از کدام برنامه Download استفاده می کنید

کدام برنامه

• DAP

رای‌ها: 73 29.1%
  • FLASH GET

رای‌ها: 26 10.4%
  • FRESH DOWNLOAD

رای‌ها: 2 0.8%
  • MASS DOWNLOAD

رای‌ها: 6 2.4%
  • IDA&IDM

رای‌ها: 129 51.4%
  • GETRIGHT

رای‌ها: 11 4.4%
  • LeechGet

رای‌ها: 4 1.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    251

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
حالا کدوم بهتره
من که idm و getright زا چک کرد ida هم چک کردم سرعت کانکت به اینترمت من هم 48 تا است اما دانلود با idm تو شب تا 20kb :eek: هم رفت البته تو شب.چند روزه نمیتونم نسخه ی 5.12 idm را کرک کنم؟با هر کرکی؟
از خود سایت دوباره برنامه را دان کردم ولی فایده نداشت چه کار کنم؟

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
راستی مگه دانشکدتون از چه اینترنتی استفاده میکنه ؟؟؟ آخه من تا جاییکه یادمه بالاترین سرعت اینترنت جهان ماله ژاپن بود که 4 مگ بر ثانیه بود !!!!!!

cheesygri
اون 4 گیگ بوده نه مگ:biggrin1: الانم بیشترین سرعت 40 گیگ که برای یه پیرزنه که فقط برای روزنامه خوندن ازش استفاده می کن:(:((ه اونوقت ما یه 128 داریم باهاش فیلم hd هم می خوایم دانلود کنیم:laughing:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سالهاي سال از DAP ، بعد كه آسغال شد تو ورژن هاي جديدش رفتيم تو كار FlashGet واسه يه دو سال، الانم بوش مياد كه قراره خرابش كنن چون 2 ورژن شده، كلاسيك و معمولي.

الان تو كار تست IDM هستم، اگه خوب باشه و رو dial up بهتر جواب بده، بساط كاسه كوزه رو ميبريم اونجا.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سلام میشه یکی به من بگه چه جوری توی idm مثلا 10 تا لینک رپیدشیر رو وارد کنم دیگه دونه دونه نزنم واقعا خسته شدم راستی روش درست کردن تکست فایل هم نمیشه امتحان کردم

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
سلام میشه یکی به من بگه چه جوری توی idm مثلا 10 تا لینک رپیدشیر رو وارد کنم دیگه دونه دونه نزنم واقعا خسته شدم راستی روش درست کردن تکست فایل هم نمیشه امتحان کردم
چرا نمیشه؟!!!
من خودم یه فایل txt درست میکنم بعد همه لینک ها رو تو اون Save میکنم.تو IDM از Task , Import From Text Files رو انتخاب کن...

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
چرا نمیشه؟!!!
من خودم یه فایل txt درست میکنم بعد همه لینک ها رو تو اون Save میکنم.تو IDM از Task , Import From Text Files رو انتخاب کن...

وقتی اینکارو می کنم میان توی لیستم ولی وقتی میدنم استارت شن یه فایل 10 کیلوبایتی میشنو تموم میشن

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
مشکلم حل شد ولی تو این حالت بازم باید دونه دونه یوزرپسورد رپید رو بزنی با حالت معمولی فرق نمی کنه
ببين برو تو تنظيمات قسمت Sites Logins بعدش چيزايی که من پايين نوشتم رو وارد کن به همراه يوزر و پسووردت کارت درست ميشه

*.rapidshare.com

rapidshare.com

www.rapidshare.com

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
خو قبلش تو تنظيمات شما پسوورد و يوزر رو برای سايت رپيد وارد کردی؟؟

نه کجا وارد کنم؟ منهروقت لینکرو کپی می کنم همونجا پسوورد و يوزر رو میدم جای دیگه ای میشه داد که هی نخوایم دونه دونه پسوورد و يوزر بدیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر