اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
سرعت از 450k شد4k. بعد از چندساعت بلاخره درست شد .
اما پینگ نوسانات خاص خودشو داره
بحث سرعت دانلود نیست.. 400 k ماله dial up کشورهای پیشرفته هم نیست که ما داریم بهش ذوق میکنیم!!!!
الان بحث نوسانات بازی هاس.. که مدام قطع و وصل میشه!! یهو بیان بگن حق ندارین بازی انلاین بکنین چون ازش لذت میبرین!!!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دیگه خیلی بعیده که این مشکل پورت upd درست شه چون این کار رو دارن برای از کار انداختن چیز شکن ها انجام میدن .... عملا دیگه باید با گیم انلاین خداحافظی کرد.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دیگه خیلی بعیده که این مشکل پورت upd درست شه چون این کار رو دارن برای از کار انداختن چیز شکن ها انجام میدن .... عملا دیگه باید با گیم انلاین خداحافظی کرد.

نه بابا این حرفا چیه تا انتخابات بعدی دیگه خراب نمیکنن دوستان پرسیدم :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اولا بچه جان مراقب حرف زدنت باش .
آخه ساده لوحی دیگه اینقدر ساده ای که فک میکنی الان بت اطلاعاتی داده که خیلی مخفیانست و تو فقط میدونی و...
من خودم تو فامیل یکی از این آدمایی که تو میگی هست ولی نه تو زمینه اینترنت .
هر وقت ازش سوال میپرسیم چرا این طوره چرا اونطوره قشنگ توضیح میده ! ولی نه اون اصل موضوع رو یه چیزایی که معلومه رو یکم چاشنی میده بهش میده خوردت که فک کنی عجب دمش گرم چه چیزایی میگه این خوب اینم تو کاره دیگه موصقه !
نخیر این فقط میاد مثلا میگه که چرا امروز داشتن فلان خیابون رو میکندن نمیاد بگه که دلیل اصلی فلان کار چیه همینطور یه چی میگه که عیانه و شاید نیم پله زیرشم یه کوچولو نشونت بده .
آخه اگه میخواست به 4 تا مثله من و تو بگن که دارن چیکار میکنند که دو روزه نظامشون پاشیده بود و همه چی شیر تو شیر میشد.
امثال تو فقط ظاهر کارو میبینند اونطرف رو نمیبینی که یه سری کارا و کنترل نت رو به خاطر اونور آبایا میکنند که با فول تکنولوژی نشستن تا نظام رو از دست اینا بگیرن اینا هم که خر نیستن. برادرا و یه سری چیزا فقط ظاهر کاره که من و تو رو گول بزنند و سرمون رو بند کنند;)
در کل یه جنگ بین نظام اونا نظام ما که دودش فقط تو چشه مردم ما میره و بس.
فکر کردی نت ملی و هاست داخلی و ... برا چیه ؟ برا اینه که دیگه همه چی تمامن دست خودشون باشه و کسی نفهمه که اینا دارن چیکار میکنند . همین یه اف بوک داره سنگ میندازه توکارشون چون باعث میشه مردم بفهمن سریع کجا چی میشه.
به غیر از یه سری گیمر دیگه کی تو این مملکت میدونه این مشکل رو ؟؟
دوستان بزارن لا اقل این دوستمون اینو بخونه بفهمه بعد اگه خواستین پاک کنید!

فقط میتونم بگم، تو اینن مملکت همه راحتن هر طور دوست دارن فکر کنن! شما هم هر طور دوست داری فکر کن! کسی جلوتو نگرفته!
خوش باشی.....

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شاتل تهران.
مشکل کاملا حل شده است.
دیشب با کریو 11 گیگابایت دانلود رایگان انجام دادم بدون مشکل و همینطور بازی Dota 2 هم مشکلی نداشت.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
ما که مشکلمون همچنان برقراره
احتمالا دیگه مشکل از شرکت اینترنتی و سرویس دهنده شهر شماست چون من با بیشتر بچه ها که صحبت کردم در بازی های مختلف مشکلی ندارند.
شما توی چه بازی آنلاینی مشکل دارید ؟؟؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,785
نام
فرشید
بنده هم چند روزی هست که دیگه مشکل ندارم.
اما از دوستان می خوام که مانند قبل اگر مشکل دارن اینجا بازگو کنن.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اهواز مخابرات / وایمکس ایرانسل داغون داغون یعنی همچین چیزی ندیده بودم توی Xone هزار و یک ارور میده توی پارتی نمیشه صحبت کرد وارد بازی ها نمیشه همش هنگ میکنه نیم ساعت طول میکشه تا داشبورد رو بالا بیاره و .... در کل خاک توی سرشون بکنن حسابی گند زدن توش

95324241137716036316.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر