Xecuter Sonus 360

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

خوب ارزوی خیلی ها بود که دستگاهشون مثل پک های لیمیتد ادیشین صدا داشته باشه حالا علاوه بر اینکه میتونن صدای مدرن 3 وگیرز 3رو داشته باشید می تونید صداهای خواننده محبوب خودتون رو هم داشته باشید :d

فکرش رو بکنید چه بشود

تیم زکوتر که از فعال ترین تیم های در زمینه هک می باشد تازگی هادیگه داره میتروکونه از برد 1175 پرفته تا CR3و....

حال هم Xecuter Sonus 360 رو عرضه خواهد کرد تا حالی به همه بده

sonus.png
xecuter_sonus360_full_kit.jpg

فقط مشکل اصلی قیمت تمام شدش تو ایران است که با وضع دلار کمی ..........

منبع هم که کاملا معلومه تیم زکوتر

خوب اینم عرضه شد هم اره با اپدیت جدید برای جی رانر ببینیم که میرسه ایران تست کنیم شد اموزشی هم بزارم فارسی برای این کار البته به احتمال زیاد تو فروم های دیگه بزارم چون اگر بازی سنتر بازارچه رو برداره من از این فرم دیگه می زم وبیشتر فعالیت هام رو تو فروم های دیگه ادامه می دم اینجا هم باز سر می زنم

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
فقط رو اسلیم نصب میشه یا رو همه کنسول ها جواب میده؟

سلام ممد جان ظاهر بله یعنی چیزی نگفته که رو کنسول خاصی جواب میده یا نه فقط اینو گفته که نیازی با جیتگ یا ریست گلیج هک نیست

دیگه مسئله اسلیم فت رو نگفته ولی گفته بزودی خبر های جدیدی رو می گه که منم همین جا میزارم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
حالا این سخت افزاری یا نرم افزاری.؟

سلام دوست عزیز متاسفانه نمیدونم چرا عکس میزارم از سخت افزارش نشون میده بعد غیب میشه هر جایی هم بگید اپ کردم نمیمونه

عزیز همین طور که فهمیدی سخت افزاری است و ظاهرا نصبش اونقدر هام هم سخت نیست

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
لایتون 1175 مگه کپی خور شد؟! :-؟

سلام با اینکه به تاپیک ربط نداره ولی چاره ای نیست

بله عزیز کپی خور شده البته نه برد 1175 خودش بلکه شما برد 1175 زکوتر یا ماتریکس که خواهد امد رو به جای برد خودتون میزارید وقشگ کپی بازی می کنید

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
زیکاتر این عتیقشو داده مثل اینکه اما چیزی که من منتظرشم رو معلوم نیست دارن چیکار میکنن.( یه قل دو قق ایا؟؟)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آغا :d
ما یکم دوزاریمون دیر میفته . یعنی اگر این قطعه رو بندازی صدای روشن و خاموش شدن کنسول و اینا میشه عین صدای پک های لیمیتد ؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
آغا :d
ما یکم دوزاریمون دیر میفته . یعنی اگر این قطعه رو بندازی صدای روشن و خاموش شدن کنسول و اینا میشه عین صدای پک های لیمیتد ؟

سلام عزیز ببین با گذاشتن این برد روی دستگاه های اسلیم میتونی موقع خاموش وروشن کردن واجکت کردن دستگاه صدا پک های لیمتید وحتی اونطوری که دیدم تو گزینه های برنامه کساتومایز شاید صدای اهنگ مورد نظر خودت یا صدای خودت رو می تونی بزاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر