Yakuza 4

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
آخه پارسال بازی اومده نسخه ژاپنیش ! واسه همینه خیلی برادران اهمیتی بهش نمیدن ! در صورتی که بجز ماکان فک نکنم کسی تمومش کرده باشه ژاپنیشو !!!
منم که وسطش گیر کردم چند ماه پیش !
از Kenji که فن این سریه انتظار بیشتری میره ؛ منظورم مهم کردن تاپیک بود .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی این بازی اینقدر بی ارزشه که تاپیکش هنوز مهم نشده؟
آخه پارسال بازی اومده نسخه ژاپنیش ! واسه همینه خیلی برادران اهمیتی بهش نمیدن ! در صورتی که بجز ماکان فک نکنم کسی تمومش کرده باشه ژاپنیشو !!!

در کل بازی خیلی حال و هوای ژاپنی داره و معمولاً کسی که از ژاپن یا بازی به سبک ژاپنی خوشش نیاد طرفش نمیره ! مثلا خیلیا هستن که گزینه ی اولشون برای بازی گرافیک و انیمیشن خفن و رفتن توی یه خطه ! مثلاً یه همچین فردی (که کم هم نیستن) بخواد 10 دقیقه وقت بزاره و مکالمه کنه با یه نفر و در اون حین هیچ صدایی نشنوه و انیمیشن های بدی رو ببینه ممکنه بزاره کنار ! ولی خب بازی ژاپنیه و این چیزا توش اصلا مهم نیست ! یکی از عوامل سوت و کور بودن این تاپیک هم بازیای غربیه که یه گیم پلی بزن برو جلو دارن با یه گرافیک خوب و مسیری که تعیین شدس ! نه صحبتی نه دموی طولانی ای و نه ...
در صورتی که خیلی از داستان و ... توی دمو و مکالمه بیان میشه که گیم اسپات هم که مدال داستان خوب رو داده به این بازی :dدر کل فقط یه چیز میشه گفت : بازی ژاپنی پسنده :d هر کی هم با این مدل بازی حال نکنه طرفش نمیره :d

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اینکه بازی پارتبندی شده و هر پارت با یک شخصیت هست خیلی خوبه.ولی وقت نمیشه حرکات یک نفر رو کامل کرد و حسابی ازش استفاده کرد و ارضا شد.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
راستی شما مشکلت کد DLCت برطرف شد؟
بله.اول یه ایمیل زدم به US.playstation گفت شما اکانتت با هنگ کنگ هست و باید به اونا ایمیل بزنی تا درستش کنن.بعد ایمیل زدم به asia.playstationa اصلا جواب ندادن!!. به فکرم رسید یه اکانت EU ساختم و اون کد رو قبول کرد و دانلود کردم;)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بله.اول یه ایمیل زدم به US.playstation گفت شما اکانتت با هنگ کنگ هست و باید به اونا ایمیل بزنی تا درستش کنن.بعد ایمیل زدم به asia.playstationa اصلا جواب ندادن!!. به فکرم رسید یه اکانت EU ساختم و اون کد رو قبول کرد و دانلود کردم;)

Ok ... بسیار هم عالی
ساپورت آسیا و اروپا جالب نیست کلا ... من فقط از امریکا جواب گرفتم ... خوب هم جواب میدن ...

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
من تازه رسیدم پارت 3. دوجای داستان رو درست نفهمیدم.یکی اینکه این لیلی دقیقا چیکاره ماجیما و داداشش بود؟!
یکی دیگه اینکه این ماجیما توی این 25 سال چکار میکرد؟ شیباتا بهش گفت چیکار کنه که نکرد بعد چشمشو کور کردند؟
اگه کسی درست فهمیده ممنون میشم توضیح بده

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من اولین ماموریت تانیمورا گیر کردم.1000 ین بیشتر ندارم و یک سیلور پلیت و 7000 پوینت.الان باید دو تا سیلور پلیت داشته باشم بدم به اون پسره.mahjong هم نمیتونم بازی کنم چون پول و پوینت ندارم.تو همه خیابونها هم گشتم هیچ کس نیست که بزنمش پولاشو بگیرم.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من اولین ماموریت تانیمورا گیر کردم.1000 ین بیشتر ندارم و یک سیلور پلیت و 7000 پوینت.الان باید دو تا سیلور پلیت داشته باشم بدم به اون پسره.mahjong هم نمیتونم بازی کنم چون پول و پوینت ندارم.تو همه خیابونها هم گشتم هیچ کس نیست که بزنمش پولاشو بگیرم.

اگه مکالمات را دقیق میخوندی همون جا یه یارو بهت میگه که لازم نیست سیلور پلیت واقعی بخری همون نزدیکی ها یه مغازه اتیقه فروشی هستش اسمشو دقیق یادم نیست اونجا که بری fake silver plate داره که 2 تا میخری کارت راه می افته

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اگه مکالمات را دقیق میخوندی همون جا یه یارو بهت میگه که لازم نیست سیلور پلیت واقعی بخری همون نزدیکی ها یه مغازه اتیقه فروشی هستش اسمشو دقیق یادم نیست اونجا که بری fake silver plate داره که 2 تا میخری کارت راه می افته
درسته ولی 100 ین هم نداشتم.آخرش زدم از سیو قبلی رفتم

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
دوستان وقتی برای اولین بار شخصیت سوم بازی رو که در اختیار می گیرید می ره تو یه کلوب اونجا باید پاسور بازی کنی و ببری کسی تا اونجا ها رفته و می دونه چطور باید مسابقه رو برد ;)

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
احتیاجی به بازی کردن نیست.توی همون کوچه یه مغازه هست به نام pawn shop میری اونجا دوتا silver plate تقلبی میخری میدی به اون پسره و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر