اطلاعات جدید درباره New XBox 360

pezhmaan

کاربر سایت
Sep 4, 2010
3
مبتدي ترين user

بچه ها سلام. 3 روزه دارم همه فوروم رو زير و رو ميکنم ولي تاپيکي که به داد من برسه پيدا نکردم.
يه کوچولو از مشکلم ميگم فقط بعد از اينکه حسابي بهم خنديديد حد اقل جوابم رو بدين.
من تو کانادا هستم، چند روز پيش خيلي اتفاقي يه دونه از اين xbox 360 slim 250GB يکي بهم کادو داد. راستش من gamer حرفه اي pc بودم (بيشتر از 15 سال) تاحالا هم دستم به هيچ کنسولي نخورده. خلاصه تو زمينه xbox از من تو کل دنيا شوت تر پيدا نميشه.
همه اين فوروم رو 3 روزه دارم ميخونم شايد 2-3 % به اطلاعات ناقصم اضافه شده.
از هيچ کدوم از کلامات شما هم سر در نميارم.
حالا توروخدا يکي پيدا شه به من بگه من بايد از کجا شروع کنم؟ آيا تاپيکي هست که همه چيز رو از ب بسم اله بگه؟
اگه نيست چيکار بايد بکنم؟ سايتي، جايي، فورومي چيزي هست که به يه آدمي که ميخواد به جمع xbox fan & user بپيونده کمک کنه؟

اگه پستم به تاپيک نميخوره خودتون ببخشيد، فقط چون ديدم اين تاپيک مربوط بخ دستگاه جديده اينجا پرسيدم.
جان من يکي به داد من برسه، صواب داره بخدا ...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بچه ها سلام. 3 روزه دارم همه فوروم رو زير و رو ميکنم ولي تاپيکي که به داد من برسه پيدا نکردم.
يه کوچولو از مشکلم ميگم فقط بعد از اينکه حسابي بهم خنديديد حد اقل جوابم رو بدين.
من تو کانادا هستم، چند روز پيش خيلي اتفاقي يه دونه از اين xbox 360 slim 250GB يکي بهم کادو داد. راستش من gamer حرفه اي pc بودم (بيشتر از 15 سال) تاحالا هم دستم به هيچ کنسولي نخورده. خلاصه تو زمينه xbox از من تو کل دنيا شوت تر پيدا نميشه.
همه اين فوروم رو 3 روزه دارم ميخونم شايد 2-3 % به اطلاعات ناقصم اضافه شده.
از هيچ کدوم از کلامات شما هم سر در نميارم.
حالا توروخدا يکي پيدا شه به من بگه من بايد از کجا شروع کنم؟ آيا تاپيکي هست که همه چيز رو از ب بسم اله بگه؟
اگه نيست چيکار بايد بکنم؟ سايتي، جايي، فورومي چيزي هست که به يه آدمي که ميخواد به جمع xbox fan & user بپيونده کمک کنه؟

اگه پستم به تاپيک نميخوره خودتون ببخشيد، فقط چون ديدم اين تاپيک مربوط بخ دستگاه جديده اينجا پرسيدم.
جان من يکي به داد من برسه، صواب داره بخدا ...
خوب دوست عزیز شما اول باید نیازتون رو مشخص کنید تو چه زمینه ای میخواید با ایکس باکستون کار کنید که راهنماییتون کنیم!!!!
شما دستگاه رو روشن میکنید و بازی اروجینال تهیه میکنید (چون کنسولتون فعلا کپی خور نشده) و میذارید داخل دستگاه و بازی میکنید.

طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش با توجه به اینکه کپی خور نیست کنسولتون و ملزم به خرید بازی اورجینالید نگران بن شدن و مسائلی از این قبیل نباشید.
باتشکر.اگه سوالی بود بفرمایید من خودم پاسخگوتون هستم.

pezhmaan

کاربر سایت
Sep 4, 2010
3
آقا واقعا دمت گرم
راستش همون جوري که گفتين طبيعتا دنبال بازي کردن هستم ولي سئوالي که دارم هر وقت تونستين لطفا جواب بدين نميخوام مزاحمتون بشم مخصوصا که ميبينم اين اصطلاحات براي همه جا افتاده:
لطفا در مورد پوينت ها اسکورها و بقيه چيزهايي که استفاده ميشه توضيح بديد که باهاشون چکار ميشه کرد و لطفا بگين وقتي اکانت گلد داريم چه کارهايي ميشه باهاش کرد و وقتي تموم ميشه تبديل به سيلور ميشه چه اتفاقي ميافته و چه کارهايي رو با اکانت سيلور ميشه انجام داد.
بازم بخاطر سئوالهاي پيش و پا افتادم ببخشيد.
جايي نيست که برم همه چيز رو از اول بخونم ياد بگيرم؟

SPAHBOD

کاربر سایت
Feb 27, 2009
13
الان که پی اس 3 هم هک شده با وجود این دوستان خرید پی اس 3 رو پیشنهاد میکنند یا ایکس باکس 360 جدید رو؟(تازه تکنولوژی move و کینکت برام مهم نیست)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
الان که پی اس 3 هم هک شده با وجود این دوستان خرید پی اس 3 رو پیشنهاد میکنند یا ایکس باکس 360 جدید رو؟(تازه تکنولوژی move و کینکت برام مهم نیست)

هردوی این دستگاهها در یک سطح هستند (این رو میگم چون خودم هردوش رو دارم) یک سری بازیها هستند که فقط روی XBox360 میان و یک سری هم فقط روی PS3، برای همین باید نگاه کنی که بیشتر چه بازیهایی رو میخواهی انجام بدی.
PS3 درایو Blue-Ray داره که میتونی باهاش فیلم های Blue-Ray رو هم تماشا کنی (اگر همچنین فیلمهایی اصلا گیرت میاد و میبینی، من خودم Homecinema دارم که Blueray Player داره ولی تا حالا یکی دوتا فیلم بیشتر باهاش ندیدم، چون بیشتر فیلمها رو داونلود میکنم) ولی در عوض گرانتر از XBox360 هستش. بازیهای XBox360 راحتتر گیر میان و هک اون هم در حد خیلی پیشرفته ای هستش، هک PS3 تازه در مراحل اولیه اون هست و هنوز یه کمی کار داره تا تمام مشکلاتش برطرف بشه.
برای بازی آنلاین توی XBox360 باید پول بدی، درصورتیکه این مورد PS3 مجانیه. (اگر آن لاین بازی میکنی)
این از مزایا و معایب هر دو دستگاه، دیگه تصمیم با خودته.

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به همهٔ دوستان یه سوال داشتم
این هارد سری اسلیم متفاوته با سری‌های قدیم و اگه هست چه‌جوری باید اطلاعات رو از هارد قدیمی‌ به جدید انتقال بدیم چون واسم مهمه چیزی‌های که رو قبلی‌ داشتم
با هارد اکسترنال می‌شه این کارو کرد؟ یا USB ؟ یا خود فلش مموری ۲۵۶ که روی سری ارکید‌ها بودش؟

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام به همهٔ دوستان یه سوال داشتم
این هارد سری اسلیم متفاوته با سری‌های قدیم و اگه هست چه‌جوری باید اطلاعات رو از هارد قدیمی‌ به جدید انتقال بدیم چون واسم مهمه چیزی‌های که رو قبلی‌ داشتم
با هارد اکسترنال می‌شه این کارو کرد؟ یا USB ؟ یا خود فلش مموری ۲۵۶ که روی سری ارکید‌ها بودش؟
بله متفاوته
این سری جدید مموری نمیخوره ولی با فلش و اینجور چیزها میشه انتقال داد سیو ها رو به راحتی

pouyan33

کاربر سایت
Oct 24, 2010
24
از همین الان نرید توی کار Ban....!!!

+++++++++++++++++++

سایت xbox-scene اولین تصاویر را از مادربورد Xbox 360 S 4GB که بیش از این در سری قدیمی Xbox به ارکد معروف بود را در وبسایت خود قرار دادند.

چیز جدیدی توی متن خبر نیست که ازش با خبر نباشیم، در حال حاظر دو سری New Xbox وجود داره، سری اول با هارد داخلی 250 گیگ هست و سری دوم با حافظه ی داخلی 4 گیگ هستش که فقط 3.2 گیگ اون قابل استفاده هست (مقداری از حافظه به خود کنسول اختصاص داده شده). در نهایت تفاوت رنگ رو میشه بین این دو باندل مشاهده کرد.
دو سوال
1کدام گزینه
XBOX SLIM 2010 SUPPORT COPY GAME'S 250 GB
XBOX 360 ELITE 120 GB مشکي
از شبکه اینترنتی برای بازی استفاده نمیکنم
2 آیا SLIM 250 GBکامل هک شد مثل ELITE 120 GB

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
دو سوال
1کدام گزینه
XBOX SLIM 2010 SUPPORT COPY GAME'S 250 GB
XBOX 360 ELITE 120 GB مشکي
از شبکه اینترنتی برای بازی استفاده نمیکنم
2 آیا SLIM 250 GBکامل هک شد مثل ELITE 120 GB
بهتره که الایت بخری چون اسلیم نسبت به پولی که می دی نمی ارزه.بله

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
بهتره که الایت بخری چون اسلیم نسبت به پولی که می دی نمی ارزه.بله
کجاش مثلا نمیارزه ؟!
امکانات خیلی بیشتری از الیت داره بعد شما میگی نمیارزه ؟!
همون قیمت الیت هم هست که این جا فعلا جا نیفتاده !
لطفا با حرفهای اشتباهتون دیگران رو گیج نکنین وقتی اطلاع از چیزی ندارین !!

mehrtx

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
کجاش مثلا نمیارزه ؟!
امکانات خیلی بیشتری از الیت داره بعد شما میگی نمیارزه ؟!
همون قیمت الیت هم هست که این جا فعلا جا نیفتاده !
لطفا با حرفهای اشتباهتون دیگران رو گیج نکنین وقتی اطلاع از چیزی ندارین !!
درست میگه توی بازار ایران ارزش نداره فعلا ولی امکاناتش خیلی بیشتره بهتره به هم دیگه کمک کنیم نه هم دیگرو گمراه کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر