ادامه Red Dead و عرضه نسخه PC بازی GTA V در سال 2014

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Red_Dead_Redemption_art.jpg
درود.

به تازگی شرکت تحقیقاتی حقوق صاحبان سهام Baird پیش بینی کرده است که در سال 2014 شاهد عرضه GTA V بر روی PC و معرفی ادامه ای برای سری Red Dead خواهیم بود.
Take-Two و Rockstar Games میتوانند خودشان را برای عرضه یا معرفی نسخه سوم بازی Red Dead آماده کنند.
"این شرکت تحقیقاتی انتظار دارد که در سال 2014 معرفی و اطلاعیه های مهمی را (در مورد بازی های مربوطه) از روند کار این سازندگان به بیرون منتشر شود تا کمپانی Take-Two بتواند اقدامات لازم را برای صادر کردن دستور نهایی جهت انتشار بازی ها به سهامداران اصلی بدهد."
Colin Sebastian تحلیلگر صنعت بازیهای کامپیوتری نظرش را در این مورد گفته است:
Take-Two کارش رو خوب بلده و بهترین کیفیت ها رو برای کنسول ها و PC به ارمغان میاره، که البته عقیده من این هستش که بیشتر بر روی کنسول های نسل بعد کار خواهند کرد.ما انتظار معرفی های خیلی زیادی رو در سال 2014 از Rockstar Games داریم، مثلا عرضه نسخه PC بازی پرفروش GTA V یا شاید هم برای کنسول های نسل بعد !
حتی بازی Red Dead که ادامه ـش رو حتما در دست ساخت دارن، و چند عنوان دیگه که قطعا برای فروش و رشد کمپانی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
حتی این شرکت پتانسیل خیلی زیادی برای کسب درآمد از طریق عرضه دیجیتالی و قابلیت های آنلاین داره، که باعث رشد قابل توجهی در فروش و سود خالص کمپانی میشه.
او همچنین گفت :
ما انتظار عرضه بازی GTA V بر روی PC رو هم باید داشته باشیم، حتی سایت آمازون هم در قسمت PC نام این بازی رو لیست کرده بود، شاید به نظر شما این سورپرایز بزرگی نباشه ولی قطعا در رشد و سودآوری کمپانی Rockstar Games کمک شایانی خواهد کرد!
همچنین سال 2012 بود که شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه عنوان جدید سری سرخ پوست مرده Red Dead Rebellion خواهد بود.
source

آخرین ویرایش:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
همه کمپانی ها یواش یواش دارن به راه راست هدایت میشن من جمله نامکو و ...
ولی *R همچنان آبش با PC تو یه جوب نمیره.:|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,619
نام
حسین
GTA کیلو چنده (در حال حاضر البته :D)،رد دد:crying1:
من برم نذری بدم

Take-Two و Rockstar Games میتوانند خودشان را برای عرضه یا معرفی نسخه سوم بازی Red Dead آماده کنند.
لول اون dlcرو هم یه نسخه حساب کردن؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,619
نام
حسین
نسخه اول بازی !
256px-Red_Dead_Revolver_Coverart.jpg

نچ.
Red dead Revolver رو حساب نمی کنی؟ :d

نه به DLC ربط نداره ، بازی 2 نسخه اصلی داره
Red Dead Revolver
Red Dead Redemption​

اصلا نمیدونستم وجود خارجی داره :D
ارزش داره برم دنبالش؟
اپدیت:تکسچر ها تو حلقم حوصله ندارم برم دنبالش:D
ps2_red_dead_revolver_5_screen-other.jpg

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
GTA V برای PC که یه امر طبیعی بود :d زارت و زورت انقدر شایعه ازش اومد دیگه باورم شده بود :d
Red Dead هم قبلاً یه جورای گفته بودن در دست ساخت هست /:) از پسوند رونمایی کنن حل ه ,تا حالا دو تا پسوند شایعه کرده بودن یکیش همین Rebellion بود ,اون یکی هم Redemption II /:)
یعنی میشه راکستار سرش به سنگ بخوره و جان مارستونی که کشت رو به روش خودش :dبرای همیشه زنده و جاویدان کنه :(
من جان مارستون کبیر رو میخوام :x

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خدا کنخ با پسر جان مارستون نباشه ، اصلا به دلم نشست ، پسر کو دارد ، نشان از پدر !!؟ ابهت و زمختی صورت پدر کجا و مسر کجا ؟ . ترجیح میدم یک کاراکتر جدید باشه ، مثل جان مارستون اقای خاص .:x

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به نظرم زمانی که اومد بهترین بازی وسترن ساخته شده تا زمان خودش بود . شوتینگ و گانپلیش هنوز به نظرم استثناییه .
حتی RD Redemption هم به خوبی این بازی نیست
90122794325300454015.jpg
:crying1: :love:
در مورد RDR هم که خودِ بر و بکس *R گفته بودن این بازی براشون دیگه یه فرانچایز مهمه و مثل GTA ادامه اش میدن ، دیگه کاراگاه بازی نمیخواد که :-/ :D
در مورد داستان و شخصیتش هم بدون شک مثل GTA خواهد بود ، داستان جدید آدم های جدید !!! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر