آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
اینم ورژن جدید GSDX 1763 دان کنید از ریر ;)

و اینم ورژن جدید پلاگین ZZOGL هست یا همون ورژن جدید ZEROGS

ZZOgl-r179

rahatarin

کاربر سایت
Jun 17, 2006
32
از دوستان یه نفر لطف کنه فایل سیو اولین مرحله ی god of war 1 رو ( اولین سیو پوینت کل بازی) به من هم بده چون بازی من بعد از اجرای دموی ابتدایی بازی هنگ میکنه ...فرمتش هم اگه میشه ps2 باشه ...ممنون

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
نسبت به قبلی بهتر شده باید DX9 AUGUEST رو دان کنی تا پلاگینهای جدیدش بیاد میشه با ZZOGL و ZERGS بازی هارو ران کرد
بله این نسخه رو باید صبر کرد تا ببینیم با پلاگین جدید چطور هست و چه تفاوتی میکنه با ورژن های قبلی بعد از کار با دایرکتس جدید

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
[/SPOILER]

رضا جان دستت درد نکنه بابت لیستها بچه هر کی از این بازیهارو خواست به رضا جان (batista) پیام بده اونایی که بازیهارو میخوان تا مشکلشون حل بشه رضا جا سبک rpg اصل نداری تو دستو بالت :biggrin1:
فعلا نه فرهاد جان اشالا میرسه دستم:blushing:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
از دوستان یه نفر لطف کنه فایل سیو اولین مرحله ی god of war 1 رو ( اولین سیو پوینت کل بازی) به من هم بده چون بازی من بعد از اجرای دموی ابتدایی بازی هنگ میکنه ...فرمتش هم اگه میشه ps2 باشه ...ممنون
دوستان قرار شد سوال تکراری نپرسید
برای مشکل مه بازی gow که معلوم شد و همه چیز رو گفتم
و gow 1 مشکل هنگ در بازی رو نداره اگه از دیسک اصلی و خوب استفاده کنیدبرای gow2 هم همین طور
پس اگر میبینید بازیتون توی دمو هنگ میکنه بدونید که مشکل ازدی وی دی بازیتون هست نه برنامه و نه تنظیمات
پست صفحه قبل رو که در این باره کامل گفتم رو بخونید
شما برین به سایت من و تو اونجا لیست بازی ها مثه god of war 1.2 ,...........هست که میتونید برین و حالشو ببرید

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
سلام دوستان عزیز و گیمر ها علاقه مند به پلی 2وپلی 1
در مورد بازی

god of war 1.2
کامل توضیح براتون دادم و خودتون در جریان هستی که خوب بازی 1 مشکل مه داره و راهش رو گفتم و بازی 2 هم که میدونید توی دموی بازی در قسمت های مختلف بازی گیر میکنه و بازی هنگ میکنه وتوی سایت اصلی برنامه
pcsx2
هم که نشونتون دادم با پچ هم نمیشه رد کرد و نمیتونید با دی وی های
ntce
بازی رو تموم کنید که تصاویرشم گذاشتم براتون
وتوی همین جا و بار ها اساتید عزیز مثه فرهاد و
squll hesam...
...تنوی این زمینه کار کردیم گفتیم که این بازی باید ورژن پال و اصلی دی و ی دی 5 کار کرد که من بعد از کلی تلاش و امتحان کردن چنتا دیسک اسن بازی گیر اوردم بازی رو از سری اول این بازی تقریبا مال 3 سال پیش هست که اورجینال هست و تست کردم تمام دمو و قسمت های بازی و اجرا میشه و راحت میتونید بدون هیچ مشکل و دردسری بازی رو تموم کنید چون این بازی های جدید که الان توی بازار هست و بیشتر ما داریم ازشون استفاده میکنیم کلی دست کاری شدن روی خود پلی 2 هم گیر میکنن چه برسه به پی سی
و مثه ورژن های اولیه بازی که چند سال پیش تازه اومده بود و بازی ها اگه یادتون باشه گرون بودن و به همین راحتی گیر نمیومدن و همین در واقع این بازی های رایتی جیدید که الان برای پلی 2 زیاد شده دلیل مشکل هستن پس بتون توصیه میکنم با ورژن های خوب کار کنید تا این مشکلات هم خیلی کمتر بشه
حالا من الان لیست کامل بازی های پلی2 رو که خودمم هم تستشون کردم و با همین نرم افزار شبیه ساز روی پی سی اجرا کردم و شما میتونید از اونا لذت ببرید و جز بهترین بازی های پای 2 هستند که قابل اجرا هستند روی پی سی میتونی بازی کنید رو میزارم که هر کدوم روی دی وی دی با قیمت 1000 تومان میتونید خریداری کنید که فقط قیمت بازی گاد آف وار 2 رو 2000 تومان زدم چون خیلی گشتم و این ورژن رو پیدا کردم
بازی های پلی استیشن 2
god of war2 2000 toman
god of war 1 1000 toman
fifa street 2
devil may cry3
mgs3
final fight
crash twinsanity
crash of teh titans
prince of persia
tna
ace combat4
gta5
brother in arms
nba2008
medal of honor european assault
medal of honor rising sun
fainal fantasy dirge of cerberus
yakusa
death by degrees
moto gp4
fight night
area 51
twisted metal
onimusha2.3
lethal skies
max payne
bully
warriors2
hitman blood money
arcena heart
i mars
sobasa فوتبالست های
street fighters
alien hominid
rrکشتی کج زنان

بازی های پلی استیشن
1

پپسی من pepsi man
فوتبالیست ها sobasa
ninja
crisisbeat
fighting force
جنگ خلیج
ace combat
dino crisis1.2
medal of honor 1.2

این فعلا یه لیست از بازی های خوب و معروف که فعلا دارم میزارم براتون که هر کدوم خواستید رو بگید که یه سری دیگه هم بزودی لیستشو میزارم
بازيهاي سوني 2 كه گذاشتي همش اصل هستند نحوه خريد ان

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
اینم سیو بازی براتون دقیقا بعد از اطلس و بعد از خواهران براتون سیو کردم مموری گذاشتم
http://reza-batista.persiangig.com
ولی خوب توصیه بتون میکنم برید و اصل بازی رو گیر بیارید چون این قسمت ها که گیر میکنه از ویدیو های و دمو های اصلی و اساسی بازی هستن که خیلی مهمه برای اونایی که توی جریان بازی هستن و در واقع اگر نبینین قسمت اساسی بازی رو از دست میدین , و جیگ بزرگ بین خدایان و تایتان ها رو نشون میده که چطور اطلس رو اسیر میکنن و.....

بازيهاي سوني 2 كه گذاشتي همش اصل هستند نحوه خريد ان

شرایط خرید هم توی سایتم گفتم

rahatarin

کاربر سایت
Jun 17, 2006
32
جناب B A T I S T A بلاخره این سیو مرحله اول بازی خدای جنگ 1 رو زحمتشو میکشین یا نه ...توی این سیوی که آپ کرده بودین که نبود مثه اینکه!!! احتیاج مبرم دارم بهش...

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
چرا يه اموزش درباره برنامه هاي جديد نميذاريد خواهشن يه جوانمرد پيدا بشه بذاره در ضمن با برنامه جديد كه حجمش 3.8 است مموري كارت قبليم را نميخونه جواب نميده

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
چرا يه اموزش درباره برنامه هاي جديد نميذاريد خواهشن يه جوانمرد پيدا بشه بذاره در ضمن با برنامه جديد كه حجمش 3.8 است مموري كارت قبليم را نميخونه جواب نميده

اون برنامه هنوز مشکل داره شما برای اینکه بتونی ران کنی باید dx9 ورژن اگوست رو دان کنی و باید برنامه cg رو هم دان کنی

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
kolange_edalat2001
سلام دوست عزیز عاشقتم شما منو موتاد PCSX کردی و حالا دیگه تقریبا حرفه ای شدم اما مثل بقیه منم تو قسمت اطلس GOW2 گیر کردم لطفا تلاشتو بکن ببین هیچ راهی نداره بدون خریدن DVD بشه ردش کرد من میقین دارم تو میتونی پسر یا علی

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
سلام . ممنون بابت تاپيک . من مراحل رو رفتم و بازي رو هم اجرا کردم . راستش فقط اين شبيه ساز رو براي Mortal Kombat Armageddon مي خواستم . اين بازي رو هم اجرا کردم . ولي خيلي کنده . وقتي مي خواد بگه Round 1 Fight اون قدر کش ميده که حدود 10 ثانيه طول مي کشه . (از کندي پايين) هنگام اجرا فريم به 15 مي رسه . فکر نکنم اين قدر کندي معقول باشه . چون سيستمم اين قدرها هم ضعيف نيست . يعني با کارتي که بشه Stranglehold و Gears of War رو به صورت خيلي خوب اجرا کرد نشه کومبات بازي کرد ؟

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
چرا نشه بازی بازی کرد lotr جان افسرده نشو پسر مشکل از سیستمت نیست مشکل از تنظیمات شبیه سازه من خودم بازی نکردم اما تو فروم اصلیش بچه ها آوردنش مشکلیم نداشتن حالا میگردم اگه پیدا کردم بهت میگم

LOTR

کاربر سایت
Dec 20, 2008
20
تو فروم pcsx2 هم اکثرا مي گفتن خيلي سرعت پايينه . هميشه MKA همين جوري بوده و خواهد بود . Just stick to your PS2 . ولي تو سايت pcsx2 در قسمت compability نوشته MKA کاملا playable هست تو 0.96

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر