آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
سلام . ممنون بابت تاپيک . من مراحل رو رفتم و بازي رو هم اجرا کردم . راستش فقط اين شبيه ساز رو براي Mortal Kombat Armageddon مي خواستم . اين بازي رو هم اجرا کردم . ولي خيلي کنده . وقتي مي خواد بگه Round 1 Fight اون قدر کش ميده که حدود 10 ثانيه طول مي کشه . (از کندي پايين) هنگام اجرا فريم به 15 مي رسه . فکر نکنم اين قدر کندي معقول باشه . چون سيستمم اين قدرها هم ضعيف نيست . يعني با کارتي که بشه Stranglehold و Gears of War رو به صورت خيلي خوب اجرا کرد نشه کومبات بازي کرد ؟

سلام شما نوع سیتمت چیه و تنظیماتت رو هم بگو و اخرین ورژن رو حتما دان کن و dx9 ورژن اگوست رو هم باید دان کنی برای اینکه فریم بگیری باید اینارو داشته باشی و سعی کن netframewrok 3.5 رو هم دان کنی ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
kolange_edalat2001
سلام دوست عزیز عاشقتم شما منو موتاد PCSX کردی و حالا دیگه تقریبا حرفه ای شدم اما مثل بقیه منم تو قسمت اطلس GOW2 گیر کردم لطفا تلاشتو بکن ببین هیچ راهی نداره بدون خریدن DVD بشه ردش کرد من میقین دارم تو میتونی پسر یا علی

مرسی رفیق لطف داری ولی باور کن من سعی کردم من اصلا دستم به این بازی نخورد و اگه بازی کردم به خاطر بجها بود چند نفر از بچها تونستن ردش کنن میگم بیان کمکت کنن ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
تو فروم pcsx2 هم اکثرا مي گفتن خيلي سرعت پايينه . هميشه MKA همين جوري بوده و خواهد بود . Just stick to your PS2 . ولي تو سايت pcsx2 در قسمت compability نوشته MKA کاملا playable هست تو 0.96

بازی رو تست نکردم ولی پیشنهاد میکنم از ورژنهای قدیمی تر برنامه استفاده کنی مثل x3 و یا قدیمی تر چون سرعت بیشتری میدن :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
RUN شدن ورژن جدید PCSX2 9.7 1824

خوب بلاخره این ورژن PCSX2 9.7 1824 هم درست شد و من تونستن بازیهارو باهاش ران کنم کسایی که مشکل دارن بگن تا رفع کنیم چندتا نکته ریز داره :biggrin1:

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
سلام شما نوع سیتمت چیه و تنظیماتت رو هم بگو و اخرین ورژن رو حتما دان کن و dx9 ورژن اگوست رو هم باید دان کنی برای اینکه فریم بگیری باید اینارو داشته باشی و سعی کن netframewrok 3.5 رو هم دان کنی ;)

نوع سيستمم :
CPU : T3400 2.1 GHz
Graphic : ATI 3470 HD 1GB
Ram : 2GB
H.D.D : 250 GB :biggrin1:
جديدترين Build رو دان کردم . فقط يه بايوس دارم و اون هم به قول شما جديدترينشه . DirectX هم مال May 2009 رو دان کردم . netframework 3.5 هم دارم .

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
جناب B A T I S T A بلاخره این سیو مرحله اول بازی خدای جنگ 1 رو زحمتشو میکشین یا نه ...توی این سیوی که آپ کرده بودین که نبود مثه اینکه!!! احتیاج مبرم دارم بهش...
اون که گذاشتم خدای جنگ 2 بود که دوستان خواسته بودن
بریا شما هم توی پست قبلی گفتم راهی نداری جز با سی دی اصل بازی کنی این 2 بازی رو که گیر نکنه

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
خوب بلاخره این ورژن PCSX2 9.7 1824 هم درست شد و من تونستن بازیهارو باهاش ران کنم کسایی که مشکل دارن بگن تا رفع کنیم چندتا نکته ریز داره :biggrin1:
لينك دانلود هم بذار ممنون فرهاد جان اموزش يادت نره فدات بشم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
نوع سيستمم :
CPU : T3400 2.1 GHz
Graphic : ATI 3470 HD 1GB
Ram : 2GB
H.D.D : 250 GB :biggrin1:
جديدترين Build رو دان کردم . فقط يه بايوس دارم و اون هم به قول شما جديدترينشه . DirectX هم مال May 2009 رو دان کردم . netframework 3.5 هم دارم .

من گفتم dx9 ورژن اگوست چرا اون و دان کرددی به هر حال پلاگین نداری یعنی ؟

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
سلام دوستان خبری از gow2 نشد ما همچنان خماریم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
اموزش راه اندازی pcsx2 9.7

سلام به دوستان تو این ورژن جدید که با dx9 اگوست سازگاری شده شما میتونید به دو طریق این برنامرو نصب کنید و قتی که میخوایید برنامرو extract کنید از شما دو تا سوال یکی اینکه برنامرو در جایی خودش میگه بریزم یا شما انتخاب میکنید
نکته: اگه اولی رو بگید در جایی که خودش میگه میریزه در c:\documenvt and setting و این به نظر خوب هست برای کسایی که DX9 ورژن اگوست رو دان کرده باشن و گرنه بدرد نمیخوره و به شما هر دقیق ارور میده پس اگه DX9 اگوست رو نداری به طریق زیر برو ;)

اول اینکه برنامرو جایی بریزید که PCSX2 9.6 هست در اونجا برنامرو EXTRACT کنید گزینه دوم رو انتخاب کنید این کار برنامه به طور اتومات از پلاگینهای قبلی شما استفاده میکنه بعد از شما میخواد نوع BIOS رو انتخاب کنید اینجا تموم شد

حالا روی شبیه ساز کلیک کنید و برید تو قسمت CONFIG و گزینه General Setting رو انتخاب کنید این صفحه جلوی شما میاد

pcsx2_97_config.JPG

در موقعه انتخاب پلاگینها به اعداد جلوی اونها توجه کنید و هر کدوم بیشتر بود رو انتخاب کنید چون جدیدتر هست برای تغییر بایوس هم به همون قسمتGeneral Setting برید و بایوس رو خواستید تغییر بدید تنظیماتشون مثل قبل هست بازیتون رو از هر طریق که اجرا میکنید پلاینش رو انتخاب کنید

در مورد speed hack هم به این صورت بقیه موارد default باشن

Speed_Hack_97.JPG

خوب حالا بازیتون رو از طریق پلاگینش وقتی انتخاب کردید به گزینه boot برید و گزینه اولی RUN CDVD رو بزنید بازی اجرا میشه
نکته : این برنامه اول بایوس رو میخونه بعد بازی رو میاره وقتی ارم PLAY STATION اومد باید بازی رو بیاره در غیر اینصورت راه رو بد رفتید
نکته تو قسمت BOOT گزینه هست به نام SELECT CDVD SOURCE که باید روی دومی باشه PLUGIN شما میتونید از همین جا هم مثل قبل بازیتون رو مستقیم بیارید به قسمت پایین برید ISO BROWERS بایزتون رو ران کنید در هر صورت باید RUN CDVD رو بزنید

موفق باشید باز هم میگم این برنامه هنوز ناقصه و بعضی از قسمتهاش کار نمیکنه ;)

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
من گفتم dx9 ورژن اگوست چرا اون و دان کرددی به هر حال پلاگین نداری یعنی ؟

نه الان هيچ کاري نکردم . اينا رو از قبل داشتم . منظور اينکه قبل از اينکه شما بگين دايرکس آگوست رو لازم دارم من مال مي رو دانلود و نصب کرده بودم .
يعني اگه اين قدر به دايرکس نياز هست بايد تو ويستا به بهترين شکل اجرا بشه ؟
راستي مگه بدون پلاگين مي شه ؟ منظورتون چي بود ؟

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
ممنون اما یه سوال این اصلا مموری کارت رو میخونه:confused:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
نه الان هيچ کاري نکردم . اينا رو از قبل داشتم . منظور اينکه قبل از اينکه شما بگين دايرکس آگوست رو لازم دارم من مال مي رو دانلود و نصب کرده بودم .
يعني اگه اين قدر به دايرکس نياز هست بايد تو ويستا به بهترين شکل اجرا بشه ؟
راستي مگه بدون پلاگين مي شه ؟ منظورتون چي بود ؟

معلومه که بدون پلاگین نمیشه بازی کرد شما گفتی من پلاگین ندارم به خاطر این بله به dx نیاز هست چون پلاگینهای جدید رو باید با اون کار کنی بل ویستا کار نکردم ولی اگه dx10 داری خوه توش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر