اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
والا من يه جا ديدم كه اين 2 تا رو با هم مقايسه كرده بود و اون جيزي كه يادم برات ميگم.

گفته بود كه adsl 2 با adsl از نطر سرعت هيچ فرقي نداره فقط adsl 2 براي مراكز مخابراتي كه فاصله بيشتر با مشترك داره ساپورت ميكنه حدود 3 كيلومتر اضافه تر از adsl و اينكه پهناي باند adsl 2 تا 9mp هستش ولي adsl 8 mp (البته من پراكندشو يادمه خلاصه ببخشيد ناقص هستش)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان اینجا کسی از منطقه مخابراتی استقلال نیست؟
من الان دو ماه دارم دنبال ISP میگردم اما شاتل که پورتاش پره و آسیاتک هم میگه فقط اداری تو این منطقه میدیم. یه ISP دیگه هم هست که اونم پره (آوا گستر)
خلاصه اگه جای دیگه ای می شناسید بگید. چون خیلی سخته که ADSL داشته باشی بعد دوباره بیای از Dial-up استفاده کنی.:)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
جایی اطلاعات پیدا نکردم در این مورد . ببخشید اینجا میپرسم .

یکمی اطلاعات در مورد ADSL2 میخواستم بدونم و این که چه چیزهای بیشتری نسبت به ADSL معمولی داره و کارایی هاش . ;)
ممنون میشم راهنمایی کنید .

پهنای باند ADSL2+ بیشتر از ADSL هست.برای +ADSL2 این پهنای باند 25Mbps هست اما برای ADSL فقط 8Mbps.در ضمن سرعت یه مقدار در +ADSL2 بهبود یافته.الان هم اکثر شرکت ها +ADSL2 استفاده ارائه میدن.

بچه ها كسي ميتونه يه ISP معرفي كنه كه پيش شماره 5537 رو پشتيباني كنه ؟ خدا خيرتون بده ....

در مرکز مخابراتی شما فقط داتک خدمات SkyFyber میده و لایزر خدمات WiMax

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
والا من يه جا ديدم كه اين 2 تا رو با هم مقايسه كرده بود و اون جيزي كه يادم برات ميگم.

گفته بود كه adsl 2 با adsl از نطر سرعت هيچ فرقي نداره فقط adsl 2 براي مراكز مخابراتي كه فاصله بيشتر با مشترك داره ساپورت ميكنه حدود 3 كيلومتر اضافه تر از adsl و اينكه پهناي باند adsl 2 تا 9mp هستش ولي adsl 8 mp (البته من پراكندشو يادمه خلاصه ببخشيد ناقص هستش)

پهنای باند +ADSL2 دقیقا 25Mbps هست.

من الان دو ماه دارم دنبال ISP میگردم اما شاتل که پورتاش پره و آسیاتک هم میگه فقط اداری تو این منطقه میدیم. یه ISP دیگه هم هست که اونم پره (آوا گستر)
خلاصه اگه جای دیگه ای می شناسید بگید. چون خیلی سخته که ADSL داشته باشی بعد دوباره بیای از Dial-up استفاده کنی.:)

4 رقم اول شماره منزل رو بذار اینجا شاید بتونیم برات کاری کنیم داش مهدی... :love:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خلاصه اگه جای دیگه ای می شناسید بگید. چون خیلی سخته که ADSL داشته باشی بعد دوباره بیای از Dial-up استفاده کنی.
والا من نمیدونم این شاتل جدیدا هرکی میره که ازش سرویس بگیره میگه پورت ها پوره :laughing: یکی نیست بگه اگه پورت ها پوره یه چیزی بنویس توی اون سایت که مردم الاف نشن. بگرزیم ...
والا مهدی جان چیزی جز اینا توی استقلال نیست. البته اون آواگستر رو من نمی دونستم ولی خوب همونطور که خودت میگی اونم میگه پر هست. درباره ی آسیاتک میگه که کلا باید شرکت داشته باشی یا اینکه از طرف شرکت بگیری (یعنی مهر یا یه مدرکی از شرکت ببری بدن) ؟ اگه دومی هست شاید بشه از طریق دوست و آشنا کاری کرد.
حالا بیشتر پیگیر شاتل باش و گیر بده بهشون که میخوای سرویس ازشون، میدن احتمالا (شایدم ندادن:cheesygri)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
4 رقم اول 2205 هست.

توی منطقه شما داتک سرویس IP Wireless و SkyFyber میده،لایزر و پارس آنلاین هم سرویس WiMax میدن.

برای ADSL هم همون آسیاتک و شاتل که خودت گفتی سرویس میدن.

برای WiMax زنگ بزن لایزر ببین هزینه اش چقدر هست.قیمتی هم که توی سایتشون زده مثل این که اداری هست.قیمت های خانگیشون ارزون تره...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
والا من نمیدونم این شاتل جدیدا هرکی میره که ازش سرویس بگیره میگه پورت ها پوره :laughing: یکی نیست بگه اگه پورت ها پوره یه چیزی بنویس توی اون سایت که مردم الاف نشن. بگرزیم ...
والا مهدی جان چیزی جز اینا توی استقلال نیست. البته اون آواگستر رو من نمی دونستم ولی خوب همونطور که خودت میگی اونم میگه پر هست. درباره ی آسیاتک میگه که کلا باید شرکت داشته باشی یا اینکه از طرف شرکت بگیری (یعنی مهر یا یه مدرکی از شرکت ببری بدن) ؟ اگه دومی هست شاید بشه از طریق دوست و آشنا کاری کرد.
حالا بیشتر پیگیر شاتل باش و گیر بده بهشون که میخوای سرویس ازشون، میدن احتمالا (شایدم ندادن:cheesygri)

Death Knight جان اینا اگر بخوان می تونن Port ها رو افزایش هم بدن.اما سیاستشون هست.احتمالا به ازای هر قطعی شاتل یه کاربر جایگزین می کنه.بعد اینطوری هم که من شنیدم برای جلوگیری از افت کیفیت اینطوری کردن.
به هر حال بهترین کار گرفتن WiMax از Laser.IR هست.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
توی منطقه شما داتک سرویس IP Wireless و SkyFyber میده،لایزر و پارس آنلاین هم سرویس WiMax میدن.

برای WiMax زنگ بزن لایزر ببین هزینه اش چقدر هست.قیمتی هم که توی سایتشون زده مثل این که اداری هست.قیمت های خانگیشون ارزون تره...

برادر Console ، شما چرا به هرکی که خونشون ADSL سرویس نمیدن چرا سری میای SkyFyber داتک و WiMax و پیشنهاد میدی ؟! خوبه میدونی که قیمت های این سرویس ها سر به فلک میکشه. چون Dedicated هست و به خاطر همین هم سرویس های 64 شون حتی بالای 100 هزار تومن ماهی در میاد. تازه یه 300-400 هم همون اول خرج بر میداره. تازه این همه پول برای مثلا سرویس 64 یا 128 که با سرویس های Share شرکت های دیگه نمی تونه برابری کنه. پس بهتره که اینارو پیشنهاد ندی

)
Death Knight جان اینا اگر بخوان می تونن Port ها رو افزایش هم بدن.اما سیاستشون هست.احتمالا به ازای هر قطعی شاتل یه کاربر جایگزین می کنه.بعد اینطوری هم که من شنیدم برای جلوگیری از افت کیفیت اینطوری کردن.
اون بالا بخون چی نوشتم ، در ضمن خودم از سیاست های شاتل با خبرم ولی خوب مردم رو الاف میکنن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
برادر Console ، شما چرا به هرکی که خونشون ADSL سرویس نمیدن چرا سری میای SkyFyber داتک و WiMax و پیشنهاد میدی ؟! خوبه میدونی که قیمت های این سرویس ها سر به فلک میکشه. چون Dedicated هست و به خاطر همین هم سرویس های 64 شون حتی بالای 100 هزار تومن ماهی در میاد. تازه یه 300-400 هم همون اول خرج بر میداره. تازه این همه پول برای مثلا سرویس 64 یا 128 که با سرویس های Share شرکت های دیگه نمی تونه برابری کنه. پس بهتره که اینارو پیشنهاد ندی

اون بالا بخون چی نوشتم ، در ضمن خودم از سیاست های شاتل با خبرم ولی خوب مردم رو الاف میکنن

من والا این چند بار آخری فقط پیشنهاد دادم و بیشتر قصد داشتم دوستان در جریان باشن که روی خطشون WiMax عرضه میشه و سماجتی هم نکردم به این که این سرویس رو بگیرن.خودم توی شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنت کار می کردم و کاملا از این قضایا مطلع هستم.

راستی اسمم پدرام هست... :blushing:

سوال : پيش شماره من 8865 هستش چه شركتايي adsl و wireless ميدن؟

شرکت های شاتل،آزاد نت و پارس آنلاین سرویس ADSL میدن به شماره شما.در ضمن داتک،لایزر و باز هم پار آنلاین سرویس Wireless میدن.

با وجود پارس آنلاین و آزاد نت برای ADSL نیازی به چک کردن خدمات Wireless نیست.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آسیا تک رو میرم دنبالش ببینم چه جوریه. ولی فکر کنم گزینه دوم باشه. چون اینا که نمیان سر بزنن که.
پیگیر شاتل هم هستم.
SkyFyber که هزینش فوق العاده بالاست. حالا WiMax یکم پایین تر هست.
ببینم برای گرفتن WiMax امکانات چی میخواد؟ فقط همون مودمی هست که شرکت امانت میده؟ یا آنتنی، چیزی هم باید نصب بشه؟ (آنتن فکر نکنم بخواد چون مگه NLOS (دید غیر مستقیم) نیست؟)
کسی Wimax نداره؟

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
من از یکی از دوستان شنیدم که یکی از کارایی های ADSL2 اینه که اگه دو نفر همون اکانت رو داشته باشند میتونن فایلهای دانلودی یا فایلهای داخل کامپیوترشون رو برا هم بفرستن ( با سرعت بالا ) . ا همچین چیزی امکان داره داخل ایران ؟ اصلا چه طور همچین کاری میشه کرد ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آسیا تک رو میرم دنبالش ببینم چه جوریه. ولی فکر کنم گزینه دوم باشه. چون اینا که نمیان سر بزنن که.
پیگیر شاتل هم هستم.

SkyFyber که هزینش فوق العاده بالاست. حالا WiMax یکم پایین تر هست.
ببینم برای گرفتن WiMax امکانات چی میخواد؟ فقط همون مودمی هست که شرکت امانت میده؟ یا آنتنی، چیزی هم باید نصب بشه؟ (آنتن فکر نکنم بخواد چون مگه NLOS (دید غیر مستقیم) نیست؟)
کسی Wimax نداره؟

فکر نکنم آنتن بخواد بزنی.چون احتمالا از دکل شرکت به مودم شما سرویس ارسال میشه.بقولا امکان داره Point To Point باشه...من خودم زیاد به WiMax وارد نیستم.پیشنهاد می کنم مقاله زیر رو بخونی :

http://www.forum.persianadmins.com/showthread.php?t=3173

دوست ندارم گمراهت کنم.برای پارس آنلاین می دونم دید غیر مستقیم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر