آموزش و مشکلات شبیه سازی Play Station

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
فرمت این بازی که می خوای اجرا کنی چیه؟
دقیقا توی این خطا چی می نویسه؟ راستش تو عکس نمیشه خوندش!
:-b
و راستی چرا از Epsxe استفاده نمی کنی؟ اون رو هم یه تستی بکن.

فرمتش بین هست

بازی فوتبالیست ها هست
ارم های کونامی و نوشته های اول بازی میاد و این ارور رو میده
نمیدونم چی نوشته چون دقیقا همین میاد
قبلا اجراش کرده بودم

با epsx نمیشه سرعت بازی رو زیاد کرد ولی با این برنامه میشه با سرعت بازی رو جلو برد منم وقت زیاد واسه بازی ندارم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
فرمتش بین هست

بازی فوتبالیست ها هست
ارم های کونامی و نوشته های اول بازی میاد و این ارور رو میده
نمیدونم چی نوشته چون دقیقا همین میاد
قبلا اجراش کرده بودم

با epsx نمیشه سرعت بازی رو زیاد کرد ولی با این برنامه میشه با سرعت بازی رو جلو برد منم وقت زیاد واسه بازی ندارم

خوب این هم حرفیه! درسته: با PSX گزینه Fast Forward رو داری ولی با Epsxe دنگ و فنگ داره در این مورد.
یه کار کن: ایمج بازی رو با کلون یا الکل بیار بالا (mount کن) بعد با همون برنامه PSX به عنوان CD Drive اجراش کن. فکر می کنم مشکلت کامل حل بشه.

lovelyboy998

کاربر سایت
Aug 13, 2011
4
دوست عزیز
من که پاسخ شما رو قبلا دادم: در اینجا:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=19809&p=1547406&viewfull=1#post1547406
اگر ایمیج هایی که دانلود کردید نسخه کامل باشند (ایزوی کامل) بدون هیچ مشکلی با نرم افزارهایی مثل نرو یا کلون یا الکل به راحتی قابل رایت هستند (بسته به نوع ایمیج از انواع نرم افزار مربوطه باید استفاده کنید: ترجیحا الکل یا اولترا ایزو) در برنامه نرو قبل از رایت باید از منوی data type گزینه Play Station رو انتخاب کنید و بعد رایت کنید. فقط باید با پایین ترین سرعت ممکن (2 یا 4) رایت کنید و برای این مورد حتما باید با سی دی رایتر رایت کنید نه دی وی دی رایتر (چون دی وی دی رایتر سرعت پایین برای رایت روی سی دی رو در اختیار نمی گذاره!!!)
اما اگر بازی های دانلودی شما نسخه ریپ شده باشند می تونید رایتشون کنید اما قابل اجرا روی کنسول نیستند! نسخه های ریپ شده فاقد بعضی از فایلهای دموی تصویر و صدا هستند و اکثرا بصورت فشرده از 1 مگ تا 40 مگ (برخی مواقع قدری بالاتر) هستند (البته در بعضی موارد نسخه ایزوی کامل بازی هم پس از فشرده شدن به حجم هایی پایین می رسند). بعد از اینکه شما این فایلهای فشرده رو باز می کنید ممکنه با حجم بالایی مواجه بشید اما بخش از این حجم فقط به خاطر فایلهای غیر واقعی هستش که در عمل ریپ کردن به جای فایلهای صدا و تصویر برداشته شده قرار می دهند تا ایمیج برای شبیه ساز قابل خواندن باشد. در نتیجه احتمال اجرای این ایمیج برای کنسول واقعی به شدت پایین هستش.
در نهایت ممکنه بفرمایید بازیها رو از کدوم سایت دانلود کردید تا ببینم نسخه کامل بوده یا ریپ شده. موفق باشید.

ممنون از جوابتون
ایمیج کامل بوده نه نسخه ریپ شده چون حجمی در حدود 500mb داشت
فقط با DVD rw رایت زدم ولی با برنامه الکل تنظیماتش هم روی play station بود
یعنی واقعا مشکل اینه که با DVD rw رایت زدم؟؟؟؟
چون تو چندتا از این سایت های خارجی گفته بودن چون این نسخه های ایمیج اصلی نیست و غیر قانونی هست تو پلی استیشن اجرا نمیشه.راهش گفته بودن اینه که یه قطعه ای که الان اسمش یادم نیست باید بخری رو پلی استیشن نصب کنی تا بازی های کپی شده هم اجرا کنه

اینم سایتی که ایمیج ها رو ازش دانلود کردم:www.emuparadise.org

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
ممنون از جوابتون
ایمیج کامل بوده نه نسخه ریپ شده چون حجمی در حدود 500mb داشت
فقط با DVD rw رایت زدم ولی با برنامه الکل تنظیماتش هم روی play station بود
یعنی واقعا مشکل اینه که با DVD rw رایت زدم؟؟؟؟
چون تو چندتا از این سایت های خارجی گفته بودن چون این نسخه های ایمیج اصلی نیست و غیر قانونی هست تو پلی استیشن اجرا نمیشه.راهش گفته بودن اینه که یه قطعه ای که الان اسمش یادم نیست باید بخری رو پلی استیشن نصب کنی تا بازی های کپی شده هم اجرا کنه

اینم سایتی که ایمیج ها رو ازش دانلود کردم:www.emuparadise.org

خواهش.
ایمیجهای سایتی که نام بردی کامل هستند و حرف ندارند.
در مورد رایت هم همونی هستش که گفتم: یه جا که سی دی رایتر دارند امتحان کن.
پلی استیشن شما هم باید Mode Cheap خورده باشه تا از عهده سی دی های کپی بر بیاد (در این باره از مغازه هایی که این خدمات رو ارایه می کنند کمک بگیرید).

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

ار کجا دانش کنم پیداش نکردم.
کارت گرافیکم geforce 8400 هست.

از خود سایت Nvidia نمی تونی بگیریش چون اجازه دسترسی به کاربران ایرانی رو نمی ده!!! باید سرچ بدی که تو سایتهای دیگه پیداش کنی و نسخه مناسب کارتت (سری 8 گرافیک Nvidia) و هماهنگ با ویندوزت (Win7 یا Win XP) و همینطور 32 بیتی یا 64 بیتی (که فکر کنم شما از ویندوز 32 بیت استفاده می کنی) رو دانلود کنی. بگرد سایت زیاد هست که دانلودش کنی یا اینکه از یه دی وی دی بازی (که غالبا درایور کارت گرافیک رو هم برای نصب داخلش قرار می دهند) پیداش کن و نصبش کن. این یکی خیلی راحت تر هم هست و سریع تر! همین!

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7

خوب این هم حرفیه! درسته: با PSX گزینه Fast Forward رو داری ولی با Epsxe دنگ و فنگ داره در این مورد.
یه کار کن: ایمج بازی رو با کلون یا الکل بیار بالا (mount کن) بعد با همون برنامه PSX به عنوان CD Drive اجراش کن. فکر می کنم مشکلت کامل حل بشه.

با epsxe چطور میشه fast forward کرد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با epsxe چطور میشه fast forward کرد
موقع اجرای بازی باید Delete رو روی کیبورد بزنی. بعد نوشته های ریزی بالای صفحه میاد! یکی از نوشته ها (اولی از سمت راست) وقتی کلید Home یا End رو روی کیبورد میزنی فریم ریت رو تغییر میدن (به شرطی که پلاگین تصویر مورد استفاده هم یکی از انواع gpuPete باشه).
کلا این مورد رو توی Epsxe بی خیال بشی سنگین تره!

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
موقع اجرای بازی باید Delete رو روی کیبورد بزنی. بعد نوشته های ریزی بالای صفحه میاد! یکی از نوشته ها (اولی از سمت راست) وقتی کلید Home یا End رو روی کیبورد میزنی فریم ریت رو تغییر میدن (به شرطی که پلاگین تصویر مورد استفاده هم یکی از انواع gpuPete باشه).
کلا این مورد رو توی Epsxe بی خیال بشی سنگین تره!
دوست عزیز یک بار نمیدونم چی شد سرعت تو بازی اونطوری که میخواستم شد با همین برنامه epsxe اما حالا هر چی از این روش میرم جواب نمیده
اصلا سرعت بازی زیاد نمیشه
ژلاگین تصویر هم pete است

Zelgadis

کاربر سایت
Feb 17, 2010
14
دوستان من بازی dracula 2 رو با خود ps1 اجرا کردم و موقع change disk درست بود . ولی وقتی میخوام با ePSXe 1.7 اجرا کنم ، وقتی مینویسه change disk من اول Esc روی صفحه کلید رو میزنم بعد میرم روی change disk میزنم . و آدرس IMAGE دیسک 2 رو میدم. ( از روی خود cd هم امتحان کردم ) صفحه سیاه میشه و دیگه چیزی نمیاد. از پلاگین P.E.Op.S. CDR Driver v.1.4. هم استفاذه کردم. ایمیج بازی رو با یه برنامه ایمج ریدر مثل کلون بالا آوردم و بعد با شبیه ساز به عنوان سی دی آدرس دهی کردم. بازم نشد. لطفا کمکم کنید . ممنون.

دوستان میشه لطفا جواب منم بدین ممنون/

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
سلام دوستان
من epsxe 1.6 دارم یه مشکلی که دارم اینه که وقتی می ره تو بازی , سرعتش وحشتناک بالاست. کسی می دونه مشکل از کجاست؟

mojamohsen

کاربر سایت
Mar 6, 2012
1
آقا کسی هست یه سایت بده توش فایلایه کم هجم بازیایه ps1 توش باشه.البته میدونم جاش اینجا نبود.

---------- نوشته در 05:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 AM ارسال شده بود ----------

دوستان میشه لطفا جواب منم بدین ممنون/
از ورژن 1.5.2 برنامه استفاده کن مشکلت حل میشه من خودم تو dracula به این مشکل خوردم با این ورژن ردش کردم.میتونی از سیو همون epsxe 170 استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر