امتیازات بازی 2010FIFA World Cup

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
سلام!

PS32010.jpg

این بازی که 27 April عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. Official PlayStation Magazine UK به بازی امتیاز 9.0 از 10 داده است.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی ممنون از جوابتون ولی اونی که شما میگید فرق داره و از اون طریق یک ترکیب میشه برای یک تیم چیند که همیشه اون ترکیب براش بمونه و حالت دیفالتش بشه ولی من میخوام چند تا ترکیب ذخیره داشته باشم (مثل pes که 10 تا ترکیب میشه ذخیره کرد ) و هر وقت که خواستم بنا به شرایط بازی و تیم حرف ترکیبم را انتخاب کنم که ظاهراً چنین قابلیتی نداره
اون ابیلیتی بازیکن ها هم خیلی نحوه نمایشش بده و حد اقل کاری که میتونن بکنند براش اینه که با یه کلید به جهت چپ و راست بشه ابیلیتی را ورق زد نه این که هی واسه هر بازیکنی نگه داری پایین تا برسه به تهش(البته من خودم یه روشی بلدم که هم آنالوگ سمت چپ و هم جهت پایین دی پد را نگه میدارم که زود تر بیاد پایین ولی باز هم عذاب آوره و بهتره که بشه ورق زد)
دوست عزیز جای سوالتون اصلا ربطی به تاپیک نداره. اگر در بخش PS3 یا Xbox360 سوال خود رو مطرح کنید بنده بهتون میگم که چه جوری می تونید 10 تا Formations که دوست دارید رو ذخیره کنید اما برای Squad خودتون حتما باید برید و بازیکنان رو درست کنید.
موفق باشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان مثل اینکه مجله Level قصد داره خودش رو با این امتیازهای زیبا تو دل تمام طرفداران تمام بازی ها جا بکنه. این دفعه نوبت مرکز جمهوری چک این مجله است.

این مجله امتیاز 6/10 رو به بازی داده که فقط هم برای نسخه PS3 ثبت شده و جالب این جاست که همه از بازی تعریف کردن و حتی IGN هم گفته که خیلی خیلی از FIFA10 بهتر شده این نسخه اما ایشون گفتن که بازی کردن این نسخه مشابه این هست که شما بشینید و Replay بازی ها فوتبال رو تماشا کنید.

همچنین سایت IGN هم به بازی امتیاز 8.7 رو داده و گفته که از نسخه قبلی بهتر کار شده و بهترین بازی موجود در این سبک که در دسترس می باشد همین نسخه هست. در ادامه گفته که این بازی همخوانی بسیار خوب و جذابی هم با دیدارهایی که در تابستان در پیش رو داریم خواهد داشت.

Game Informer هم به بازی امتیاز 8.5 رو داده و گفته که Modeهای جدید آنلاین بسیار خوب هست و نحوه پنالتی زدن به شکلی جدید کار شده اما این تفاوت ها باعث نمیشه که این عنوان بتونه روی دو پای خود بایستد(کنایه از پیشرفت نه چندان نسبت به FIFA10)

منبع

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من قصد دارم بعد از 10 سال با این بازی به جمع گیمرهای فیفا برگردم!
یاد فیفا 2000 با گزارش عادل فردوسی پور بخیر!!!

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
خوب دوستان مثل اینکه مجله Level قصد داره خودش رو با این امتیازهای زیبا تو دل تمام طرفداران تمام بازی ها جا بکنه. این دفعه نوبت مرکز جمهوری چک این مجله است.

این مجله امتیاز 6/10 رو به بازی داده که فقط هم برای نسخه PS3 ثبت شده و جالب این جاست که همه از بازی تعریف کردن و حتی IGN هم گفته که خیلی خیلی از FIFA10 بهتر شده این نسخه اما ایشون گفتن که بازی کردن این نسخه مشابه این هست که شما بشینید و Replay بازی ها فوتبال رو تماشا کنید.

همچنین سایت IGN هم به بازی امتیاز 8.7 رو داده و گفته که از نسخه قبلی بهتر کار شده و بهترین بازی موجود در این سبک که در دسترس می باشد همین نسخه هست. در ادامه گفته که این بازی همخوانی بسیار خوب و جذابی هم با دیدارهایی که در تابستان در پیش رو داریم خواهد داشت.

Game Informer هم به بازی امتیاز 8.5 رو داده و گفته که Modeهای جدید آنلاین بسیار خوب هست و نحوه پنالتی زدن به شکلی جدید کار شده اما این تفاوت ها باعث نمیشه که این عنوان بتونه روی دو پای خود بایستد(کنایه از پیشرفت نه چندان نسبت به FIFA10)

منبع
برهان ولش کن این مجله کم کسری داره همه تعریف کردن از فیفا

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
برهان خب خودتم میدونی این نمره ها فقط "نظر شخصی" اون منتقد هست ؛ مثلا یکی از World Cup و سرعتی شدنش خوشش میاد یکی هم مثل من بعد چند دست بازی کردن احساس میکنه این سریع تر شدن به نفع بازی نیست ... یا یکی از روی فن بودن نظر میده یکی هم نظر بی طرف خودش رو اعلام میکنه ... میگم همه اینها نظر خود طرف هست و قرار هم نیست نظر همه "درست" واقع بشـه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان ولش کن این مجله کم کسری داره همه تعریف کردن از فیفا
من هم باهاتون هم عقیده هستم.

برهان خب خودتم میدونی این نمره ها فقط "نظر شخصی" اون منتقد هست ؛ مثلا یکی از World Cup و سرعتی شدنش خوشش میاد یکی هم مثل من بعد چند دست بازی کردن احساس میکنه این سریع تر شدن به نفع بازی نیست ... یا یکی از روی فن بودن نظر میده یکی هم نظر بی طرف خودش رو اعلام میکنه ... میگم همه اینها نظر خود طرف هست و قرار هم نیست نظر همه "درست" واقع بشـه.
خوب میدونم نظر شخصی طرف هست ولی دلیل نمیشه که بهش هر نمره ای که می خواد بده. الان با همین یک امتیاز کلی میانگین رو می تونه بکشه پایین تر. نکته تعجب آورتر قضیه این بود که به نشخه 360 فعلا امتیاز ندادن. نمی دونم قصدشون از زیر سوال بردن FIFA چی بوده. حتما دادن به یک PES Fan تا بازی رو نقد کنه براشون و امتیاز بده.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
آهان من فکر کردم نمره این مجله تو متا ثبت نمیشه ... البته کاریش هم نمیشه کرد فرمون دست اوناست.
منتظر EDGE و نمره های اعجاب آورش میمونیم!:)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آهان من فکر کردم نمره این مجله تو متا ثبت نمیشه ... البته کاریش هم نمیشه کرد فرمون دست اوناست.
منتظر EDGE و نمره های اعجاب آورش میمونیم!:)
نه دیگه ثبت میشه.
باز Edge نمره کم میده ایرادهای درست حسابی به بازی میگیری که خیلی وقت ها هم کاملا درست هست. ولی این دیگه ترکوند رسما:biggrin1:

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
این اراجیفی که تو نقدش نوشته نشون میده حتی نسخه دمو رو هم بازی نکرده چون اونایی که دمو رو گرفتن میدونن چقدر بازی جالب طراحی شده

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
وبسایت شنگول=نمره منگول !
ول کن برهان مرکز جمهوری چک مجله لول رو:biggrin1:کی اهمیت میده؟
بحث پرو روهم نکش وسط این رقابت خیلی وقته تموم شده :smile:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,619
نام
محمدرضا
من امروز بازی رو بازی کردم...خیلی باحاله فقط بازیکنا خیلی با هم قاطی میکنن و همش میرن تو دست و پای همدیگه :D
تیم ملی ایران رو هم کامل درست کردن و اسم همه ی بازیکنا رو هم گزارشگر میگه.قطبی هم نیست.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من امروز بازی رو بازی کردم...خیلی باحاله فقط بازیکنا خیلی با هم قاطی میکنن و همش میرن تو دست و پای همدیگه :D
تیم ملی ایران رو هم کامل درست کردن و اسم همه ی بازیکنا رو هم گزارشگر میگه.قطبی هم نیست.
صورت بازیکنا هم درست (شبیه) هست؟! چیزی که توی PES به جز علی کریمی و تعداد محدودی بازیکن، به دلمون موند! :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,619
نام
محمدرضا
صورت بازیکنا هم درست (شبیه) هست؟! چیزی که توی PES به جز علی کریمی و تعداد محدودی بازیکن، به دلمون موند! :D
صورتا یخورده شبیه هستن.بعضی از بازیکنا مدل موهاشون مثل خودشونه...
ترکیب اصلی:
رحمتی
عقیلی
حسینی
نصرتی
خسرو حیدری
تیموریان
نکونام
خلعتبری
شجاعی
معدنچی
برهانی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پال اومده؟:-"
دوست عزیز اینجا تاپیک امتیازات بازی هست واقعا این سوال رو نمیشد تو تاپیک خود بازی بپرسی؟

پ.ن: بله اومده ولی لینکش رو کسی چک نکرده ببینه سالم هست یا نه. نهایتا تا فردا نسخه سالم میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر