آموزش و مشکلات شبیه سازی Play Station

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید

تا اونجا که می دونم بهترین پلاگین برای استفاده از شیدرها فقط همینه! توی ویندوز 7 هم هیچ مشکلی نداره. یه کار کن: یه پوشه دیگه درست کن و برنامه EPSXE اصلی خودت رو (زیپ شده) توی اون پوشه باز کن و از نو تنظیمات رو توی ویندوز 7 انجام بده. احتمال میدم داری با همون برنامه امولاتوری که تو ویندوز قبلی استفاده می کردی (وهمون تنظیمات قبلی) برای ویندوز 7 کار میکنی! این کار رو بکن ببین حل میشه.

Plug in رو که عوض میکنم درست میشه و Run میکنه Game رو
ولی میخوام Shader Effect داشته باشم

این مشکل تو شبیه ساز Dolphine هم پیش اومده بود برام
وقتی Plug in رو Open Gl بود اجرا نمیکرد بازی رو باید میذاشتم رو Software Renderer

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Plug in رو که عوض میکنم درست میشه و Run میکنه Game رو
ولی میخوام Shader Effect داشته باشم

این مشکل تو شبیه ساز Dolphine هم پیش اومده بود برام
وقتی Plug in رو Open Gl بود اجرا نمیکرد بازی رو باید میذاشتم رو Software Renderer

پیشنهاد میکنم با PSX1.13 بازی کنی تا با مشکل مواجه نشی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خیلی ممنون
قابلیت Shader Effect داره؟
میشه لینکشو بذارین؟

فکر نکنم PSX1.13 این قابلیت رو داشته باشه چون اصلا بر اساس پلاگین نیست!!!!! و تا پلاگین OpenGL2 Driver 2.9 نباشه شیدر بی شیدر!!!!!
دقیقا اروری که دریافت می کنی چیه؟ عکسش رو بذار تا ببینم چه میشه کرد + عکس تنظیمات پلاگین OpenGL2 Driver 2.9

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این ارور رو میده
no WGL extensions

آهان! و راستی گفته بودی برای دلفین هم (opengl) جواب نمیده! این ارور مال آپدیت نبودن درایور کارت گرافیکت هستش! و در نتیجه گزینه های جدید برای ساپورت opengl رو نداری!!! درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن حل میشه: هم برای این امولاتور و هم برای دلفین.

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
من تو رو نداشتم چیکار میکردم :d
ممنون واقعا
فقط یه چیزی شاید مطرح کردنش اینجا درست نباشه ولی کدوم version این Dolphin با win7 سازگاری بهتر داره تو Frame اینا

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خواهش.
خدا رو شکر که مشکل حل شد.راستش هر چی از دلفین بوده هم تو XP و هم Win7 بدون مشکل جواب داده.بیشتر وقتها دلفین تنظیمات خاصی نمی خواد با این وجود برای بعضی از بازیها با دستکاری تنظیمات نتایج بهتری میشه گرفت.مثلا یادمه برای بازی Zelda:twilight با تنظیات معمولی بازی قابل اجرا بود ولی با یه تنظیماتی تمام ریزه کاری های تصویر اجرا میشد و واقعا بازی زیباتر میشد!

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام دوستان. می خواستم یه بازی رو با استفاده از PSX 1.13 اجرا کنم ولی با صفحه ی پایین روبرو میشم. کسی میدونه مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

attachment.php

ferarri

کاربر سایت
Jun 23, 2011
8
نام
aleh$
سلام من امروز بازی vigilante 8 دانلود کردم و بعد با espxe بازش کردم

ولی وقتی بازی میاد دموی اولش میاد ولی دیگه جلوتر نمیره نه ارور میده نه هیچی فقط صفحه

سیاه

اینم لینک دانلود با حجم کم12 مگ که بعد از decompress کردن میشه 684 مگ

لطفا دانلود کنید و خبر کنید که چکارکنم

http://rapidshare.com/files/31881660/Vigilante_8_-_2nd_Offensive__U_.7z

منبع

http://snesorama.us/board/showthread.php?t=21560

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر