آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
معلومه که بدون پلاگین نمیشه بازی کرد شما گفتی من پلاگین ندارم به خاطر این بله به dx نیاز هست چون پلاگینهای جدید رو باید با اون کار کنی بل ویستا کار نکردم ولی اگه dx10 داری خوه توش

من کي گفتم پلاگين ندارم ؟ :confused:
بدون پلاگين اصلا بازي رو اجرا نمي کنه . من ميگم اجرا مي کنه ولي فريمش پايينه .

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
سلام دوستان کسی بازی sonic رو آورده ؟

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
يه سوال؟

من يه ديسك ps2 دارم كه تو ps2 اجرا ميشه اما وقتي تو dvd rom كامپيوتر ميزارم تا با اين شبيه ساز اجرا كنم، كامپيوتر ديسك رو نميخونه، چيزي لود نميكنه، مشكل كار كجاست؟ ديسك هم اورجينال هست، نميشه گفت مشكل از رايته. آيا راه حلي براي خوندت ديسك هاي ps2 تو pc هست؟ انگار هيچي تو ديسك رايت نشده مثه dvd خام ميمونه.

يه سوال ديگه: اينكه براي آپديت كردن DirectX بايد حتما اون 100 مگابايت رو دانلود كنيم؟ راهي نداره تا فقط فايل هاي جديد جايگزين بشه؟

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
من يه ديسك ps2 دارم كه تو ps2 اجرا ميشه اما وقتي تو dvd rom كامپيوتر ميزارم تا با اين شبيه ساز اجرا كنم، كامپيوتر ديسك رو نميخونه، چيزي لود نميكنه، مشكل كار كجاست؟ ديسك هم اورجينال هست، نميشه گفت مشكل از رايته. آيا راه حلي براي خوندت ديسك هاي ps2 تو pc هست؟ انگار هيچي تو ديسك رايت نشده مثه dvd خام ميمونه.

يه سوال ديگه: اينكه براي آپديت كردن DirectX بايد حتما اون 100 مگابايت رو دانلود كنيم؟ راهي نداره تا فقط فايل هاي جديد جايگزين بشه؟
درمورد سوال اولت هرموقع برای من این مشکل پیش میاد 2تا کار انجام میدم حل میشه
1)یه ریسیت میکنم درست میشه](البته اکثرا درست نمیشه)
2)dvd رو میزارم تو dvd rom مثل همیشه میگه دیسک خالیه اما با کمال تعجب میرم سراغ ultra iso واز همون dvd که خالیه image میگیرم(همیشه جواب میده)

سوال دومتو بلد نیستم

makmak

کاربر سایت
Sep 15, 2009
9
من حمه کارا انجام دادم ولی بازم مشکل حست توبازی nfs carbon این پیام میده
(EE) Tlb Miss, addr=0x28 [load]
(EE) PC: 0x004fcf40 Cycle: 0xc5207aaa
مشکل چی؟
یا سوال دیگه بازیgowبا این سیستم چندفریم میده
cpu:AMD DualCore3800+
ram:2G
Graphic:7300 GT
vista
pcsx2-r1736
GSdx-SSE2-r1650
توبازی بده چند دقیقه برنامه کار میکنه اما هیچ تکون نمیخوره چرا؟
خیلی زیاد شد مرسی اگه میشه کمکم کنین

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
نه لازم نیست. با DirectX 9.0 Web setup برو. یعنی:

توی خیلی از dvd بازی های pc (اگه جدید باشه بهتر که کمتر مجبور باشی از تو نت آپدیت کنی) DirectX رو پیدا می کنی. اول این رو نصب کن.

بعدا با یک فایل dxwebsetup.exe که بگردی سریع پیدا می کنی و فقط 295kb هست رو دانلود کن.

وصل شو نت و DirectX رو با یه مقدار کمی تا آخرین ورژن آپدیت کن.

اگه ناراحت نمیشی makmak عزیز:
بازی های ریسینگ خوب روی نرم افزار جواب نمیده و نسخه pc این بازی که هست. اونو بخر بازی کن. چه کاریه ؟؟؟!!

آخرین ویرایش:

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
درمورد سوال اولت هرموقع برای من این مشکل پیش میاد 2تا کار انجام میدم حل میشه
1)یه ریسیت میکنم درست میشه](البته اکثرا درست نمیشه)
2)dvd رو میزارم تو dvd rom مثل همیشه میگه دیسک خالیه اما با کمال تعجب میرم سراغ ultra iso واز همون dvd که خالیه image میگیرم(همیشه جواب میده)

سوال دومتو بلد نیستم

سلام ممنون از راهنمائيت دوست عزيز.
من خودم اينكارو سر يك ديست Wii انجام دادم با نرم افزار Power ISO جواب داد، اما براي Ps2 جواب نداد، حالا اين نرم افزاري كه شما گفتيد رو گير ميارم شايد با اون شد. ممنون از لطفت دوست عزير :smile:

نه لازم نیست. با DirectX 9.0 Web setup برو. یعنی:

توی خیلی از dvd بازی های pc (اگه جدید باشه بهتر که کمتر مجبور باشی از تو نت آپدیت کنی) DirectX رو پیدا می کنی. اول این رو نصب کن.

بعدا با یک فایل dxwebsetup.exe که بگردی سریع پیدا می کنی و فقط 295kb هست رو دانلود کن.

وصل شو نت و DirectX رو با یه مقدار کمی تا آخرین ورژن آپدیت کن.

آهان بله متوجه شدم، الان مال من 9 هست، اگر بتونم اون فايلي كه گفتيد رو پيدا كنم كارم راحت ميشه. تشكر از شما دوست عزيز از راهنمايي مفيدتون.

makmak

کاربر سایت
Sep 15, 2009
9
اگه ناراحت نمیشی makmak عزیز:
بازی های ریسینگ خوب روی نرم افزار جواب نمیده و نسخه pc این بازی که هست. اونو بخر بازی کن. چه کاریه ؟؟؟!!
سلام مرسی نه عزیز ناراحت نمیشم
اره اما بیشتر علت اون پیام که میدرو میخاستم مرسی
راستی gow ورژن usاما برنامه پشت سحنه بازی کار میکنه اما کاراکترا اسلا کار نمیکنن مشکل کجاست؟:confused::confused:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
(EE) Tlb Miss, addr=0x28 [load]
(EE) PC: 0x004fcf40 Cycle: 0xc5207aaa
مشکل چی؟
یا سوال دیگه بازیgowبا این سیستم چندفریم میده
cpu:AMD DualCore3800+
ram:2G
Graphic:7300 GT
vista
pcsx2-r1736
GSdx-SSE2-r1650
توبازی بده چند دقیقه برنامه کار میکنه اما هیچ تکون نمیخوره چرا؟
خیلی زیاد شد مرسی اگه میشه کمکم کنین

با این سیستم من هم زمانی مشابهش رو داشتم شما باید بالای 40 فریم بگیری یا کامل با ورژن جدید در مورد اون ارور تو ورژن جدید این مشکل میاد از ورژن قبلی استفاده کن درسن میشه اگه بازی های racing میخوای بکنی مثل GT و غیره از ورژنهای قدیمی استفاده کن که سرعت بیشتری میده مثل X3 و یا DEV ها

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
PCSX2 Beta 1888 zipped (20 September 2009) Advanced users only!

سلام به دوستان این ورژن جدید PCSX2 9.7 هست که بعد از ورژن 1736 اومد که میتونید دان کنید در زیر :p
pcsx2-beta-1888.7z

این هم از پلاگینهاش هست ;)

Plugins-19-September-2009.7z

در صفحه اول هم موجوده

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
سلام به آقا فرهاد دوست عزيز:love: خسته نباشي بابت تاپيك خوبت:biggrin1:
مي خواستم اگه مي شه بگي كه بايد چه چيزهايي رو دانلود بكنم تا بشه بازي هاي پلي استيشن 2 رو اجرا بكنه؟
همونايي كه توي صفحه ي اول گذاشتي؟ آپديتي چيزي نداره؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر