شایعه اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 9 منتشر شد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim

FvMganKWAAUn57w.jpeg

ساعاتی پیش شایعات تازه‌ای در مورد جدیدترین نسخه از سری Resident Evil یعنی Resident Evil 9 در فضای مجازی منتشر و آنها بصورت خلاصه در زیر جمع آوری شده است.
فقط بیاد داشته باشید، تا زمان اعلام رسمی کپکام، همه موارد زیر در حد همان شایعه باقی می مانند!

✅ دوربین بازی بار دیگر «اول شخص» خواهد بود.

✅ شخصیت فروشنده زن خواهد بود.

✅ بازی فقط برای پلتفرم های نسل نهم و پی سی منتشر میشود و از سال ۲۰۱۸ تا به الان در دست توسعه است!

✅ دشمن شخصیت اصلی، فرقه‌ای به اسم Wendigo است.

✅برخلاف نسخه‌های قبلی، تمرکز زیادی بر روی قسمت «ترس» بازی دارد!

✅سگ بزرگی در بازی وجود دارد که همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است و نمیتواند خود را کنترل کند!

✅دشمنانی در بازی وجود دارد که میتوانند تغییر شکل دهند!

✅در بازی شاهد حضور کریس، لیان و یک شخصیت جدید هستیم!

✅داستان بازی در یک شهر به اسم Ghost Town و در غرب آمریکا اتفاق می افتد.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,684
نام
mohammad
اینا که زحمت کشیدن و واقعا دو عنوان اخیر رو با اختلاف از نظر داستانی بهتر از عناوین کلاسیک ساختن

لطفا ته بازی نیان برای تک تک اتفاقا دلیل علمی ردیف کنن! به بعضی چیزا پاسخ بدن اتفاقا خیلی هم خوبه ولی سوالات اساسی بیان مطرح کنن و یک سری ترس هارو ببرن سمت لاوکرفتی یا چیزی که فعلا دیگه از توان درک انسان خارجه

با این پایان بندی ها، هر کس بخواد برای بار دوم سوم بازی رو بره با توجه به اطلاعات دریافتی از پشت این قضایا اون حس اولیه کامل از دست میره و ترس از بقا فقط برای پلیر میمونه، شاید بگن که خوب این RE هست و برای این ترس ها تجربه عناوین دیگه گزینه بهتری هستند، ولی خوب کپکام نشون داده خیلی دوست داره عناوینشو با زمان جلو ببره! و دیگه اون شکل کلاسیک حداقل برای من جواب نیست، هر چند هنوزم خیلی ها شکل سابق رو دوست دارن و قابل احترامه...

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
با اینکه دوربین سوم شخص به اول شخص ترجیح مید ولی مشکل خاصی با دوربین اول شخص هم ندارم مخصوصا هم نسخه 7 و 8(اون خونه بنویتو هم در بازی و هم در دی ال سی رز عالی بود) لذت بردم به نظرم هردو مخصوصا رزیدنت اویلهای خوبی بودن کلا گیم پلی این سری به شکل بوده که تا میانه بازی بخشهای ترسناک بازی بیشتر بوده و نیمه دوم به سمت اکشن سوق داده شده که در این دو نسخه هم تقریبا به این شکل بود (البته بجز اویل 1 که تا اواخر بازی نیمه ترسناک بازی بیشتر بود و اویل 4 و 5 و 6 که کلا به سمت اکشن رفته بودن).با اینحال دوست دارم این سری دوباره یک بدمن ثابت مثل آلبرت وسکر فقید داشته باشه.در مورد کریس هم با اینکه از اون بیشتر لیان خوشم میاد( کلا هیچوت از لیان خوشم نیومد) ولی بیشتر دوست دارم جیل یا کلر در این بازی حظور داشته باشند حظور کریس در بازی ها خیلی زیاد بوده همین طور لیان هم در انیمیشن ها و خود بازی ها بیشتر از کلر و جیل حظور داشته

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,151
من شخصا زاویه دوربین سوم شخص ترجیح میدم اما اگر RE9 هم مثل RE7 و RE8 یه بازی خوب و با کیفیت باشه برام مهم نیست اول شخص باشه. RE7 و RE8 هر دو‌ برای من تو یه سطح و توی لیستم جز پنج تا بازی برتر سری هستند. مخصوصا RE7 که بعد از RE6 سری داشت به قهقرا میرفت روح تازه ای به سری دمید و یجورایی مثل RE4 این سری رو نجات داد. فقط نکته ای که این وسط هست اگر قرار باشه شخصیت اصلی قابل بازی RE9 یکی از کرکترهای قدیمی سری مثل کریس یا لیون باشه نمیدونم چطور قراره بازی بیشتر ترسناک یا Survival Horror باشه، چون این کرکترها الان مثل یه سوپر هرو یا حتی ابر انسان هستند و واقعا با مشخصه های اصلی سری یا ژانر جور در نمیان. برای همین بنظرم اگر شخصیت اصلی دوباره یه شخصیت جدید و کم تجربه در کنار این شخصیت ها باشه بهتره.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
دیگه وقتی دوربین سوم شخص رو برای نسخه هشتم فراهم کردن بنظرم بودنش برای نسخه نهم لازمه و احتمال میدم به عنوان یک آپشن وجود داشته باشه

Los Galacticos

💥Hala Madrid ...y nada más💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,123
ما اگه میخواستیم رزیدنت اویل اول شخص بازی کنیم خب میرفتیم Call of Duty Zombie بازی میکردیم همش. من نمیدونم چرا گیر دادن به اول شخص. حس میکنم یه قراردادی چیزی با یه جایی بستن که اجبار دارن روی اول شخص. وگرنه وقتی این همه از ریمیک نسخه ی 4 استقبال میشه خب مشخصه که اکثر طرفدارا خواهان چی هستن!‌

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,148
نام
Melkor
ما اگه میخواستیم رزیدنت اویل اول شخص بازی کنیم خب میرفتیم Call of Duty Zombie بازی میکردیم همش. من نمیدونم چرا گیر دادن به اول شخص. حس میکنم یه قراردادی چیزی با یه جایی بستن که اجبار دارن روی اول شخص. وگرنه وقتی این همه از ریمیک نسخه ی 4 استقبال میشه خب مشخصه که اکثر طرفدارا خواهان چی هستن!‌
مساله اینجاست که از Village و RE:7 هم خیلی استقبال شد :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,151

موضوع فقط خواسته طرفدارها و فروش بیشتر نیست. RE6 با اینکه اوایل ریلیز فروش خوبی داشت اما با نقدها و بازخوردهای ضعیفی که داشت اعتبار و ابروی سری رو‌ زیر سوال برد. کپکام اگر فقط دنبال فروش بیشتر بود همون روند RE6 رو ادامه میداد. همونطور که تا دو سال بعد از انتشار RE6 یه بازی مشابه اون در دست ساخت بود، اما بعد از دو سال خودشون هم فهمیدند اگر اینبار مثل RE6 خراب کنند خبری از اون فروش اولیه نیست. اینجا بود که ایده RE7 متولد شد. هیچ اجبار یا قرار دادی هم در کار نبود lol. یکی از سازنده ها و تهیه کننده های اصلی سری یعنی جان تاکچی ایده بازی رو‌ مطرح کرد. بعد از اینکه نسخه قبلی به بن بست خورد و‌ کنسل شد، خود رئیس کپکام شخصا از تاکچی درخواست کرده بود یه راه حلی برای این مشکل پیدا کنه. پس در درجه اول اعتبار و ابروی سری بیشتر برای کپکام اهمیت داره.

ضمن اینکه گیم پلی RE7 و RE8 هیچ شباهتی به CoD که یه شوتر نظامی هست نداره. هر کسی که اینها رو‌ با هم مقایسه میکنه مشخصه ذره ای از هر‌ دو‌ بازی رو‌ تجربه نکرده. گیم پلی RE7 از همه لحاظ مثل شوتینگ، پیسینگ و ریتم بازی، لول دیزاین، واکنش دشمن ها، میزان سختی و... دقیقا مثل نسخه های کلاسیک سری اما با زوایه اول شخص هست. RE7 تمام مشخصه های نسخه های کلاسیک مثل مدیریت ایتم ها، بک ترکینگ، جستجو و‌ کاوش، حس ترس و انروا و از همه مهمتر یه کمپین سینگل پلیر رو‌ داره. این چیزها رو توی CoD یا هر شوتر نظامی دیگه پیدا نمیکنید. دلیل داره که اکثر فن ها از RE7 و RE8 استقبال کردند. چون در درجه اول مثل RE4 از بیشتر جنبه ها یه بازی خوب و با کیفیت هستند و هم اینکه به ریشه ها و المان های اصلی سری وفادار بودند. شاید به اندازه RE4 یا REmake پرفکت و عالی نبودند اما بنظرم به اون سطح خیلی نردیک شدند.

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
حاجی کالاف زامبی کجا و رزیدنت کجا ، چون دوربین کاراکتر نشون نمیده شد کالاف ؟
مثل این میمونه به میازاکی بگی بلادبورن چیه ساختی من سوم شخص میخواستم میرفتم جی تی ای بازی میکردم :|

دسته بندی ژانرهای اینا دقیقا میشه این :
کالاف : شوتر نظامی
رزیدنت : سوروایور هارر

قرارداد چی انصافا ؟ وقتی رزیدنت اول شخص آنقدر خوبه و آنقدر ازش استقبال میشه چرا نسازن ؟ بخصوص که میتونن انقدر قشنگ بسازنش و اینکه نساختنش هیچ دلیل منطقی نداره ، این دوتا کلا توی یه مسیر دیگه هستن . در واقع الان کپ کام با رزیدنت انگار دوتا ای پی موفق جدا داره ، یکی مسیر اصلی شماره دار و دیگری مسیر ریمیک .
هر دو مسیر رو هم عالی جا انداخته و هر شماره که معرفی میشه کلی هایپ براش ایجاد میشه ، حالا چه ۹ باشه چه کد ورونیکا یا اویل ۵ ریمیک .

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,105
نام
MohammadAli
سازنده تاپیک یادشون بوده تو عکس Header اسم PS5 و برند پلی استیشن رو روی عکس بازی ای که حتی معرفی نشده ولی همه میدونیم 100 درصد انحصاری نیست رو بزنه ولی املای کلمه Apocalypse رو مثل اینکه یادشون رفته!:D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,529
سازنده تاپیک یادشون بوده تو عکس Header اسم PS5 و برند پلی استیشن رو روی عکس بازی ای که حتی معرفی نشده ولی همه میدونیم 100 درصد انحصاری نیست رو بزنه ولی املای کلمه Apocalypse رو مثل اینکه یادشون رفته!:D
خدایی این گیر دادن داشت؟
یعنی این همه مطلب رو ول کردی اون تیکه رنگ آبی به چشمت اومد ؟
اون احمد جانتون که شدید طرف سبزها هست و ماشالا تو کنسول وار از هیچ چیزی دریغ هم نمیکنه اشکالی نداره، بعد حالا این بنده خدا که اتفاقا اصلا پست کنسول وار هم نمیده اینطوری باید قضاوتش کنی
این عکس هم که خودش طراحی نکرده از همون سورسی آورده که شایعه رو مطرح کرده و شاید چون گفته مارکتینگ بازی با سونیه این عکسو گذاشته.
الان مثلا بازی مثل را رددد۲ اول و آخرش لوگو پلی استیشن میومد یا فارکرای ۶ لوگو اکسباکس الان باید بگیم چون مولتی پلتفرمه نباید باشه.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,260
✅سگ بزرگی در بازی وجود دارد که همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است و نمیتواند خود را کنترل کند!

این سگی که پلیر رو تعقیب میکنه اول قرار بود تو RE7 هم باشه . سگ جک بیکر بوده که یه جورایی حکم نمسیس رو داشته که بنا به دلایلی از بازی حذف شد. جالبه که دوباره تو RE9
قراره ازش استفاده کنن. به شخصه دوربین اول شخص رو ترجیح میدم فعلا. به نظرم به انتقال ترس و اتمسفر بازی کمک میکنه.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

این سگی که پلیر رو تعقیب میکنه اول قرار بود تو RE7 هم باشه . سگ جک بیکر بوده که یه جورایی حکم نمسیس رو داشته که بنا به دلایلی از بازی حذف شد. جالبه که دوباره تو RE9
قراره ازش استفاده کنن. به شخصه دوربین اول شخص رو ترجیح میدم فعلا. به نظرم به انتقال ترس و اتمسفر بازی کمک میکنه.

توی هشت قرار بوده Ada هم باشه ، کانسپت هاشم هست ، ولی چون با Timeline به مشکل میخورده ، نیاوردنش ! ممکنه اینجا باشه !

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim

بعد از اینکه پا تو تاپیک «شایعه» گذاشتی، یعنی انصافا خودت خنده ات نگرفت از این حرفی که زدی، یا پیش خودت فکر (!) کردی وای من چقدر تیزبین ام و برم مچ صاحب تایپک رو بگیرم!:|

استاد شرمنده که «شایعه» مارکتینگ بازی سونی رو فراموش کردم تو متن بیارم! :|

=================================================================
کلا از صبح تا شب چون بیکار هستی، در حال هیت ورزیدن و سم‌پاشی هستی و تا رنگ آبی و لوگو PS رو می بینی میخوای حمله کنی، اما نمیخوای یه ذره فکر پیش خودت فکر کنی که شاید اتفاق دیگه‌ای افتاده!

یه تجدید نظری تو رفتارت بکن!

و قبل از هر کاری بشین در مورش فکر کن و ببین ارزششو داره یا نه!

برا خودت میگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر