ادامه Red Dead و عرضه نسخه PC بازی GTA V در سال 2014

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Red_Dead_Redemption_art.jpg
درود.

به تازگی شرکت تحقیقاتی حقوق صاحبان سهام Baird پیش بینی کرده است که در سال 2014 شاهد عرضه GTA V بر روی PC و معرفی ادامه ای برای سری Red Dead خواهیم بود.
Take-Two و Rockstar Games میتوانند خودشان را برای عرضه یا معرفی نسخه سوم بازی Red Dead آماده کنند.
"این شرکت تحقیقاتی انتظار دارد که در سال 2014 معرفی و اطلاعیه های مهمی را (در مورد بازی های مربوطه) از روند کار این سازندگان به بیرون منتشر شود تا کمپانی Take-Two بتواند اقدامات لازم را برای صادر کردن دستور نهایی جهت انتشار بازی ها به سهامداران اصلی بدهد."
Colin Sebastian تحلیلگر صنعت بازیهای کامپیوتری نظرش را در این مورد گفته است:
Take-Two کارش رو خوب بلده و بهترین کیفیت ها رو برای کنسول ها و PC به ارمغان میاره، که البته عقیده من این هستش که بیشتر بر روی کنسول های نسل بعد کار خواهند کرد.ما انتظار معرفی های خیلی زیادی رو در سال 2014 از Rockstar Games داریم، مثلا عرضه نسخه PC بازی پرفروش GTA V یا شاید هم برای کنسول های نسل بعد !
حتی بازی Red Dead که ادامه ـش رو حتما در دست ساخت دارن، و چند عنوان دیگه که قطعا برای فروش و رشد کمپانی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
حتی این شرکت پتانسیل خیلی زیادی برای کسب درآمد از طریق عرضه دیجیتالی و قابلیت های آنلاین داره، که باعث رشد قابل توجهی در فروش و سود خالص کمپانی میشه.
او همچنین گفت :
ما انتظار عرضه بازی GTA V بر روی PC رو هم باید داشته باشیم، حتی سایت آمازون هم در قسمت PC نام این بازی رو لیست کرده بود، شاید به نظر شما این سورپرایز بزرگی نباشه ولی قطعا در رشد و سودآوری کمپانی Rockstar Games کمک شایانی خواهد کرد!
همچنین سال 2012 بود که شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه عنوان جدید سری سرخ پوست مرده Red Dead Rebellion خواهد بود.
source

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تنها بازی rockstar که باهاش حل نمی کنم همین red dead هست نه با نسخه ی 1 حال کردم نه با 2 با زامبیش یکمکی حال کردم اما اگه روی pc عرضش کنن همشون از ابتدا تا انتها می رم چون همش یه حسی می گه اگه نری خیلی پشیمون می شی:d

.: RED DEAD :.

کاربر سایت
Jul 27, 2012
47
نام
علی
GTA V برای PC که یه امر طبیعی بود :d زارت و زورت انقدر شایعه ازش اومد دیگه باورم شده بود :d
Red Dead هم قبلاً یه جورای گفته بودن در دست ساخت هست /:) از پسوند رونمایی کنن حل ه ,تا حالا دو تا پسوند شایعه کرده بودن یکیش همین Rebellion بود ,اون یکی هم Redemption II /:)
یعنی میشه راکستار سرش به سنگ بخوره و جان مارستونی که کشت رو به روش خودش :dبرای همیشه زنده و جاویدان کنه :(
من جان مارستون کبیر رو میخوام :x
جان مارسون که دیگه رفته :((
اگه هم برگرده دیگه تخیلی میشه

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
جان مارسون که دیگه رفته :((
اگه هم برگرده دیگه تخیلی میشه
8-| بیخیال دیگه, گذشت بود حالا :d
نه باو ,منظور من این نبود که جان با دعا و تلسم دوباره زندش کنن!
به قول یکی از بچه ها تو صفحه های قبلی میتونن داستان قبل از دنیای Red Dead Redemption رو بسازن
زمانی که جان هنوز به دست دولت آمریکا( ادگار راس) تحدید نشده بود, دورانی که بیل ویلیامسون و داچ و خاویر اسکوئلا از بهترین دوستای جان بودن! زمانی که همه با هم مردم رو تلکه میکردن :d
یا اگر هم نخوان به گذشته برگردن و ادامه اون داستان نشون بدن میتونن مثل نسخه Undead Nightmare خط داستانی رو از قبل Mission آخر ادامه بدن!(قبل از کشته شدن جان)(البته اینطوری حس میکنم به داستان ضربه میخوره :-?)
تا اونجا که یادم هست کسی از داستان نسخه UN ضعفی در این رابطه نگرفته بود!
بازم میگم من وجود جان رو احتمال میدم :d
خودم هم تا قبل شایعات احتمال وجود جان رو تو نسخه های بعدی صفر میدونستم, اما از بعد از این شایعات Redemption 2 و نشون دادن علاقه *R تو شایعات اخیر, این احتمال میدم
بیخیال زیاد جدی نگیر :d

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
865
نام
محسن
نمیدونم چرا گرافیک بازی های راکستار برام خیلی غیر واقعی هست کلا !(به خصوص کاراکترهاش) هر چند RDR واقعا شاهکاری بود تو نسل قبلی ...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
RDR انــــــقدددر خــوب و کامل بود که برا من شخصاً تصورش سخته نسخه بعدیش بتونه مثل قبلیش در اون حد فوق العاده باشه اما تجربه نشون داده همیشه میشه به راکستار و نوآوری هاش اعتماد کرد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
8-| بیخیال دیگه, گذشت بود حالا :d
نه باو ,منظور من این نبود که جان با دعا و تلسم دوباره زندش کنن!
به قول یکی از بچه ها تو صفحه های قبلی میتونن داستان قبل از دنیای Red Dead Redemption رو بسازن
زمانی که جان هنوز به دست دولت آمریکا( ادگار راس) تحدید نشده بود, دورانی که بیل ویلیامسون و داچ و خاویر اسکوئلا از بهترین دوستای جان بودن! زمانی که همه با هم مردم رو تلکه میکردن :d
یا اگر هم نخوان به گذشته برگردن و ادامه اون داستان نشون بدن میتونن مثل نسخه Undead Nightmare خط داستانی رو از قبل Mission آخر ادامه بدن!(قبل از کشته شدن جان)(البته اینطوری حس میکنم به داستان ضربه میخوره :-?)
تا اونجا که یادم هست کسی از داستان نسخه UN ضعفی در این رابطه نگرفته بود!
بازم میگم من وجود جان رو احتمال میدم :d
خودم هم تا قبل شایعات احتمال وجود جان رو تو نسخه های بعدی صفر میدونستم, اما از بعد از این شایعات Redemption 2 و نشون دادن علاقه *R تو شایعات اخیر, این احتمال میدم
بیخیال زیاد جدی نگیر :d
بابا چرا اينقدر شما بر ضد جك مارستون جبهه ميگيريد مگه اون بنده خدا جشه؟ تنها دليل اينكه خيلي با جان حال كرديد بخاطر اينه كه كل بازي رو با اون بوديد و بقولي با اون خاطره داريد با جك هم ميشه تمام اون خاطرات رو از اول ساخت پايان RDR اجازه بازگشتشو نميده اگه به هر روشي برگرده خيلي بيمزه حتي اگه داستان قبل از RDR روايت شه چون شما ميدوني سرنوشت جان چيه.

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
بابا چرا اينقدر شما بر ضد جك مارستون جبهه ميگيريد مگه اون بنده خدا جشه؟ تنها دليل اينكه خيلي با جان حال كرديد بخاطر اينه كه كل بازي رو با اون بوديد و بقولي با اون خاطره داريد با جك هم ميشه تمام اون خاطرات رو از اول ساخت پايان RDR اجازه بازگشتشو نميده اگه به هر روشي برگرده خيلي بيمزه حتي اگه داستان قبل از RDR روايت شه چون شما ميدوني سرنوشت جان چيه.
نسخه UN بابت این قضیه مگه ضربه زده بود به داستان؟!
حرف جک رو اصلاً نزن
جک واقعاً تفلون ه :d هر چی سعی کردم باهاش ارتباط برقرار کنم ,نشد
اگر بخوان ادامه داستان رو با جک بزنن, به نظر من نزنن :d
یه شخصیت و داستان جدید
62830433057083234252.jpg
04605380994089401425.png

فرقشون واقعاً زیاده
نسخه 2 کی اومد که شما باهاش حال نکردی؟
منظور ایشون نسخه Revolver بود
صفحه اول یه سر به پست ه 4 و 5 بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟