اطلاعات جدید درباره New XBox 360

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خبرهای خیلی خوب برای دوستداران slim، مثل اینکه C4eva بالاخره یه کارهایی انجام داده، امروز C4eva در IRc متنی به این‌صورت نقل کرده:

<c4eva> 9504TEST - Hello world Slim! [ Commence utter chaos in 5, 4, 3, 2, 1... GO ]

تو سایت MaxConsole متن این خبر به‌عنوان هک شدن اسلیم درج شده به‌نظر میاد C4evaتونسته Firmware درایو رو هک کنه یا شاید حتی بیشتر؟! کسی چه‌میدونه باید صبر کرد و دید.

منبع

هیچی برای C4eva غیر ممکن نیست مطمئن بودم هکش می کنه!

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
دوستان شما كه پيگير اين قضيه هستين يعني ديگه صد درصدي هك و در نتيجه كپي خور شده؟>:d<
راستي اين C4eva كي يا چي هستش؟:-/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
http://www.youtube.com/watch?v=BbRvrwWoSJY
لینکو ببینید
http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=55965
http://team-xecuter.com/new-xbox-360-250gb-hacked/
تو اون لینک یوتوب میاد دودی رایت شده میزاره تو دستگاه و بقیشو ببینید خودتون :D
خوش خبر باشی رفیق:D
خیلی حال کردم تهش هم تیکه کلومم رو گفت
Never Say Never
;)

البته اول موفقیت هست- یه نمه تا عرضه برای مصرف عمومی طول میکشه:D

خودشون هم گفتن کار زیادی تا عرضه عمومی داره

خب چرا این هکر اعظم نمیره ps3 رو بهکه ؟ :biggrin1:
======================================
اقا از 1 دقیقه به بعد یه باف طولانی مدت میشه یعنی تمومی نداره هر کاری کردم نشد :(
بی خیال،ارزش هک شدن PS3 دیگه در چیه؟10 تا بازی اورجینال داره!هرکی خیلی عاشقشونه PS3 بگیره-بازی که کرد بفروشه ،یا مثل ما بزاره خاک بخوره.
همین کافیه:biggrin1:(حد اقل بزارید نام یه کنسول هک نشو بمونه:D)

بحث PS3 رو بی خیال بشید بااا

فعلا همین خبر خیلی ها رو خوشحال کرده:D

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Never Say Never
: )
خب چرا این هکر اعظم نمیره ps3 رو بهکه ؟ :D
======================================
اقا از 1 دقیقه به بعد یه باف طولانی مدت میشه یعنی تمومی نداره هر کاری کردم نشد :(

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
خوب با این حساب منم امروز میخواستم آرکید بخرم
ولی با این اوضاع به نظرم صبر کنم این کپی خور شه بهتره
وقتی به صورت عمومی عرضه بشه چقدر طول میکشه تو ایرانم کپی خور شه؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب با این حساب منم امروز میخواستم آرکید بخرم
ولی با این اوضاع به نظرم صبر کنم این کپی خور شه بهتره
وقتی به صورت عمومی عرضه بشه چقدر طول میکشه تو ایرانم کپی خور شه؟
همون لحظه بعد از انتشار فریم ویر و جنگل فلشر -افرادی مثل اقا رضا و اقا میثم انجام میدن:D:D

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
دوستان به نظر شما وقتي كه كپي خور اون به صورت عمومي تو ايران عرضه بشه قيمتش مياد پايين يا ميره بالا؟
مثلا ميشه حدود چند؟

mehrtx

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
دوستان به نظر شما وقتي كه كپي خور اون به صورت عمومي تو ايران عرضه بشه قيمتش مياد پايين يا ميره بالا؟
مثلا ميشه حدود چند؟
بازار ایران معلوم نیست چیزی که معلومه اینه که کنسول های قبلی میخوره تو سرش خیلی ارزون میشه اونا ولی آیا این ارزون بشه یا گرون بشه معلوم نیست اگه گرونم شد از دبی میگیریم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
در طی یک حرکت جالب که در سایت X-S قرار گرفته، کاربران New Xbox 360 S توانایی نصب و استفاده مستقیم از هاردهای قدیمی Xbox خودشون رو دارند. (روشی غیر معمول!)
به این شکل که با باز کردن کامل قاب هارد Old Xbox و خارج کردن خود هارد، می توان هارد رو بجای هارد اصلی New Xbox در زیر کنسول قرار داد.

با نگاه کردن به حالت و استاندارد قرار گیری پورت SATA و Power میان هارد قدیمی و جدید، این ایده شکل گرفت که امکان جا زدن هاردهای قدیمی (بدون قاب) در New Xbox هم وجود داره.

یک کلیپ از مراحل کار
http://www.youtube.com/watch?v=KKnaixPCsns&feature=player_embedded

HDD.jpg

همچنین احتمالاً این امکان وجود داره که بتوان از هاردهای هک شده برای این عمل نیز استفاده کرد!

این ویژگی بیشترین کارایی خودش رو میتونه برروی باندل های ارکد در New Xobx داشته باشه و مانع از خرید هاردهای New Xbox که در ایران ممکنه با قیمت های بسیار زیاد به فروش برسند

آخرین ویرایش:

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
ایول من دنبال همین بودم که وقتی ناتال اومد یه باندل بگیرم که هارد نداره.
پ.ن: آقا خلیل احتمال بن هم با این کار وجود داره یا نه؟ یعنی ماکروسافت میفهمه؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
پ.ن: آقا خلیل احتمال بن هم با این کار وجود داره یا نه؟ یعنی ماکروسافت میفهمه؟

از همین الان نرید توی کار Ban....!!!

+++++++++++++++++++

سایت xbox-scene اولین تصاویر را از مادربورد Xbox 360 S 4GB که بیش از این در سری قدیمی Xbox به ارکد معروف بود را در وبسایت خود قرار دادند.

Xbox 360 S 4GB Internal Memory PCB Pictures and 4GB vs 250GB
>> We received pictures from an "X-Scene friend" of the 4GB internal memory in the new Xbox 360 'S' 4GB model. Unlike the old 'Arcade' units the memory is no longer located directly on the motherboard, but instead Microsoft uses a small addon-on PCB with a 4GB flash memory unit [3.2GB usable]. This probably makes production easier (afaik) as all motherboards are now exactly the same ... for the 4GB model they add the internal memory pcb-addon, for the 250GB unit they add the internal HDD.

I also added a picture of the Xbox360 'S' 250GB and Xbox360 'S' 4GB next to each other so you can see the glossy vs matte finish of both units. This hasn't been covered much, but the 4GB model has a matte finish (vs glossy) and black borders (vs silver for the 250GB model).

چیز جدیدی توی متن خبر نیست که ازش با خبر نباشیم، در حال حاظر دو سری New Xbox وجود داره، سری اول با هارد داخلی 250 گیگ هست و سری دوم با حافظه ی داخلی 4 گیگ هستش که فقط 3.2 گیگ اون قابل استفاده هست (مقداری از حافظه به خود کنسول اختصاص داده شده). در نهایت تفاوت رنگ رو میشه بین این دو باندل مشاهده کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر