنوز هم یک FIFA به شمار می آید که تمرکز اصلی خودش رو روی تیم های ملی قرار داده است
نه پس انتظار داره تو یک بازی که باید مجموعه ای از تیمهای ملی حضور داشته باشند EA نباید روی اون تیمها تمرکز کنه !

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
فامیتسو به نسخه PS3 و X360 این بازی 33 از 40 و به نسخه Wii امتیاز 32 از 40 رو داده
به نسخه PSP هم 28 از 40 داده

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کلا فکر کنم نقدهایی که تو متا ثبت میشه تموم شد. چون من چند روزی هست که سر میزنم و هیچ تغییری نمی بینم. یک سری مجله ها و سایت ها هم که اصلا امتیاز ندادن. میانگینش هم 83 شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر