ادامه Red Dead و عرضه نسخه PC بازی GTA V در سال 2014

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Red_Dead_Redemption_art.jpg
درود.

به تازگی شرکت تحقیقاتی حقوق صاحبان سهام Baird پیش بینی کرده است که در سال 2014 شاهد عرضه GTA V بر روی PC و معرفی ادامه ای برای سری Red Dead خواهیم بود.
Take-Two و Rockstar Games میتوانند خودشان را برای عرضه یا معرفی نسخه سوم بازی Red Dead آماده کنند.
"این شرکت تحقیقاتی انتظار دارد که در سال 2014 معرفی و اطلاعیه های مهمی را (در مورد بازی های مربوطه) از روند کار این سازندگان به بیرون منتشر شود تا کمپانی Take-Two بتواند اقدامات لازم را برای صادر کردن دستور نهایی جهت انتشار بازی ها به سهامداران اصلی بدهد."
Colin Sebastian تحلیلگر صنعت بازیهای کامپیوتری نظرش را در این مورد گفته است:
Take-Two کارش رو خوب بلده و بهترین کیفیت ها رو برای کنسول ها و PC به ارمغان میاره، که البته عقیده من این هستش که بیشتر بر روی کنسول های نسل بعد کار خواهند کرد.ما انتظار معرفی های خیلی زیادی رو در سال 2014 از Rockstar Games داریم، مثلا عرضه نسخه PC بازی پرفروش GTA V یا شاید هم برای کنسول های نسل بعد !
حتی بازی Red Dead که ادامه ـش رو حتما در دست ساخت دارن، و چند عنوان دیگه که قطعا برای فروش و رشد کمپانی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
حتی این شرکت پتانسیل خیلی زیادی برای کسب درآمد از طریق عرضه دیجیتالی و قابلیت های آنلاین داره، که باعث رشد قابل توجهی در فروش و سود خالص کمپانی میشه.
او همچنین گفت :
ما انتظار عرضه بازی GTA V بر روی PC رو هم باید داشته باشیم، حتی سایت آمازون هم در قسمت PC نام این بازی رو لیست کرده بود، شاید به نظر شما این سورپرایز بزرگی نباشه ولی قطعا در رشد و سودآوری کمپانی Rockstar Games کمک شایانی خواهد کرد!
همچنین سال 2012 بود که شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه عنوان جدید سری سرخ پوست مرده Red Dead Rebellion خواهد بود.
source

آخرین ویرایش:

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
:groupwave:

وای خدا !! رد دد :-*
یعنی یکی از این فنای جان بر کفشم :x

اسب سواریاش معرکه بود :horse:

ولی کاش مارستون باشه !! یجوری زندش کنن
ولی میدونم زنده نمیشه :crying:

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
ایشاالله که زود نسخه ی بعدی رو هم بدن بزنیم بر بدن :D

این صحنه رو که یادتونه؟ :D :crying1::cry:
46547304744299870433.gif

آخرین ویرایش:

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
در مورد داستان و شخصیتش هم بدون شک مثل GTA خواهد بود ، داستان جدید آدم های جدید !!! :D
اما من شک دارم :d
GTA جدا و Red Dead هم جدا, هر گردی که گردو نیست :d
اگه خاطرتون باشه راکستار یه بار گفته بود که از این که ملت انقدر با جان مارستون حال کردن خوشحال ه...
...و از اینکه این بلا رو سر جان آورده, ناراحت!
و جالب کار اینجاست که با اینکه تو بقیه بازی ها نشون میده که چند سال با یک شخصیت هستید ,تا بازی تموم شه اما تو Red Dead خیلی بازی رو کند هم برید ,کل خط داستانی تقریبا تو 100روز تموم میشه!
پس حالا حالا ها میتونه جان باشه!
تازه به جای اینکه Red Dead به GTA بره, میتونه به مکس بره! /:)
البته میدونم مکس مال رمدی بوده /:)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اما من شک دارم :d
GTA جدا و Red Dead هم جدا, هر گردی که گردو نیست :d
اگه خاطرتون باشه راکستار یه بار گفته بود که از این که ملت انقدر با جان مارستون حال کردن خوشحال ه...
...و از اینکه این بلا رو سر جان آورده, ناراحت!
و جالب کار اینجاست که با اینکه تو بقیه بازی ها نشون میده که چند سال با یک شخصیت هستید ,تا بازی تموم شه اما تو Red Dead خیلی بازی رو کند هم برید ,کل خط داستانی تقریبا تو 100روز تموم میشه!
پس حالا حالا ها میتونه جان باشه!
تازه به جای اینکه Red Dead به GTA بره, میتونه به مکس بره! /:)
البته میدونم مکس مال رمدی بوده /:)
شما میتونی به این فکر کنی که جان مارستون تو نسخه ی بعدی هم هست ، ولی اینجوری وقتی بازی اومد فقط خودت اذیت میشی :D
همونجوری که نسخه ی یک و دو یه کاراکتر نداشتن اینجا هم همینه :-"
ایشاالله که زود نسخه ی دوم رو هم بدن بزنیم بر بدن :biggrin1:
دوباره .... 8-| :D

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
شما میتونی به این فکر کنی که جان مارستون تو نسخه ی بعدی هم هست ، ولی اینجوری وقتی بازی اومد فقط خودت اذیت میشی :D
همونجوری که نسخه ی یک و دو یه کاراکتر نداشتن اینجا هم همینه :-"
من گفتم 100% جان مارستون تو نسخه های بعدی هست؟!!!!! :| ,گفتم جان میتونه باشه!
اگه به لینک های پست اول هم بری و تمام شایعاتی که قبل ازش اومده همه با پسوند Redemption یا Redemption 2 خطابش کردن!
اگه RD Redemption 2 نسخه بعدی باشه, یعنی هنوز شک داری که یا خود جان یا پسر جان (جک) شخصیت اصلی هستن؟!
که خوب نسخه اول هم پسوند Revolver داره! پس طبق حرف شما هم بخوام فکر کنم اگه Redemption 2 باشه پس دیگه میتونه یکی از آقایان مارستون باشه!
100% نه ولی احتمالش میدم!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
میتونـن با یه پرکوئل خیلی راحت جان رو برگردونن
مثلا ماجراهای قبل از اومدن جان به بلک واتـر رو تو این شماره بگن :d
در هر صورت بعیده که راکستار همچین کاراکتر خفنی رو کـه ملت این همـه عاشقشن
به این راحتی کنار بذاره !
پ ن : رد ددـه بدون جان مارستن بازی نمیکنیمـ راکستار :| :d

:crying1:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
میتونـن با یه پرکوئل خیلی راحت جان رو برگردونن
مثلا ماجراهای قبل از اومدن جان به بلک واتـر رو تو این شماره بگن :d
در هر صورت بعیده که راکستار همچین کاراکتر خفنی رو کـه ملت این همـه عاشقشن
به این راحتی کنار بذاره !
پ ن : رد ددـه بدون جان مارستن بازی نمیکنیمـ راکستار :| :d

:crying1:

اصلا ردد دد بدون جان مارستن رد دد نیست :((

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
Sequel می‌خوان بسازن واسه RDR؟
به نظر من یه داستان کاملاً جدید با کرکترهای جدید بهترین کارِ ممکنه. RDR به بهترین شکل ممکن تموم شد.

ضایع‌ترین حرکت ممکن هم اینه که پسرش کرکتر اصلی باشه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
همین جان مارستون رو اگه راکستار برگردونه باز از همینا یک عده پیدا میشن میگن چرا اینقدر تخیلی و ... :|
راکستار سلطان بازی سازیه شک نکنید اگه بازی داستان و شخصیتای جدید هم داشته باشه مثل نسخه قبل عالی از آب در میاد :)

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
نه دیگه جان مارستون باید با همون خاطرات خوب تو ذهن ما بمونه
بهتره یه شخصیت جدید وارد میدون بشه راک استار هم نشون داده که تو طراحی شخصیت های جدید واقعا استاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر