®PSP Legends

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
با اجازه بزرگترها و حرفه ای ها:biggrin1:
آقا این مینی گیم Fieldrunners خیلی باحاله من که عملا معتادش شدم لامصب بازی به این باحالی ندیدم.حتما بازی کنید حجمش هم فکر کنم حدود 30 مگابایت هست

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
با اجازه دوستان من هم یه چندتا میذارم.اگه اشتباهی داخلش هست به خوبی خودتون ببخشید.​

crisis-core-72.png

فینال فانتزی 7 شامل یکی پروژه تکمیلی و چند بازی با همین خط داستانی و یک انیمیشن سینمایی میشد که البته این یک انیمیشن تبدیل به دو انیمیشن شد که از اولی خبر دارید ولی دومی در سال 2009 بر روی یک بلوری امد که شامل انیمیشن و ورژن دموی ژاپنی فینال فانتزی 13 میشد.انیمیشنی که در این بلوری قرار داشت کامل تر و خوش کیفیت تر و شیواتر از نسخه ی قبلی خودش بود.

advent-children-blu-ray.jpg

در این شماره شما با یکی داستان تقریبا پیچیده روبرو هستید.نه اینکه داستان بازی پیچیده باشد بلکه تا داستان کلی راندانید چیزی از این قسمت نخواهید فهمید.

*کمپانی شینرا که در میدگار قرار داشت دارای تعدادی مخ بود از جمله "هوجو" و "هولاندر".انها توانسته بودند به چیزی دست پیدا کنند که مدتها دنبال ان بودند.قدرت!!!!!!

134240_large.jpeg

انها از اعماق سیاره گایا این انرژی را بدست می اوردند.پس از مدتی گایا از یک سیاره بافت قدیم تبدیل به یک سیاره صنعتی بزرگ شد.پس از مدتی موجودی به زمین امد که قدرت زیادی داشت!! نام ان جنوا بود.ان را در یک شیشه نگه داشتند و از قدرت های ان به سربازها ی خود دادند تا قدرتمند تر شوند.قدرت مغز ان را به سفیروت(جلوتر با ان اشنا میشوید) تزریق شده بود که قدرت سرشاری داشت که او را قادر به هر کاری کرده بود.

شینرا برای رسیدن به نقاصد خود 2 گروه را ایجاد کرده بود.گروه اول "تورکز" نام داشت که رهبری ان را فردی به نام "تسونگ"بر عهده داشت و گرو دوم "سولجر"بود که رهبری ان را قهرمان قهرمانان(!) "سفیروت" بر عهده داشت.

سفیروت در اول فردی خوش رو و ارام بود ولی وقتی فهمید به او ژن جنوا تزریق شده است بسیار ناراحت شد و دست به کشتن تمام مردم سیاره زد.

شخصیت اصلی بازی فردی است به نام زک (zack faie) که جوانی است بسیار پر شور.

2.jpg

در انیمیشن قدیمی زک را فقط به صورت یک فلش بک بسیار کوتاه دیدیم اما در انیمیشن سال 2009 او را در چندین فلش بک بلند از زندگی او و دوستیش با کلود میبینیم.

syasin4.jpg

زک از زادگاه خود یعنی "گونگاگا" به میدگار امده و به عنوان یکی سرباز درجه دوم فعالیت میکند.تمام ارزوی او ایناست که روزی شبیه سفیروت فردی قدرتمند شود.او برای این از استاد خود یعنی "انجل" کمک میگیرد که یکی از قهرمانان دوره اش است.

اول بازی با زک شروع میشود و تا پایان بازی با زک هستید.

داستان بازی از 7 سال قبل از داستان اصلی تا 3 سال پس از داستان اصلی ادامه دارد.داستان بازی شبیه انیمیشن نیست که کلود فردی قوی باشد! کلود در بازی یک سرباز درجه سوم است که در یک ماموریت با زک اشنا میشود و با هم دوست میشوند.

Crisis+Core+Final+Fantasy+VII+Zack+and+Cloud+tender+moment.jpg

مردم شهر میدگار به بیماری به اسم "زخم کیهانی(سیگما)" دچار هستند.مردم برای زنده ماندن از همین انرژی هایی که از گایا بدست می اید استفاده میکنند.کلود هم پس از چن سال به این بیماری دچار میشود!او در همان کلیسایی زندگی میکند که زک با اون دختره(!) توش بودن!!او به این دلیل در کنر خانواده اش زندگی نمی کند که خود را یکی فرد بی مصرف و ضعیف میداند( به این دلیل که باعث شد دوستش یعنی تیفا از پل به پایین بیافتد!).

دمو ها یا بهتر بگم کات سینس های بازی بسیارکم است.انهایی که به صورت همزمان و با همان کیفیت بازی پخش میشوند فقط عنوان کننده ی داستان بازی هستند و دمو هایی که رندر شده اند به طور وحشتناکی بسیار زیبا و خوش گرافیک و در عین حال جذاب طراحی شده اند.

CC%20Sephiroth%20Genesis%20Angeal_thumb%5B3%5D.jpg

دوتا دموی رندر شده در بازی وجود دارد که بینهایت جالب و جذاب است و من از انها خیلی خوشم می اید. اولی دموی جنک سه دوست (سفیروت-انجل- جنسز) است و دومی دموی اخر بازی است که بسیار عالی است.

crisis-core-final-fantasy-vii-screens-20080515032414403_640w.jpg

اگر بخواهیم کل داستان رو عنوان کنیم اونم فقط داستان شماره 7 حداقل احتیاج به یک تاپیک با چندین صفحه است.!!

گیم پلی این قسمت اصلا شباهتی به شماره های گذشته ندارد.سبک بازی اکشن و کمی نقش افرینی است.ولی در کا به یک بازی اکشن بیشتر شباهت دارد.گیم پلی بازی کمی خسته کننده است اونم به خاطر کمبئ های من زک است ولی چیزهایی در بازی بجود دارد که از این خستگی میکاهد.کمک شخصیتهایی است که باانها اشنا میشوید که در گوشه صفحه است و به صورت سه عکس در حال حرکت است.همچنین شما جادو هایی دارید که خیلی موثر هستند که میتوناید هم انها رو بخرید و هم تعوض کنید.

موسیقی های بازی کمی خسته کننده ولی حماسی هستند.صداگذاری بسیار عالی است ولی در دمو های رندر شده هیچ دیالوگی رد و بدل نمیشه و داستان به صورت متن عنوان میشه!

گرافیک بازی هم تا به الان یکی از بهترینهای پی اس پی است.محیط پردازی های خوب و شخصیت پردازی هم بسیار عالی است.

اگه خواستید نقد انیمیشن رو هم براتون میذارم.اگر هم کسی خواست دانلود کنه بگه بهش لینک بدم با کیفیت بلوری دانلود کنه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
!!!
ببخشید قصد ندارم بزنم تو ذوقتون ولی بهتر نبود اول هماهنگ میکردید ؟!
بعدشم کلی ایراد داره !!
ایرادای بـــد هم داره ها !

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
و اما بریم برای dissadia.

dissidia.jpg

دومین بازی squarenix که هیچ شباهتی به قسمتهای گذشته فینال فانتزی ندارد و باز هم در احصار پی اس پی.

فکر نکنیدsquarenix تجربه ای در امر بازی های فایتینگ یا مبارزه ای نداردsquar قبا از ادغام شدن با enix چندین عنوان مبارزه ای داشته از جملهthe ring total , ehrgeiz gold blessو....!!!!!

Ehrgeiz.png
ehrgeiz6_640w.jpg

dissadia تقریبا یک فینال فانتزی کامل است.dissadia همانند بازی فایتینگ دیگر دارای داستان خاصی نیست.تنها داستان بازی این است که چند شخصیت خوب علیه چند شخصیت بد قرار میگیرند و باید ببینیم خیر یاشر!!!!!

خوب خلاصه میکنم! بریم یرای معرفی شخصیتها که هر کدام در چه قسمتی بوده اند.شخصیتها از 12 قسمت اول اصلی بازی هستند.

1- warrior of light ffl

2-firion ffll

3-onion knight fflll

4-cecll harvey fflv

5-bartz klauser ffv

6- terra branford ffvl

7-cloud strife ffvll

8-squall leonhart ffvlll

9-zidane tribal fflx

10-tidus ffx

11-shantatto ffxi

12-cosmos ffdissadia

این از 12 شخصیت خوب.

ادامه دارد...

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Trunks جون خیلی بد تو ذوق میزنی ها ! یکی با خودت اینجوری صحبت بکنه خوشت میاد ! دوست عزیزمون خیلی هم زحمت کشیدن ... :love:

ممنون nero1371 جان ... :love:

خب منم تا چند روز دیگه یک بازی جدید میزارم .

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
ادامه میدم با 12 شخصیت بد بازی.

13-garland ffl

14-emperor ffll

15-cloud of darkness fflll

16-golbal fflv

17-exdeath ffv

18-kefka palazzo ffvl

19-serhiroth ffvll

20-ultimecia ffvlll

21-kuja ffix

22-jecht ffx

23-gabranth ffxll

24-chaos allff

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
مرسی nero جان.......:love:
بخوام final fantasy رو بازی کنم ، از چه شماره ای پیشنهاد میدین برای بازی؟؟؟؟؟؟؟؟(منظور از تمام نسخه هاست )

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
امیر جان !
دوست عزیزمون همانند والپیپر هاش زحمت کشیدن ولی خب ! وقتی انسان میخواد یه کاری رو شروع کنه باید درست و کامل انجامش بده ! دوست عزیزمون وقت گذاشتن و زحمت کشیدن ولی این بازی ارزشش در این حد هست ؟!
میخوایم معرفی کنیم نه اینکه دوره هم بخندیم !
مثلا این نوشته :
مردم شهر میدگار به بیماری به اسم "زخم کیهانی(سیگما)" دچار هستند.مردم برای زنده ماندن از همین انرژی هایی که از گایا بدست می اید استفاده میکنند.کلود هم پس از چن سال به این بیماری دچار میشود!او در همان کلیسایی زندگی میکند که زک با اون دختره(!) توش بودن!!او به این دلیل در کنر خانواده اش زندگی نمی کند که خود را یکی فرد بی مصرف و ضعیف میداند( به این دلیل که باعث شد دوستش یعنی تیفا از پل به پایین بیافتد!).
خب چیزی که مشخصه ادم نباید توی یه نقد از نوشته های مثل اون دختره و اینا بکار ببره ! نقده ، چت روم که نیست !
در کل من همه ی اینارو بخاطر خودشون میگم !
فکر کنم انتقاد بدرد کار های بعدی بخوره !
من منتظر Review محمد هستم !:D

-----
بخوام final fantasy رو بازی کنم ، از چه شماره ای پیشنهاد میدین برای بازی؟؟؟؟؟؟؟؟(منظور از تمام نسخه هاست )

اگر فقط PSP دارید که همین CC رو بازی کنید ! I و II رو هم PSP داره به علاوه ی تاکتیک ها ...
پیشنهاد میکنم CC رو بازی کنید و بعدش اگر تونستید خوده FFVII رو بازی کنید ! اگرم نه همون Advent Children رو ببینید ! بهتر از هیچی هست .
میدونم کار ایشون مشکل داره ولی خوب یکم تند گفته بودی ! :biggrin1:
شاید چون اسمایل بکار نبرده بودم لحن تند شده بود ! چون اصلا داستان بهم ریخته شده بود !:D
ولی بازم بخاطر خودشون گفتم .:D

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
امیر جان !
دوست عزیزمون همانند والپیپر هاش زحمت کشیدن ولی خب ! وقتی انسان میخواد یه کاری رو شروع کنه باید درست و کامل انجامش بده ! دوست عزیزمون وقت گذاشتن و زحمت کشیدن ولی این بازی ارزشش در این حد هست ؟!
مثلا این نوشته :

خب چیزی که مشخصه ادم نباید توی یه نقد از نوشته های مثل اون دختره و اینا بکار ببره ! نقده ، چت روم که نیست !
میدونم کار ایشون مشکل داره ولی خوب یکم تند گفته بودی ! :biggrin1:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
مرسی nero جان.......:love:
شما انیمیشن کامپلتش رو ببینی و این قسمت رو بازی کنی حله!!!فقط اگه دو شماره رو ps2 رو هم بازی کنی کامل کامل میشه!!!!
البته یه اطلاعاتی هم هست که تو هیچ قسمتی نیست و خود شرکت گفته!!!!
یه اطلاعاتی هم تو چندتا قسمت کارتونش هست که اگه ببینی واقعا کال میشه!!!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
امیر جان !
مثلا این نوشته :

دوسته من گیر دیگه ای نبود بدی!!!!خب اسمش یادم نبود این رو نوشتم !!خواستم عکسش هم بذارم که نشد!!!
این اقا محمدمون رو حتما میخواهی بهش گیر الکی بدی نه؟؟؟!!!!!؟؟!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوسته من گیر دیگه ای نبود بدی!!!!خب اسمش یادم نبود این رو نوشتم !!خواستم عکسش هم بذارم که نشد!!!
این اقا محمدمون رو حتما میخواهی بهش گیر الکی بدی نه؟؟؟!!!!!؟؟!!!
خب عمره من جان من شما وقتی اسم محوری ترین کرکتر(!!)بازی رو یادت نیست چطور میخوای نقدت درست و سالم باشه ؟!
بعدشم مثلا شما میگی منتظره فلان فیلمم دلیل بر گیر دادنه ؟! منظورم خوندش هست !
بعدشم اینا گیر الکی بود ؟! میبخشید ولی اگر لازم شد براتون باگ های این نقد مینوسم بعد دوستان بیان بگن الکی هست یا نه .
اینم مثل قبلی با لحن تند نخونین تا مشکل پیش نیاد !
مرسی از همه دوستان
نظرتون در مورد فاینال فانتزی 9 چیه....... فک کنم خیلی جواب باشه تبدیلش کنم رو psp بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟
IX هم خیلی قشنگه ! کلا هر چی FF هست قشنگه ! به نظر من VIII از همه بهتره .:love:
هرچند اینجا جاش نیست .

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
مرسی از همه دوستان
نظرتون در مورد فاینال فانتزی 9 چیه....... فک کنم خیلی جواب باشه تبدیلش کنم رو psp بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید فکر نمیکنی اینجا جاش نیست ؟
اصلا حواسم نبود .............. :blushing::blushing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر