از کیفیت ارتباط خود با اینترنت آگاه شوید...!!!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
سلام. دوستان من یک سوال داشتم خواهشا هر کس میدونه دریغ نکنه ! یه مدت پیش تو یکی از سایت ها دیدم که با یه نرم افزار خاص میشد هنوز از چیز پی ان استفاده. منظورم پورت پی تی پی و ال تو تی پی هست ! از شانس بد لینکشو گم کردم دقیق یادم نمیاد کجا دیدم ولی مطمئنم ! قبلا هم تو یه فروم دیده بودم که یه چند تا نرم افزار معرفی میکردن که باز میشد وصل بشی ! الان کسی این جا هست که بدونه ! یا اصلا چیزی هست مثل چیز پی ان که همون کار رو انجام بده و کانکت بشه ! از خانواده پراک&&س&*ی نباشه خواهشا از خانواده چیز پی ان باشه ! برای گیم انلاین می خوام ! خواهشا هر کی میدونه تو پیام خصوصی اطلاع بده
تشکر ;)

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام. دوستان من یک سوال داشتم خواهشا هر کس میدونه دریغ نکنه ! یه مدت پیش تو یکی از سایت ها دیدم که با یه نرم افزار خاص میشد هنوز از چیز پی ان استفاده. منظورم پورت پی تی پی و ال تو تی پی هست ! از شانس بد لینکشو گم کردم دقیق یادم نمیاد کجا دیدم ولی مطمئنم ! قبلا هم تو یه فروم دیده بودم که یه چند تا نرم افزار معرفی میکردن که باز میشد وصل بشی ! الان کسی این جا هست که بدونه ! یا اصلا چیزی هست مثل چیز پی ان که همون کار رو انجام بده و کانکت بشه ! از خانواده پراک&&س&*ی نباشه خواهشا از خانواده چیز پی ان باشه ! برای گیم انلاین می خوام ! خواهشا هر کی میدونه تو پیام خصوصی اطلاع بده
تشکر ;)
واقعا فکر میکنی همچین چیزی باشه کسی به اشتراک میذاره؟

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza

این jitter لعنتی خیلی بالاست.. پینگم بد نیست میشه بازی کرد ولی مشکل اصلی که الان وجود داره جیتتر و پاکت لوست هست که اصلا با این وضع نمیشه هیچ کاری کرد..

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
اینو ببین=)) یعنــــــی دیگه اخـــــرشه.!!!

230329430.png

اینو ببین حال کن..!!

2358444110.png

پینگ 0 هم داریم؟

2403089989.png

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
مشکل الان نه جیتر هست و نه پاکت لاست چون واسه من هر بار که تست کردم جیتر کم بوده و پاکت لاست هم از ۵ درصد کمتر بوده ...
صبح ساعت ۶ ۷ صبح خیلی اوضاع بهتره و پرش توش کمه ولی از ساعت ۸:۳۰ به بعد (باقی روز) افتضاح میشه ...

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
مشکل الان نه جیتر هست و نه پاکت لاست چون واسه من هر بار که تست کردم جیتر کم بوده و پاکت لاست هم از ۵ درصد کمتر بوده ...
صبح ساعت ۶ ۷ صبح خیلی اوضاع بهتره و پرش توش کمه ولی از ساعت ۸:۳۰ به بعد (باقی روز) افتضاح میشه ...
من JITTER 1 هست و packet lost صفر اما باز مشکل دارم

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
من یک نکته ای رو مشخص بکنم که بدونید چرا توی تست ها مشکلی نشون نمی ده اما توی بازی شما مشکل دارید

یک ping test یا packet lost test حدود 2 تا 4 ثانیه تقریبا طول می کشه از زمانی که واقعا پکت ها شروع به تبادل می کنن(حالا در اینترفیسی که شما می بینید شاید مثلا 6-7 ثانیه طول بکشه نتایج نمایش داده بشه ، اون به دلیل این که سیستم آماده سازی بشه برای محاسبات و تبادل اطلاعات و ...)
اما سیستمی که ایران پیاده کرده کانکشن ها رو بر روی برخی Port ها و Protocol ها قطع می کنه زمانی بین 30-120 ثانیه ای داره، یعنی به فرض اگر هم قرار باشه بر روی ICMP و شماره پورت 1 که محاسبات Ping روش انجام می شه محدودیتی اعمال شده تست حداقل باید زمان متوسط 120 ثانیه ای رو طی کنه تا خرابی اینترنت ما رو نشون بده، که این مخالف تست های این گونه وب سایت هاست، چون اون ها 4 پکت 64 بایتی رو ارسال می کنند که زمانش به طور قطع کمتر از 5 ثانیه در بدترین حالت می شه، پس مشکلات اینترنت ما رو نشون نمی ده، بماند که بر روی ICMP و پورت 1 هم محدودیتی از سمت زیر ساخت این روز ها اعمال نشده پس 1 روز کامل هم این تست تکرار بشه مشکلات اینترنت ما رو نشون نمی ده چون این سایت ها برای تست کیفیت و سلامت اینترنت هستند و نه مضخرفی که به اسم اینترنت به ما می فروشند اما اینترنت نیست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,061
نام
سهند
81067120.png
2701758428.png
من نفهمیدم قضیه چیه الان ! میرم تو Dota 2 پینگم روی ۲۶۰ تقریبا , Packet Loss هم ۰٪ اما بازم اینقد لگ دارم که نمیتونم بازی کنم ! سرعت دانلودمم روی ۴۰۰kb ! هرچی فک میکنم دلیل این لگ رو نمیفهمم ! کسی میدونه اینبار دیگه چی کار کردن با نتمون ؟!؟!

منم دقیقا همچین مشکلی تو ACIII دارم

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
اصلا تو استیم نمیتونم بازی کنم.....از پینگو اینا هم نیست. مشکل از روز سیاه گیمرهای ایران 14 اردیبهشته.......من 14 اردیبهشت رو عزای عمومی گیمرهای ایران نامگذاری میکنم دوستانی که موافقن لایک کنن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر