آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اشتباه کردم نسخه ps4 بیست دلاره شده نسخه ps5 30 دلار هست
بین این و اسپایدر من مایلز مورالز که اینم 30 دلار شده موندم کدوم رو بگیرم
خوشبختانه من ps4 جیلبریک شده دارم و هر دو این بازی ها رو بازی کردم ببین کلا بازی های سولز لایک بازی های سرگرم کننده تری هستن نسبت عناوین سینمایی nioh 2 هم یکی از بهترین سولز لایک هایی هست که تا به امروز ساخته شده
این دو تا بازی هر دوشون خیلی خوبن ولی نظر منو بخای میگم nioh 2 رو بگیر بیشتر سرگرمت می کنه فقط نسخه complete edition رو بگیر(درسته یکم گرونتره ولی دی ال سی های خیلی خوبی داره که بازیشون نکنی از کفت رفته)

• Like
Reactions: db07

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
نینجا گایدن مستر کالکشن هم تو ویش لیستم بود ک نامردا روش هیچی تخفیف نزدن
من تخفیف نخوردن این یکی رو اصلا نمیفهمم :| بازی ای که برای 2 نسل قبل باشه چرا نباید تخفیف بخوره!؟

تقریبا هر بازی ای که برای من تو اولویت بود تخفیف نخورد 8-| نه Kena و نه Fatal Frame :| که البته به نظر یه کم منطقی میاد. هر چی باشه، بازی های جدیدی هستن. صبر میکنم ببینم کریسمس تخفیف میخورن یا نه...

میرم یکی دو تا Indie میخرم! شاید Tales of Arise رو هم بخرم. پوفففف، چقدر Ender Lilies رو دلم میخواست بازی کنم... چقدر الکی دلخوش بودیما 8-|#-o

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
من فقط 13 Sentinels رو گرفتم. چون بعید می‌دونم اطلس بیشتر از ۶۰ درصد رو بازیاش تخفیف بزنه.
ولی با این اوضاع واقعا تخفیف زیر ۷۰ درصد واسه ما نمی‌ارزه، همین ۲۰ دلاری که واسه این دادم می‌شد باهاش دوتا بازی ظرفیتی گرفت.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من تخفیف نخوردن این یکی رو اصلا نمیفهمم :| بازی ای که برای 2 نسل قبل باشه چرا نباید تخفیف بخوره!؟

تقریبا هر بازی ای که برای من تو اولویت بود تخفیف نخورد 8-| نه Kena و نه Fatal Frame :| که البته به نظر یه کم منطقی میاد. هر چی باشه، بازی های جدیدی هستن. صبر میکنم ببینم کریسمس تخفیف میخورن یا نه...

میرم یکی دو تا Indie میخرم! شاید Tales of Arise رو هم بخرم. پوفففف، چقدر Ender Lilies رو دلم میخواست بازی کنم... چقدر الکی دلخوش بودیما 8-|#-o
من ک ویش لیستم رو نگاه میکنم اشک تو چشمام جمع میشه :D
کرایسیس تریلوژی رو هم میخواستم بخرم بنظرم کم تخفیف خورده بود توقع داشتم بشه 25 یا نهایت 30 دلار ، این نینجا گایدن هم بنظر من خونه پرررررررش 25 دلار ارزش داره فقط :D
من کلا از تخفیفا راضی نبودم ، چون میخواستم دست کم دیگه با 60 دلار بتونم 2 تا بازی خوب و جدید بخرم نه بازی های 2 سال پیش رو :| بعدشم این سونی از وقتی انحصاریا رو کرده 70 دلار علناً تر زده تو حساب کتاب ما ، چون بازی با تخفیف میشه 50 دلار ازون طرف با 10 دلار باقیمونده ادم نمیتونه بازی درست حسابی بخره ، لاقل 60 دلار اگه بود تهش 20 دلار زیاد میومد ک باز میشه ی بازی خوب خرید باهاش ، البته معیار حساب کتاب من 60 دلار بود چون سال های پیش با 60 دلار دست کم 4 تا بازی میخریدم ، پارسال evil within 1-2 رو روی هم خریدم 12 دلار ، امسال همین کارو هم نکردن ک حداقل بازی های خیلی قدیمی رو 80 90 درصد تخفیف بزنن :|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اشتباه کردم نسخه ps4 بیست دلاره شده نسخه ps5 30 دلار هست
بین این و اسپایدر من مایلز مورالز که اینم 30 دلار شده موندم کدوم رو بگیرم
مایلز مورالز عالیه و بسیار زیبا
Nioh 2 هم اگه به سبک سولز علاقه داشته باشی، بازی فوق‌العاده محشری هست، خیلی اعتیاد آوره
حالا چند نکته:
مایلز مورالز خیلی کوتاهه، کلا برا من پلات کردن بازی که 2 بار باید حتما تموم کنی و همه اسکیل ها و ماموریت های جانبی و فعالیت های جانبی رو بری کلا زیر 20 ساعت شد
ولی
Nioh 2 رو بخوای کامل بازی کنی و پلات کنی بین 80 تا 100 ساعت وقت میبره، اصلا تروفی هم نخوای بگیری و فقط داستان اصلی رو بخوای تموم کنی باز حدود 50 ساعت وقت میگیره، درحالی که مایلز مورالز من بار دوم دقیقا تو 3 ساعت بازی رو تموم کردم

به نظر من nioh 2 رو بگیر، مایلز مورالز رو میتونی تو یه پنجشنبه و جمعه کرایه کنی و دو بار هم تموم کنیش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: db07

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دوستان بازیهای PS3 هم تخفیف خوردن ؟
نه متاسفانه... استور ps3 از وقتی از وب حذف شد دیگه هیچ گونه ساپورتی از طرف سونی نمیشه که هیچ بلکه هر روز محدودترش هم میکنه و بعضی وقت ها هم چندتا بازی حذف میشه حالا یا توسط سونی یا توسط شرکت های سازنده
واقعا جای تاسف داره چون خودمم چندتا بازی ps3 تو لیست خریدم بود که با این قیمت ها عمرا بشه خرید

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
نه متاسفانه... استور ps3 از وقتی از وب حذف شد دیگه هیچ گونه ساپورتی از طرف سونی نمیشه که هیچ بلکه هر روز محدودترش هم میکنه و بعضی وقت ها هم چندتا بازی حذف میشه حالا یا توسط سونی یا توسط شرکت های سازنده
واقعا جای تاسف داره چون خودمم چندتا بازی ps3 تو لیست خریدم بود که با این قیمت ها عمرا بشه خرید
آره منم از سایتش نتونستم چیزی پیدا کنم . حالا امروز فردا خود دستگاه رو در میارم با اون میرم ببینم چیز تخفیف خورده یا نه .

• Like
Reactions: akbar.wesker

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
کسی سرور های دیابلو 2 رو امتحان کرده ببینه فیلتره یا نه ؟
واچ داگز ارزش خرید داره ؟
واچ داگز بازی قشنگیه ولی مشکلی که داره اینه که به نت وصل باشی ارور میده بازی میاد بیرون باید نت دستگاه رو قطع کنی بری تو بازی‌.
این ویدیوهای گیم پلی F.I.S.T اینقدر جذاب هستن که دیگه نتونستم تحمل کنم همینجوری بدون تخفیف گرفتمش :D حتما ویدیوهاشو ببینید بینطیره گیم پلیش و طراحی هنری دیزل پانکیش کاملا در حد ori هست البته سبکشون متفاوته ولی کیفیتی قشنک در همون حده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این Outriders شده ۲۰تا واقعا دوس دارم بگیرمش اما اصلا حوصله
Crew 2 تو استور هم ۱۰ دلاره
بازیش جالب هست ؟

آره ریسینگ خیلی خوب و شدیدا سرگرم کننده‌ای هستش. محتوای خیلی زیادی داره. مپ بازی هم که آمریکای شمالی هستش و میتونی از تمام ایالت‌هاش دیدن کنی :D انواع ماشین‌ها، انواع موتورها، هواپیما، قایق موتوری، هاورکرفت، مانستر کار، وسایل نقلیه‌ی این بازی هستن و میشه گفت تقریبا بازی با همشون خوب دراومده و لذتبخشه. در کل ۱۰$ قیمت خیلی خوبی هستش براش و از معدود بازیای یوبیه که ارزش وقت گذاشتن داره

• Like
Reactions: moeinclip

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
این Outriders شده ۲۰تا واقعا دوس دارم بگیرمش اما اصلا حوصله

آره ریسینگ خیلی خوب و شدیدا سرگرم کننده‌ای هستش. محتوای خیلی زیادی داره. مپ بازی هم که آمریکای شمالی هستش و میتونی از تمام ایالت‌هاش دیدن کنی :D انواع ماشین‌ها، انواع موتورها، هواپیما، قایق موتوری، هاورکرفت، مانستر کار، وسایل نقلیه‌ی این بازی هستن و میشه گفت تقریبا بازی با همشون خوب دراومده و لذتبخشه. در کل ۱۰$ قیمت خیلی خوبی هستش براش و از معدود بازیای یوبیه که ارزش وقت گذاشتن داره
گرفتمش
در ضمن ویچر ۳ هم ۱۰ دلاره اونایی که مثل من هکی گرفتن یا اصلا بازی نکردن هم به شدت پیشنهاد میشه .بازی آپگرید نسل بعدی هم براش میاد
من پکیج والهالا و واچ داگز رو ۳۶ دلار گرفتم .به نظرم میارزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر