اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
میگم راحی نداره کاری کنی این اینترنت ما کم هزینه بندازه یا اصلا نندازه دیال آپ است

ضمنا فکر دیگه اینترنت مرد همین الان تلویزیون گفت یه تکنولوژی جدید اومده با سرعت 100000000 برابر میتونی دانلود هرچی بخوای بکنب تو 3 ثانیه؟؟؟؟!!!گفت تو 3 ثانیه فیلم 1.5 گیگ را دان میکنه و ضمنا از فیبر نوری خاص استفاده میکنه و اون مشکلاتی که برای اینترنت داره را نداره وهزینه اش هم یکی است

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میگم راحی نداره کاری کنی این اینترنت ما کم هزینه بندازه یا اصلا نندازه دیال آپ است

ضمنا فکر دیگه اینترنت مرد همین الان تلویزیون گفت یه تکنولوژی جدید اومده با سرعت 100000000 برابر میتونی دانلود هرچی بخوای بکنب تو 3 ثانیه؟؟؟؟!!!گفت تو 3 ثانیه فیلم 1.5 گیگ را دان میکنه و ضمنا از فیبر نوری خاص استفاده میکنه و اون مشکلاتی که برای اینترنت داره را نداره وهزینه اش هم یکی است

این اینترنت ها تا برسه ایران ما مردیم تو قبر هم پوسیدیم.

شما اگر می خوای اینترنتت هزینه نندازه یه خرج درست کن و برو یه ADSL با سرعت 64kbps بگیر و استفاده کن.

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
هزینه ی نصبش تقریبا چقدر میشه با مودم و .... ......؟؟؟؟؟
هر برج باید حتما مبلغ خاصی شارژ کنی؟؟
چه جوری است مثل کافی نت مثلا 2 گیگ شارژ میکنی؟؟؟؟
یا نه؟؟؟؟؟
من که میام اینجا بازم از 2 گیگ میره؟؟؟مثلا؟؟؟
آخه سرعت من با مودم الان 52 تا است!!!!
سرعت دانلود با اون مودم 64 چند است؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
هزینه ی نصبش تقریبا چقدر میشه با مودم و .... ......؟؟؟؟؟
هر برج باید حتما مبلغ خاصی شارژ کنی؟؟
چه جوری است مثل کافی نت مثلا 2 گیگ شارژ میکنی؟؟؟؟
یا نه؟؟؟؟؟
من که میام اینجا بازم از 2 گیگ میره؟؟؟مثلا؟؟؟
آخه سرعت من با مودم الان 52 تا است!!!!
سرعت دانلود با اون مودم 64 چند است؟؟؟

5 تا 10 تومان.مودم هم 50 تومان
هر ماه یه میزان تعیین شده باید پرداخت کنید.
محدودیت دانلود داره که وقتی تمام شد با پرداخت پول شارژ می کنید به اندازه دلخواه.
آره اما بسیار کم از محدودیت شما کم میشه.
سرعت دانلود حدودا 7 کیلوبایت هست...

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
سلام
من یه مشکلی دارم که وقتی ADSL درحال کاره به محض اینکه گوشی تلفن برداشته میشه خود به خود اف میکنه میخواستم ببینم مشکل از چیه وچطورباید حلش کرد:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من یه مشکلی دارم که وقتی ADSL درحال کاره به محض اینکه گوشی تلفن برداشته میشه خود به خود اف میکنه میخواستم ببینم مشکل از چیه وچطورباید حلش کرد:confused:

اگر سرعت افت می کنه که طبیعی هست...اما اگر افتش خیلی شدید هست یا کیفیت خط پایین هست یا اسپلیتر مشکل پیدا کرده...

با نرم افزار های دانلود بیشتر میشه مثلا 10 15 را میشه هان ضمنا چقدر هر برج رایجه؟؟؟

با DAP و IDM یه مقدار سرعت بهتر میشه...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با نرم افزار های دانلود بیشتر میشه مثلا 10 15 را میشه هان ضمنا چقدر هر برج رایجه؟؟؟

با 64 ، 10 15 عمرا" نمیشه ! نهایتش همون 8 ایناست. اگر میخوای 15 به بالا دانلود کنی باید 128 بگیری...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اصلا کلا قطع میشه انگار ازبرق بکشی بیرون :confused:

خوب پس به احتمال زیاد کیفیت خطت پایین هست.یعنی یه سیم کشی جدید باید انجام بشه...یه چک کن ببین سیم تلفن کنار سیم برق بوده یا نه ... ;)

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام
این سرویس هاس ART شاتل با توجه به اینکه محدودیت دانلود داره و کیفیتش هم خوبه , فکر می کنید سرعت دانلودش چقدره؟(128 kb)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
این سرویس هاس ART شاتل با توجه به اینکه محدودیت دانلود داره و کیفیتش هم خوبه , فکر می کنید سرعت دانلودش چقدره؟(128 kb)

سرعت دانلودش 12.8 تا 16 کیلوبایت هست.البته در حالت نرمال.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من شنیدم اون ISP هایی که محدودیت ترافیک داره مثل شاتل , سرعتش بالاتره و همچنین کیفیت , این مطلب درسته؟

در ظاهر اینطوری هست.

Shatel و SabaNet با این فرضیه الان کیفیت خیلی مطلوبی دارن.

اما این هم بگم که شرکتی که من ازش سرویس میگیرم توی بوشهر محدودیت دانلود نداره ولی کیفیتش عالی هست.قطعیش فقط زمانی هست که مشکل توی سراسر کشور باشه... شاید توی این چند سال فقط 10-15 مورد قطعی داشتم... این رو بدون اغراق میگم.

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
سلام
جایی اطلاعات پیدا نکردم در این مورد . ببخشید اینجا میپرسم .

یکمی اطلاعات در مورد ADSL2 میخواستم بدونم و این که چه چیزهای بیشتری نسبت به ADSL معمولی داره و کارایی هاش . ;)
ممنون میشم راهنمایی کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر