آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,353
نام
مهدی
بلک فرایدی شروع شده؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
هنوز روی استور نیومده ولی تخفیفاتش روی بازیها اعمال شده و سرچشون کنی میبینی
راستی نیو 2 از لحاظ گیم پلی تفاوتی با نیو 1 داره؟ارزش خرید داره نیو 2؟20 دلار شده

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
راستی نیو 2 از لحاظ گیم پلی تفاوتی با نیو 1 داره؟ارزش خرید داره نیو 2؟20 دلار شده
از لحاظ گیم پلی تفاوت خیلی زیادی نسبت به نسخه اول نکرده (پیشرفتش داشته البته )ولی بازی با ارزش و بسیار خوبیه حتما بگیرش چون حداقل 60 ساعت سرگرمت می کنه

• Like
Reactions: db07

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
فرسنگ‌ها از نسخه اول بهتر و یکی از بهترین بازی‌های سال‌های اخیره.

• Like
Reactions: db07

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
واقعا سونی کمر بازار رو شکست با این تخفیفات نجومیش :| مارو بگو با ۶۰ دلار میخواستیم ۳ ۴ تا بازی توپ بخریم -_- من اویل ۸ و سوباسا رو خریدم ، سوباسا از ۸۰ دلار شده بود ۲۸ دلار بنظرم ارزش داشت ، حالا بین ریترنال و بک ۴ بلاد موندم موندم کدوم رو بخرم؟ چون میخوام ی گیفت ۵۰ دلاری دیگه هم بخرم ک حداقل ی بازی جدید هم داشته باشم .
نینجا گایدن مستر کالکشن هم تو ویش لیستم بود ک نامردا روش هیچی تخفیف نزدن ولی اشکال نداره میذارم بلک فرایدی سال دیگه میخرمش :D

• Sad
Reactions: Frozen Flame

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,829
نام
مرتضی
واقعا سونی کمر بازار رو شکست با این تخفیفات نجومیش :| مارو بگو با ۶۰ دلار میخواستیم ۳ ۴ تا بازی توپ بخریم -_- من اویل ۸ و سوباسا رو خریدم ، سوباسا از ۸۰ دلار شده بود ۲۸ دلار بنظرم ارزش داشت ، حالا بین ریترنال و بک ۴ بلاد موندم موندم کدوم رو بخرم؟ چون میخوام ی گیفت ۵۰ دلاری دیگه هم بخرم ک حداقل ی بازی جدید هم داشته باشم .
نینجا گایدن مستر کالکشن هم تو ویش لیستم بود ک نامردا روش هیچی تخفیف نزدن ولی اشکال نداره میذارم بلک فرایدی سال دیگه میخرمش :D
حالا نیازی هم نیست حتما تا بلک فرایدی سال بعد صبر کنی شاید تو تخفیفات کریسمس باشه.
بازی بعدیتم بدون شک ریترنال رو بگیر اگر حوصله روگ لایک و یکم چالش رو داری:D

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
من تو تخفیفات7 final fantasy رو خریدم و خب و یه ساعتم بازیش کردم و خوشم اومده این بسته ی الحاقیشو بعدا بخوام بخرم میشه جداگونه خرید؟
تو خود بازی تو منوش میگه مثلثو بزنی میتونی بخریش ولی خب وقتی توش میره فقط یه learn more می نویسه

• Like
Reactions: Efikiller

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
حدود 40 دلار تو حسابم داشتم که میخواستم یک گیفت 20 دلاری بگیرم برای خرید GTA DE سه گانه، اما با اتفاقاتی که افتاد نشد که بشه بقول معروف
خلاصه که قسمتِ واچ داگز لژیون نسخه ی گلد شد…این هم گزینه ی بدی نیست، با 30 دلار سیزن پس هم داره (که نقطه قوت سیزن پس هم dlc مربوط به آیدن هست)

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: Efikiller

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خسته نباشن روی Now به جز یه ماهه دیگه تخفیفی نزدن و سه ماهه و یه ساله همون قیمت قبله. یه ماهه رو هم کسی بخواد بخره باید کارت اعتباری داشته باشه. خلاصه اینکه تخفیفاتم چنگی به دل نمیزنن امسال و مضخرفن.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,353
نام
مهدی
از لحاظ گیم پلی تفاوت خیلی زیادی نسبت به نسخه اول نکرده (پیشرفتش داشته البته )ولی بازی با ارزش و بسیار خوبیه حتما بگیرش چون حداقل 60 ساعت سرگرمت می کنه
اشتباه کردم نسخه ps4 بیست دلاره شده نسخه ps5 30 دلار هست
بین این و اسپایدر من مایلز مورالز که اینم 30 دلار شده موندم کدوم رو بگیرم

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دوستان من دث استردنیگ و رو استیم گرفتم بازی کردم . حالا ارزش داره دایرکتور کات و تو تخفیف بگیرم. ممکنه بیاد رو ps now یا پلاس ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر