از کدام برنامه Download استفاده می کنید

کدام برنامه

• DAP

رای‌ها: 73 29.1%
  • FLASH GET

رای‌ها: 26 10.4%
  • FRESH DOWNLOAD

رای‌ها: 2 0.8%
  • MASS DOWNLOAD

رای‌ها: 6 2.4%
  • IDA&IDM

رای‌ها: 129 51.4%
  • GETRIGHT

رای‌ها: 11 4.4%
  • LeechGet

رای‌ها: 4 1.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    251

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
من توی این مدت خیلی دانلود منیجر عوض کردم ولی هیچی idm نمیشه
البته توی امکانات اضافی به پای دپ نمیرسه ولی دپ بدیش اینه که هم فایل بزرگ رو خراب میکنه هم اینکه خیلی لینک broke میشه و حالتو میگیره
هی باید retry کنی

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
من بیشترین استفاده ای که از اینترنت میکنم دانلوده و بیشترین بازدهی رو هم که توی دانلود منیجر ها دیدم فقط توی Flashget بوده.
idm رو اصلا باهاش حال نمیکنم.وقتی ازش استفاده میکنم احساس میکنم به شعورم توهین شده.البته خیلی دانلود منیجر خوبیه اما من کلا با محیط یه سری نرم افزار ها حال نمیکنم.:p
getright اینقدر ارور میده که دهن آدم سرویس میشه :(.
dap گند میزنه توی لینک ها.مخصوصا برای من که حداقل 800 تا لینک توی دانلود منیجرم هست خیلی سخته استفاده ازش چون اون لینکی که بروک شده دیگه نمیتونم بین 800 تا فایل پیداش کنم :biggrin1:.
mass download & ffreshdownload رو ریز میبینم.به خودم زحمت دانلودشون رو هم نمیدم:cool:.
leechget هم چنگی به دل نمیزنه.
orbit downloader هم مشکلش فقط سرعت پایینشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من یه مدت از IDM استفاده کردم ولی خوشم نیومد دوباره برگشتم سر FlashGet !
مگه چه جوری از رپیدشر دانلود میکنه؟

خب چیزی که من میبینم با اینترنت 512 من با سرعت 55-57 دانلود میکنه ولی همین FlashGet با سرعت 50 تا بیشتر دانلود نمیکنه اگرم بالا بره سریع میاد پایین بر خلاف IDM که سرعت ثابته همیشه!! تست هم کردم سرعت الکی نمینویسه...کلا اهنگم دانلود میکنم از سایتهای دانلود اهنگ با سرعت 55-57 دانلود میکنه...!!
Mass Downloader هم تست کن سرعت اونم خیلی عالیه!

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
freedownloadmanager

چون free هست و امکاناتش عالیه و open source هست و اکاناتی مثل دانلود تورنت و آپلود و دانلود فیلمای youtube و ... رو داره

محیطشم عالیه

freedownloadmanager.org

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خب چیزی که من میبینم با اینترنت 512 من با سرعت 55-57 دانلود میکنه ولی همین FlashGet با سرعت 50 تا بیشتر دانلود نمیکنه اگرم بالا بره سریع میاد پایین بر خلاف IDM که سرعت ثابته همیشه!! تست هم کردم سرعت الکی نمینویسه...کلا اهنگم دانلود میکنم از سایتهای دانلود اهنگ با سرعت 55-57 دانلود میکنه...!!
Mass Downloader هم تست کن سرعت اونم خیلی عالیه!

من 512 داتک دارم باهاش راحت 65/75 ميگيرم... ^^

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
منم داتک دارم اول با flashget می گرفتم از رپپیدشیر سرعتش بالا پایین میشد زیاد جالب نبود
ولی با idm ثابت 31k میگیرم (از روی dumeter) سرعتی که خودش مینویسه دقیق نیست
برای رپیدشیر بهترین IDM
برای تورنت فقط Utorrent

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر