شایعه اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 9 منتشر شد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

FvMganKWAAUn57w.jpeg

ساعاتی پیش شایعات تازه‌ای در مورد جدیدترین نسخه از سری Resident Evil یعنی Resident Evil 9 در فضای مجازی منتشر و آنها بصورت خلاصه در زیر جمع آوری شده است.
فقط بیاد داشته باشید، تا زمان اعلام رسمی کپکام، همه موارد زیر در حد همان شایعه باقی می مانند!

✅ دوربین بازی بار دیگر «اول شخص» خواهد بود.

✅ شخصیت فروشنده زن خواهد بود.

✅ بازی فقط برای پلتفرم های نسل نهم و پی سی منتشر میشود و از سال ۲۰۱۸ تا به الان در دست توسعه است!

✅ دشمن شخصیت اصلی، فرقه‌ای به اسم Wendigo است.

✅برخلاف نسخه‌های قبلی، تمرکز زیادی بر روی قسمت «ترس» بازی دارد!

✅سگ بزرگی در بازی وجود دارد که همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است و نمیتواند خود را کنترل کند!

✅دشمنانی در بازی وجود دارد که میتوانند تغییر شکل دهند!

✅در بازی شاهد حضور کریس، لیان و یک شخصیت جدید هستیم!

✅داستان بازی در یک شهر به اسم Ghost Town و در غرب آمریکا اتفاق می افتد.

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
RE7 و RE8 اگرچه به ظاهر شباهتی به نسخه های دیگه نداشتن ولی بهترین داستان و شخصیت پردازی کل سری رو دارن.شخصیت پردازی ایتن بهتر از لیان بود ،با اینکه لیان محبوبتره.احتمالا RE9هم ادامه دو نسخه ۷ و ۸ هستش.بخاطر همین زاویه دید اول شخص داره.اول شخص بودنه که باعث غرق در محیط و اتمسفر بازی میشه. و اتمسفر بیش از هر چیز توی دو نسخه ۷ و ۸ اهمیت داشت.
موافق حضور کریس و لیان نیستم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
RE7 و RE8 اگرچه به ظاهر شباهتی به نسخه های دیگه نداشتن ولی بهترین داستان و شخصیت پردازی کل سری رو دارن.شخصیت پردازی ایتن بهتر از لیان بود ،با اینکه لیان محبوبتره.احتمالا RE9هم ادامه دو نسخه ۷ و ۸ هستش.بخاطر همین زاویه دید اول شخص داره.اول شخص بودنه که باعث غرق در محیط و اتمسفر بازی میشه. و اتمسفر بیش از هر چیز توی دو نسخه ۷ و ۸ اهمیت داشت.
موافق حضور کریس و لیان نیستم.
شخصیت پردازی و دیالوگ نویسی هویج از Ethan بیشتر بود.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
جز اون اول شخص و وجود کریس بقیه موارد حرف ندارن. اول شخص که به نظرم 7 و 8 کافی بودن و بسه. وجود کریس هم دیگه حال به هم زن شده و این آقا توی 5 و 6 و 7 و 8 بوده پشت سرهم. میخوایم جیل و لیان رو مثلا باهم ببینیم کریس کیه دیگه.
با توجه به داستان 7 و 8 وجود کریس تو 9 حتمی هست. ردخور هم نداره.
البته با شدت زیاد چشم انتظار بانوی شرقی "جیل ولنتاین" هم هستیم :-"
:D

شایعه هم بسیار دوست داشتنی بود. قبلا هم یه شایعه ای به بیرون درز کرده بود در مورد وجود یه جنگل عظیم که احساس خیلی سنگین و بدی به بازیباز میده و مثل جنگل واقعی ممکنه توش راحت گم شد. صداهای خاص و ترسناکی تو جنگل هست که امکان داره از پشت سر بازیباز بیاد، اما وقتی برمی گردی چیزی نیست. همین طور گفته شده امکان داره یه بار هم چیزی باشه :D این جنگل در حومه شهر قرار داره.
باقی موارد اون شایعه هم شبیه این شایعه جدید بود.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
شایعه هم بسیار دوست داشتنی بود. قبلا هم یه شایعه ای به بیرون درز کرده بود در مورد وجود یه جنگل عظیم که احساس خیلی سنگین و بدی به بازیباز میده و مثل جنگل واقعی ممکنه توش راحت گم شد. صداهای خاص و ترسناکی تو جنگل هست که امکان داره از پشت سر بازیباز بیاد، اما وقتی برمی گردی چیزی نیست. همین طور گفته شده امکان داره یه بار هم چیزی باشه :D این جنگل در حومه شهر قرار داره.
باقی موارد اون شایعه هم شبیه این شایعه جدید بود.
این تیکه من رو یاد قبل انتشار RE5 انداخت که تهیه کننده یا کارگردان میگفت ریش کریس بلند میشه و نیاز به اصلاح داره یا از مکانهای تاریک به روشن که میریم باید صبر کنیم تا چشمهامون عادت کنه و...
یادمه با اینها مثل چی هایپ میشدیم و هزاربار دیگه تریلرهاش رو میدیدیم:))

که در آخر همش دری وری بیش نبود و هیچکدوم تو بازی نبود.

• Like
Reactions: Dante _Sparda

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
ضمن اینکه گیم پلی RE7 و RE8 هیچ شباهتی به CoD که یه شوتر نظامی هست نداره. هر کسی که اینها رو‌ با هم مقایسه میکنه مشخصه ذره ای از هر‌ دو‌ بازی رو‌ تجربه نکرده. گیم پلی RE7 از همه لحاظ مثل شوتینگ، پیسینگ و ریتم بازی، لول دیزاین، واکنش دشمن ها، میزان سختی و... دقیقا مثل نسخه های کلاسیک سری اما با زوایه اول شخص هست. RE7 تمام مشخصه های نسخه های کلاسیک مثل مدیریت ایتم ها، بک ترکینگ، جستجو و‌ کاوش، حس ترس و انروا و از همه مهمتر یه کمپین سینگل پلیر رو‌ داره. این چیزها رو توی CoD یا هر شوتر نظامی دیگه پیدا نمیکنید. دلیل داره که اکثر فن ها از RE7 و RE8 استقبال کردند. چون در درجه اول مثل RE4 از بیشتر جنبه ها یه بازی خوب و با کیفیت هستند و هم اینکه به ریشه ها و المان های اصلی سری وفادار بودند. شاید به اندازه RE4 یا REmake پرفکت و عالی نبودند اما بنظرم به اون سطح خیلی نردیک شدند.
View attachment doc_2017-07-05_00-12-53.mp4
من موندم چی بگم به شما
نه وجدانا.. خداوکیلی چی بگم بهتون؟

اون بنده خدا از مد زامبی کالاف مایه گذاشته نه کل cod
درسته این دوتا بازی کلا از بیس باهم فرق دارن
ولی من چندتا سوال دارم از شما با همون منطق خودتون

گیم پلی کالاف زامبی از لحاظ همون مشخصه هایی که برای رزیدنت اویل مثال زدید به چه قسمت هایی تقسیم میشه؟
آیا معما نداره؟ آیا داستان نداره؟ ایا شخصیت پردازی نداره؟
حداقل اینارو که داره خیلی هم سرتر از رزیدنت اویل هستش..
کسی که زامبی سری بلک اوپس رو بازی کرده همه اینارو میدونه.. اصلا معماها و ایستر اگ های زامبی قابل مقایسه هستن با معماهای آبکی رزیدنت اویل؟ نکنه وقتی زامبی کالاف رو بازی میکنید فقط ویو آپ و سوروایو میکنید؟
واقعا داستان جذاب و شخصیت پردازی جذابی هم داره سری زامبی بلک اوپس که اگه در جریانش نیستید میتونید از یوتیوب یا سایت های دیگه ببینید

اینارم نمیگم که فکر کنید دارم از کالاف زامبی طرفداری میکنم بلکه برعکس خودم از فن های رزیدنت اویل هستم ولی به عنوان کسی که هردو سری رو بازی کرده میتونم نظر منصفانه تری نسبت به کسی که فقط یه سری رو بازی کرده داشته باشم

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
View attachment 292409
من موندم چی بگم به شما
نه وجدانا.. خداوکیلی چی بگم بهتون؟

اون بنده خدا از مد زامبی کالاف مایه گذاشته نه کل cod
درسته این دوتا بازی کلا از بیس باهم فرق دارن
ولی من چندتا سوال دارم از شما با همون منطق خودتون

گیم پلی کالاف زامبی از لحاظ همون مشخصه هایی که برای رزیدنت اویل مثال زدید به چه قسمت هایی تقسیم میشه؟
آیا معما نداره؟ آیا داستان نداره؟ ایا شخصیت پردازی نداره؟
حداقل اینارو که داره خیلی هم سرتر از رزیدنت اویل هستش..
کسی که زامبی سری بلک اوپس رو بازی کرده همه اینارو میدونه.. اصلا معماها و ایستر اگ های زامبی قابل مقایسه هستن با معماهای آبکی رزیدنت اویل؟ نکنه وقتی زامبی کالاف رو بازی میکنید فقط ویو آپ و سوروایو میکنید؟
واقعا داستان جذاب و شخصیت پردازی جذابی هم داره سری زامبی بلک اوپس که اگه در جریانش نیستید میتونید از یوتیوب یا سایت های دیگه ببینید

اینارم نمیگم که فکر کنید دارم از کالاف زامبی طرفداری میکنم بلکه برعکس خودم از فن های رزیدنت اویل هستم ولی به عنوان کسی که هردو سری رو بازی کرده میتونم نظر منصفانه تری نسبت به کسی که فقط یه سری رو بازی کرده داشته باشم
171385-d80f56a77df3b0477d02911201d66546.jpg

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
شایعه جدید و عجیب؛ بطوری که احساس میکنیم این شایعه فقط مختص به من هست! :D

بازی قراره با عنوان ApocaIXpse منتشر بشه و از طرفی دیگر، فرشته تابناک آسمان ولایت و امامت بانو جیل ولنتاین به همراهی داداچ کریس و همچنین کلیرردفیلد گوگولی قراره تو بازی حضور داشته باشن!:D:x

ظاهرا بازی تو ماه اکتبر/نوامبر معرفی بشه! داستان بازی کمی بعد از پایان Resident Evil Village مخصوصا با اون کلیف هنگر عجیبش شروع میشه!

Fv3L5j7XwAglc3g.jpg

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
شایعه جدید و عجیب؛ بطوری که احساس میکنیم این شایعه فقط مختص به من هست! :D

بازی قراره با عنوان ApocaIXpse منتشر بشه و از طرفی دیگر، فرشته تابناک آسمان ولایت و امامت بانو جیل ولنتاین به همراهی داداچ کریس و همچنین کلیرردفیلد گوگولی قراره تو بازی حضور داشته باشن!:D:x

ظاهرا بازی تو ماه اکتبر/نوامبر معرفی بشه! داستان بازی کمی بعد از پایان Resident Evil Village مخصوصا با اون کلیف هنگر عجیبش شروع میشه!

View attachment 292851
کجا لیک شده ؟

----------------------
چند تا تیم دارن برای رزیدت اویل ؟
نسخه 9 رو همون استدیو سازنده 8 میسازه ؟

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
کجا لیک شده ؟

ردیت و توییتر

================================
قبلا یه سری شایعات در مورد حضور بانو شنیدم بودم تو اویل ۹، ولی این یکی یطوریه، خیلی عجیبه میزنه!

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
ردیت و توییتر

قبلا یه سری شایعات در مورد حضور بانو شنیدم بودم تو اویل ۹، ولی این یکی یطوریه، خیلی عجیبه میزنه!
امیدوارم مثل 6 نشه که همه شخصیتها رو ریخته بودن توش.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
ردیت و توییتر

مطمئنی کپکام نمیخواد سه گانه فوق العادش رو با این ApocaIXpse تموم کنه؟
منظورم ادامه RESISTANCE و Re:Verse است \m/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر